Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Probiotika

olga.polka 05. 01. 2015

Ahojky chci se s vami poradit jestli pouzivate po antibiotikach nejake probiotika popripade s kterymi jste byli opravdu spokojeni? :) pouizivate i nejake probiotika jen po prodelani chripky a tak, vim ze kdyz uz mate vir v sobe tak je to znacka ze uz neco neni v poradku s telo se potrebuje branit. Poradte prosim diky :)

Neregistrovaná/ý - Olina

24.08.2016

Neregistrovaná/ý - Jindra | 22.08.2016
Kámoš teď šel na někjaký zubařský zákrok a dostal hromadu silných antibiotik. A k tomu samozřejmě probiotika Právě ten Prolacton

A nevíte jestli mu to pomohlo? Potřebovala bych taky nějaký kvalitní probiotika

Neregistrovaná/ý - Kamila

23.08.2016

Dobrou službu mi udělala Feminella Hereditum, která obsahuje lactobacily. Zkvalitnila mi mlíčko při kojení a mně upravila trávení! Při druhém miminku po ní zase sáhnu...

Neregistrovaná/ý - Jindra

22.08.2016

Neregistrovaná/ý - Bery | 18.08.2016
Taky na imunitu. Ty buňky co zajišťujou imunitu sídlej ve střevechh právě

Kámoš teď šel na někjaký zubařský zákrok a dostal hromadu silných antibiotik. A k tomu samozřejmě probiotika Právě ten Prolacton

Neregistrovaná/ý - Majka

19.08.2016

Já mám jen ty nejlepší zkušenosti s probiotiky z Anglie s názevm Bio-Kult. Mají 14 kmenů, nejvíce u nás, takže je větší pravděpodobnost účinku na ty špatné bakterie. Navíc ta firma, která je vyrábí má mnoho klinických studií o jejich účincích. Kromě 14 kmenových mají i probiotika na záněty močových cest, na kandidózu a pro malé dětí. Jsou super!

Neregistrovaná/ý - Bery

18.08.2016

Neregistrovaná/ý - Zuzqa | 17.08.2016
Tak já myslela, že to je především na trávení

Taky na imunitu. Ty buňky co zajišťujou imunitu sídlej ve střevechh právě

Neregistrovaná/ý - Zuzqa

17.08.2016

Neregistrovaná/ý - Joe | 15.08.2016
Mě dal doktor po užívání antibiotik Prolacton. A už jsem u něj zůstala. Teď spíš kvůli tomu zažívání a imunitě, neplecha po antibiotikách je už zažehnána

Tak já myslela, že to je především na trávení

Neregistrovaná/ý - Joe

15.08.2016

Mnada | 22.06.2016
Probiotika jsou dobré i na posílení imunity takže určitě je fajn je brát i proto

Mě dal doktor po užívání antibiotik Prolacton. A už jsem u něj zůstala. Teď spíš kvůli tomu zažívání a imunitě, neplecha po antibiotikách je už zažehnána

Neregistrovaná/ý - KLára

21.07.2016

Já po antibiotikách, respektive lepší je začít užívat hned při léčbě antibiotik, aby se člověk zcela vyhnul střevním potížím, nikoli je pak musel řešit, beru biopron devítku, mám s tím velmi dobré zkušenosti a nasazuji třeba i při jakémkoli jiném oslabení imunity, jak píšeš, takže třeba i při chřipce, probiotika nejsou nic nebezpečného, naopak pro zdraví hodně prospěšná. Během té doby, kdy nic neužívám se snažím je přijímat alespoň přírodní formou třeba z domácího kváskového chleba, který je plný živých bakterií a raw strava je na ně taky hodně bohatá. A mám zkušenost i s probiotiky biopron forte, která beru před dovolenou a během dovolené, abych se vyhnula průjmům nebo jiným střevním potížím. Takže za sebe doporučuju probiotika snad na všechno :D

Mnada

22.06.2016

Probiotika jsou dobré i na posílení imunity takže určitě je fajn je brát i proto

miška4

21.06.2016

Já teď po antibiotikách začala užívat Colon dophilus probiotika, jsou přírodní a můžou se brát dlouhodobě protože prospívají tlustému střevu a celkově organismu. Vše se mi po těch antibiotikách srovnalo takže je můžu doporučit.

Neregistrovaná/ý - Milena

21.06.2016

Probiotika jsou super. Jednou jsem brala Probiolact při užívání antibiotik. Pomáhají ale také při různých střevních potížích, při cestování, při různých opakujících se infekcích a posilují imunitu. Co víc si přát.

Neregistrovaná/ý - Bea

13.06.2016

Před každou dovolenou užíváme asi týden probiotika Probiolact. Pak je vozíme i s sebou. Jistota je jistota. A dovolenou si užíváme se vším všudy.

Neregistrovaná/ý - Klára

19.05.2016

Já užívám probiotika Probio C+D, začala jsem po antibiotikách a vše se mi krásně srovnalo a tyhle jsou jako jediný i s tím D a C, to je důležité jako prevence nemocí tlustého střeva, i na imunitu a kosti

senona

11.05.2016

Sandriskaa | 10.05.2016
Začala jsem před nějakou dobou brát po každých antibiotikách vagiferm, což jsou vaginální probiotika (pharmaagency.cz). Což je bohužel oblast, která mne po atb nejvíc trápí. Ale slyšela jsem, že je vhodné brát probiotika i preventivně na posílení imunity.

díky za tip, mám stejný problém a o tom vagifermu jsem nevěděla

Začala jsem před nějakou dobou brát po každých antibiotikách vagiferm, což jsou vaginální probiotika (pharmaagency.cz). Což je bohužel oblast, která mne po atb nejvíc trápí. Ale slyšela jsem, že je vhodné brát probiotika i preventivně na posílení imunity.

Neregistrovaná/ý - Alex

10.05.2016

Neregistrovaná/ý - Standa | 09.05.2016
Určitě, má to v jedné tobolce 12 miliard těch bakterií. A rozdělených do několika druhů

My jsme byli loni na dovoleny v egypte (no ted uz to asi moc nejde) a brali jsme si slivovici. Jasne ze jsme prvni dny behali. Ale kamos co tam byl s nama prave dlabal probiotika. Ze prej lepsi kdyz jsou to ty v tech tobolkach. A byli uplne v pohode

Neregistrovaná/ý - Standa

09.05.2016

Neregistrovaná/ý - Pajda | 06.05.2016
No radši tři týdny, ale myslím, že ten Prolacton je na to fakt nejlepší

Určitě, má to v jedné tobolce 12 miliard těch bakterií. A rozdělených do několika druhů

Neregistrovaná/ý - Pajda

06.05.2016

Neregistrovaná/ý - Irena | 05.05.2016
To není potřeba, stačí tak 14 dnů před dovolenou na srovnání, ale doporučuju Prolacton, ten je na to asi nejlepší

No radši tři týdny, ale myslím, že ten Prolacton je na to fakt nejlepší

Neregistrovaná/ý - Irena

05.05.2016

Neregistrovaná/ý - Vrselková | 04.05.2016
Jo probiotika na dovolenou nejlepší, ale radši začít o něco dřív před odletem ještě

To není potřeba, stačí tak 14 dnů před dovolenou na srovnání, ale doporučuju Prolacton, ten je na to asi nejlepší

Neregistrovaná/ý - Vrselková

04.05.2016

Neregistrovaná/ý - Hanka | 02.05.2016
Probiotika můžu doporučit Prolacton. Je to novinka. Zvláť teď před dovolenou je dobrý si srovnat zažívání

Jo probiotika na dovolenou nejlepší, ale radši začít o něco dřív před odletem ještě

TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Jablko & Mandle od Manufaktury

Brambory zapečené s houbami

Brambory zapečené s houbami

3 hlasy
1h a 5min 538 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brambory zapečené s grilovaným kuřecím masem

27 hlasů
1h a 20min 507kJ 80 Kč

Jeden z receptů, jak využít zbytek grilovaného kuřete.

Grilované vepřové kotlety

9 hlasů
3h a 0min 1085kJ 140 Kč

Grilované, marinované vepřové kotlety s ananasem.

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více