Diskuse na téma Nehty a jejich úprava

Ahoj Betyny :) Jakou úpravu nehtů podporujete? :)

Zuzulinka 23.12.2014

Pracuji v kanceláři a často mívám konference, proto docela dbám na svou úpravu nehtů. Nosím je teda krátse ostříhané, plus daný nějaký ten jemnější lak :) V minulosti jsem nosila gelové nehty, které jsem si dělala dokonce sama doma :) Teď už na to nemám tolik času, tak raději volím jen takovou jednoduchost :)

Osobně se mi gelové nehty líbí :) Moje známá mi je občas dělá :) Má doma nějakou tu sadu a i tu Uv lampu :) Jako je pravda, že když máš upravené nehty, tak že hned se citíš líp :) aspon já to tak mám :)

Gabuška 20.01.2015

Líbí se Vám ještě gelové nehty??? Nebo už dávno vyšly z módy? :D

Myslím si, že z módy nevyšly, nebo se pletu? :) Jako hodně lidí je má, co si všímám :)

Gabuška 26.01.2015

Já právě mám gelovky hrozně ráda, proto přemýšlím nad tím, že bych si je konečně začala dělat doma sama, ale nevím zda to není zbytečné do něčeho takového investovat, jako už jsem se dívala na galerienehtu.cz, kde mají i ty uv lampy, ale nevím zda se to oplatí..

A není lepší si zrovna koupit třeba celou tu sadu?

Marinak8 27.04.2015

Jak se tady bavíte o koupi uv lampy, tak má Tatranka pravdu, že je lepší opravdu koupit celou sadu, kde máš vlastně všechno :))))

Gabuška 29.04.2015

Takže si myslíte, že je lepší sada jo? Jako je pravda, že když se tak dívám, tak ty sady jsou cenově asi opravdu výhodnější.

Tak rozhodně ti ta sada výjde levnější, jako když se podívaš na tuhle www.galerienehtu.cz/12-sada-na-gelove-nehty-s-uv-lampou.html, tak tam máš jak super Uv lampu, 4 gely, lepidlo, štětec, pilník, formičky, tipy a já nevím co všechno, jediné co si budeš muset dokoupit tak jsou pilníky, podle mě je jich potřeba o trošku vícero.

Gabuška 22.05.2015

Dobře, tak asi máte pravdu a ještě jak tak koukám tak, tam je elektrická bruska a náhradní žárovka.

zrovna tu elektrickou brusku bych moc zezačátku nepoužívala, až si zvykneš tak potom.

Gabuška 23.06.2015

A proč mi říkáš, že ze začátku ji nepoužívat?

Podle mě pro začátečníka je to zbytečné, jako první se musíš naučit co a jak a až potom třeba začít používat tu brusku.

Gabuška 29.06.2015

Tak jsem se rozhodla a objednala jsem si tu sadu, co jsi mi tady psala, tak snad bude dobrá.

Marketa 10.11.2015

Ja si zase hodne si objednavam z tenhle rady laku - pevoniaeshop.cz/shop-item/list/nehty, maji nadherne odstiny barev a dlouho vydrzi

Věrka 16.11.2015

To verim, pac je to dobra znacka

Marketa 25.11.2015

To je. Hlavne je super jak dlouho barva vydrzi

Věrka 11.12.2015

Joo? A jak dlouho, to me na lakach docela stve, clovek se jen neceho dotkne a hned tam ma ryhu a muze lakovat znovu

Marketa 24.12.2015

No, nalakuju je a vubec si jich nevsimam az po vice jak tydnu ze bych mela uz zmenit barvu a stale jsou pekne a bez škrabancu

Anna 16.01.2016

A jakou znacku laku pouzivas?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat