Diskuse na téma Doplněk stravy

Ahojky, máte některá zkušenosti s tímto doplňkem? http://www.alenkaobchod.cz/detail/powerful-worker-colostrum-60-tobolek/

Míša 26.06.2016

Já si druhý měsíc frčím na www.lipoxal.cz a jsem s ním spokojená, protože mám dole přes 4 kila a to jsem nezačala pořádně cvičit. Takže supeeer.

Hana Míša 28.06.2016

To vážně? A jak ti to pomáhá. Nejíš nebo jak?

Míla 20.06.2016

Ahojky, jsem těhotná a tak se sháním po nějakých těch doplňcích stravy, našla jsem na internetu femibion, že to některé ženy berou místo klasické kyseliny listové, máte stím zkušenost??

Paja Míla 22.06.2016

Brala jsem to v těhotenství, femibion obsahuje aktivní folát Metafolin, který je lépe využitelný pro tělo než obyčejná kyselina listová. Zkuste se na to zeptat v lékárně určitě vám to vysvětlí

Míla Paja 26.06.2016

Takže to jde koupit volně bez receptu od lékaře?

Paja Míla 07.07.2016

Ano, vitamíny femibion si můžete koupit v lékárně volně bez receptu:)

Dáduše Míla 11.07.2016

Bere se femibion až v průběhu těhotenství nebo se může brát už před otěhotněním? A jak je to potom s kojením?

Paja Dáduše 13.07.2016

Doporučuji přečíst si tohle http://www.femibion.cz/nejcastejsi-dotazy/ jsou tam odpovědi na tyto otázky

andrea 16.06.2016

Zdravím, chtěla bych zkusit detoxikovat a napadlo mě, že by bylo fajn zkusit to s nějakým doplnkem stravy. Máte někdo nějakou zkušenost?

pája andrea 25.06.2016

ahojky, já detoxikuji s lipovitanem, je to doplněk stravy. Jsem s ním spokojená

andrea pája 26.06.2016

aha, to bych docela zkusila, a dá se koupit v lékárně nebo kde?? ;-)

pája andrea 26.06.2016

podívejte se na lipovitan.cz, tam objednávám já, jestli je to dostupné i v lékárně by jste musela vyzkoušet, sama jsem to nezkoušela

Kíťa 17.05.2016

Clara jo, tak ty zajdu koupit přítelovi..on se o sebe vůbec nestará…

Dana Kíťa 31.05.2016

Holky a na kolik tak ty AVilutky příjdou? Manžel mi říkal zda bych mu je koupila v lékarně, prí to používá jeho sekretářka.

Bety-tyna 13.05.2016

Není za co ráda jsem pomohla :-)

Tana 12.05.2016

Děkujuu Bety cestou domů si pro ně hned zajdu :)

Bety-tyna 10.05.2016

Tano tyhle http://mediarepre.cz/produkty/36-dia-sortiment/105-vitaminy-a-mineraly-pro-diabetiky-clara-60-tbl mám vyzkoušené ;-) dají se koupit klasicky v lékárně :-)

Adam 02.05.2016

A něco pro chlapa na vypadávání vlasů?

Marta Adam 15.05.2016

Adame nejvíc se mluví o Folixilu. Tak ho vyzkoušej

Adam Marta 01.06.2016

A máš ten folixil vyzkoušený? nerad bych kupoval zajíce v pytli

Marta Adam 12.06.2016

Já ne, ale manžel folixil používá, je pravda že vypadávání vlasů se omezilo tak o 2 třetiny a to ho bere teprve 2 měsíce.

Tana 27.04.2016

Doporučte prosím osvědčený doplněk pro diabetiky…děkujuu :)

Miriam 31.03.2016

Mě osobně na únavu nejvíc zabírá kombinace kapek Avilut, které obsahuji kyselinu hyaluronovou a výtažek ze slezu a tobolky s gyngkem bilobou, Avilut Gingko recordati. Tady je je na ně odkaz http://www.avilut.cz/produkty/

Soňa Miriam 11.04.2016

Mirko a po jaké době ste pociťovala rozdíl? Já se s malou doma moc nenaspím a potřebuju alespoň z domu pracovat z na počítači. Už jsem hodně vyčerpaná

Miriam Soňa 15.05.2016

Ahoj u těch Avilut gingo jsem pociťovala účinek cca po 5 dnech používání, po těch s lutenem to trvalo delš dobu.

Hiska 28.03.2016

Je hodně dobrý http://www.rosenpharma.cz/produkty/kolageny-a-ostatni-doplnky-stravy/kolageny/kolagen-forte-kyselina-hyaluronova

Zuzana Hiska 29.03.2016

Tý jo vypadá dobře. Já jsem si na tom rosenpharma.cz našla i pro přitele. Mají hodně dobré produkty.

hiska Zuzana 30.03.2016

Jo mají dobré kombinace látek v produktech například ten co mám já je :) Dobré jsou i jejich tyčinky na ůnavu :)

Zuzana hiska 31.03.2016

Ty mě taky zaujaly, ale zatím je nebudu zkoušet. Možná nějakou koupím do zásoby, kdyby přišla únavová krize.

Zuzana 25.03.2016

Na vypnutí pleti potřebuji taky něco, je hodně dobrý ten s kyselinou?

Verča Zuzana 02.06.2016

Zkus rakytník

Hiska 18.03.2016

Já kupuji kolageny pro celou rodinu od rosenpharma.cz, které pomáhají. Já mám s mamkou navíc s kyselinou hyaluronovou na vypnutí pleti.

Honza 12.02.2016

Ahojky, máte někdo zkušenost s doplňkem stravy na problémy s erekcí Erectan? Dostal jsem na něj doporučení v lékárně. Funguje a vyplatí se ho koupit?

Patrik Honza 15.02.2016

Zdravím, mohu ho doporučit na řešení problému s erekcí vřele. Začal jsem ho brát před 3 měsíci a funguje výborně. Koupil jsem si ho přes net. Vyšlo to pak levněji.

pampeliska Honza 16.02.2016

Ahoj, zkušenost nemám, ale velice dobrou zkušenost máme s Clavinem. Chlap má občas problém a nebylo jiného řešení, než zkusit Clavin :-D A super, funguje skvěle, jedem jak pily celou noc bez problému *15*

Sandriskaa Honza 21.02.2016

Ahojky, manžel bere Erectan dva měsíce a výsledek se projevil velmi rychle. Teď si to v posteli užíváme zase jako dřív a účinek je nejen v dlouhodobém styku, ale i v jeho kvalitě. Objednal ho na jejich stránkách.

Karel Vaněk 29.01.2016

Objednávám si Kloubex u firmy NovaxNaturpharma,je to český výrobce,podívejte se na webové stránky,jsou tam všechny informace. Karel

Bořek Hamouz 27.01.2016

Pane Vaňku,kde se dá Kloubex sehnat? Mohu Vás poprosit o nějaký kontakt? Díky

Bořek Hamouz 18.01.2016

Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenosti s Kloubexem? Díky Bořek

Karel Vaněk Bořek Hamouz 20.01.2016

Uzívám ho cca 3 měsíce a povolila mi bolest kolene,která mě trápila hlavně v noci.Cítím úlevu. Karel

Emilka 11.01.2016

Musím se podělit o své zkušenosti. :) Na Vánoce jsem byla obdarována doplňkem As10 life, o kterém jsem delší dobu uvažovala. A jsem naprosto ohromená. Pokožka se mi zlepšila, nejsem už tolik unavená a cekově se cítím lépe. ZA mě teda doporučuji. :-)

Alka Emilka 25.01.2016

taky ho mám jako dárek a přes počáteční nedůvěru vesele užívám. :-D

Judita K. 21.12.2015

Ahojte, já teda žádný doplňky stravy neberu, ale pravidelně se mažeme Psí sádlem od dr. weisse *5* je to perfektní mastička, díky tomu se vyhýbáme všem bacilům u dětí i u nás, starých pardálů :-D

Alenka 18.11.2015

Tak to zní dobře. nebaví mě totiž brát pořád různé doplňky stravy, protože zlepšení moc nepozoruji a jsem z toho už docela nezradná. :( A raději investuji peníze do něčeho, co opravdu zabere, než do několika různých doplňků a teď v tomto počasí i léků na chřipku.

Dášenka Alenka 19.12.2015

Zdravím, já jsem přípravek as10 life také jako vánoční dárek pro manžela na základě svých pozitivních zkušeností. nejdříve se mi sice vysmíval, že je to další reklamní trik a ať nečekám zlepšení a už po 1 měsíci užívání jsme oba koukali. :D takže ho dostane taky a oba ho budeme brát. navíc si každý přijde na své, on je sportovec a já hledám něco i proti stárnutí. as 10 life totiž obsahuje resvetatrol, který je i v červených hroznech. více info kdyžtak tady: https://www.facebook.com/AS10Life/timeline?ref=page_internal :) jinak ještě jako dárek dávám i kurkumu, která má být prevencí proti rakovině. :)

Vilma.a Dášenka 20.12.2015

Ahoj, já poslední dobou pocit, že všechny přípravky na imunitu jsou podvrh. každý podzim něco beru, většinou ty mulťáky a nakonec skončím aspoň 2x s chřipkou. :-/ ale koukala jsem na ty stránky as10life a vypadá to dost na úrovni. jestlit o bylo nejprve určené pro astronauty a vyvinuto s NASA, tak by to mohlo být lepší než běžné doplňky z lékárny. :-O

Malinka Vilma.a 21.12.2015

taktéž jsem mrkla na jejich webovky, no přípravek vypadá solidně, podle těch výzkůmů a všeho… navíc jestlito berou i takový slavní sportovci, tak to musí mít něco do sebe. No začínám o tom dosti uvažovat. :-D

Emilka Malinka 22.12.2015

Já se taky dívala na ty webovky a i na facebookové stránky a vypadá to jako supertableta, což vlastně i sami píšou. :-D Fakt mě to láká do toho jít. Doma mám spoustu samostatných krabiček s vitamíny a dalšími prvky, jen to všechno brát každý den je obtěžující, takže ve výsledku to tak nějak střídám, podle toho co chybí v těle. :-/

Anwžka Emilka 23.12.2015

taky to takhle mám, hodně lahviček z drogerie či lékárny. Takže multivitamín by byl nejlepší, jen je tu ten problém s tou vstřebatelností.

Lea Anwžka 27.01.2016

já už beru jen as10 life, přesvědčil mě svou biodostupností 95 %. vje fakt důležité si srovnat tu vstřebatelnost s ostatními multivitamíny.

Klaudie Lea 29.01.2016

biodostupnost jsem u doplňkůzačala zkoumat až před časem, do té doby mě ani nenapadlo, že polovina třeba vyjde úplně nazmar. Ale as10 life si díky tomu zamilovala.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat