Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Probiotika

olga.polka 05. 01. 2015

Ahojky chci se s vami poradit jestli pouzivate po antibiotikach nejake probiotika popripade s kterymi jste byli opravdu spokojeni? :) pouizivate i nejake probiotika jen po prodelani chripky a tak, vim ze kdyz uz mate vir v sobe tak je to znacka ze uz neco neni v poradku s telo se potrebuje branit. Poradte prosim diky :)

Neregistrovaná/ý - zuzulka

22. 11. 2016

já mám nejlepší zkušenosti s probiotiky Garden of Life Dr. Formulated

Bety-tyna

18. 11. 2016

Taky užívám probiotika od PharmaAgency, jsou to podle mě nejkvalitnější probiotika co se u nás dají sehnat.

anastaziaa

12. 10. 2016

Ty Dophilus od Pharmaagency jsou kvalitní, my dávali malému Infants dophilus a než jsem je vzali tak jsme důkladně vybírali abychom věděli co mu dáváme, takže kdybych potřebovala určitě bych teď i pro sebe brala od nich.

Neregistrovaná/ý - Vlaďka

11. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - jankac | 7. 9. 2016
Já mám také dobré zkušenosti s Biokultem - můj vážně nemocný tatínek užívá velké množství léků, měl potíže s trávením a tak jsem mu koupila Biokult Pro Cyan. Užívá ho dlouhodobě, protože už po týdnu podávání dvou kapslí se mu výrazně zlepšilo trávení a momentálně mu zcela vymizely záněty močových cest, kterými dlouhodobě trpěl.

Také jsem začala používat probiotika Bokult, na doporučení lékařky, která s ním má velmi dobré zkušenosti, používá ho jako doplňkovou léčbu antibiotiky, ale také při projevech atopického ekzému u dětí.

Neregistrovaná/ý - Dora

30. 9. 2016

Já teď potřebuju kvůli antibiotikům. O těch probiotikách dophilus už jsem někde četla že jsou dobré tak zkusím asi ty.

Dianadia

29. 9. 2016

Já probiotika začínám brát vždy na podzim, jsou dobré i na podporu imunity, užívám tyhle Probio C+D ty obsahují ještě vitamíny C a D

Neregistrovaná/ý - Majka

27. 9. 2016

Mně se osvědčily probiotika Colon Dophilus http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_17/ koukám že je na ně teď zrovna ještě akce. Jsou kvalitní a pomohly mi a jsou dobré i jako prevence nemocí tlustého střeva, dají se brát dlouhodobě, protože co tělo nepotřebuje prostě vyloučí.

Neregistrovaná/ý - jankac

7. 9. 2016

Neregistrovaná/ý - Majka | 19. 8. 2016
Já mám jen ty nejlepší zkušenosti s probiotiky z Anglie s názevm Bio-Kult. Mají 14 kmenů, nejvíce u nás, takže je větší pravděpodobnost účinku na ty špatné bakterie. Navíc ta firma, která je vyrábí má mnoho klinických studií o jejich účincích. Kromě 14 kmenových mají i probiotika na záněty močových cest, na kandidózu a pro malé dětí. Jsou super!

Já mám také dobré zkušenosti s Biokultem - můj vážně nemocný tatínek užívá velké množství léků, měl potíže s trávením a tak jsem mu koupila Biokult Pro Cyan. Užívá ho dlouhodobě, protože už po týdnu podávání dvou kapslí se mu výrazně zlepšilo trávení a momentálně mu zcela vymizely záněty močových cest, kterými dlouhodobě trpěl.

Neregistrovaná/ý - Soňa

26. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Andy | 25. 8. 2016
Mě v těhotenství předepsala doktorka antibiotika na zánět a kdybych se sama nezajímala tak mi o probioticích ani neřekne Fakt hrůza! Sháněla jsem si je sama a celkem si chválí ty od Valosunu, a nakonec i v lékárně mi od nich doporučili Biopron takže zkus tyto. Já jsem byla spokojená

Mě zase zachránila v době kojení Feminella, která obsahuje lactobacily. Ty jsou taky super na obranu organismu a na dobrou mikroflóru. Navíc mi daly do kupy i bradavky.

Neregistrovaná/ý - Jindra

26. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Olina | 24. 8. 2016
A nevíte jestli mu to pomohlo? Potřebovala bych taky nějaký kvalitní probiotika

No jasně, že pomohlo. Teď to zobe i mimo léčbu

Neregistrovaná/ý - Andy

25. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Olina | 24. 8. 2016

Mě v těhotenství předepsala doktorka antibiotika na zánět a kdybych se sama nezajímala tak mi o probioticích ani neřekne Fakt hrůza! Sháněla jsem si je sama a celkem si chválí ty od Valosunu, a nakonec i v lékárně mi od nich doporučili Biopron takže zkus tyto. Já jsem byla spokojená

Neregistrovaná/ý - Olina

24. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Jindra | 22. 8. 2016
Kámoš teď šel na někjaký zubařský zákrok a dostal hromadu silných antibiotik. A k tomu samozřejmě probiotika Právě ten Prolacton

Neregistrovaná/ý - Kamila

23. 8. 2016

Dobrou službu mi udělala Feminella Hereditum, která obsahuje lactobacily. Zkvalitnila mi mlíčko při kojení a mně upravila trávení! Při druhém miminku po ní zase sáhnu...

Neregistrovaná/ý - Jindra

22. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Bery | 18. 8. 2016
Taky na imunitu. Ty buňky co zajišťujou imunitu sídlej ve střevechh právě

Kámoš teď šel na někjaký zubařský zákrok a dostal hromadu silných antibiotik. A k tomu samozřejmě probiotika Právě ten Prolacton

Neregistrovaná/ý - Majka

19. 8. 2016

Já mám jen ty nejlepší zkušenosti s probiotiky z Anglie s názevm Bio-Kult. Mají 14 kmenů, nejvíce u nás, takže je větší pravděpodobnost účinku na ty špatné bakterie. Navíc ta firma, která je vyrábí má mnoho klinických studií o jejich účincích. Kromě 14 kmenových mají i probiotika na záněty močových cest, na kandidózu a pro malé dětí. Jsou super!

Neregistrovaná/ý - Bery

18. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Zuzqa | 17. 8. 2016
Tak já myslela, že to je především na trávení

Taky na imunitu. Ty buňky co zajišťujou imunitu sídlej ve střevechh právě

Neregistrovaná/ý - Zuzqa

17. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Joe | 15. 8. 2016
Mě dal doktor po užívání antibiotik Prolacton. A už jsem u něj zůstala. Teď spíš kvůli tomu zažívání a imunitě, neplecha po antibiotikách je už zažehnána

Tak já myslela, že to je především na trávení

Neregistrovaná/ý - Joe

15. 8. 2016

Mnada | 22. 6. 2016
Probiotika jsou dobré i na posílení imunity takže určitě je fajn je brát i proto

Mě dal doktor po užívání antibiotik Prolacton. A už jsem u něj zůstala. Teď spíš kvůli tomu zažívání a imunitě, neplecha po antibiotikách je už zažehnána

Neregistrovaná/ý - KLára

21. 7. 2016

Já po antibiotikách, respektive lepší je začít užívat hned při léčbě antibiotik, aby se člověk zcela vyhnul střevním potížím, nikoli je pak musel řešit, beru biopron devítku, mám s tím velmi dobré zkušenosti a nasazuji třeba i při jakémkoli jiném oslabení imunity, jak píšeš, takže třeba i při chřipce, probiotika nejsou nic nebezpečného, naopak pro zdraví hodně prospěšná. Během té doby, kdy nic neužívám se snažím je přijímat alespoň přírodní formou třeba z domácího kváskového chleba, který je plný živých bakterií a raw strava je na ně taky hodně bohatá. A mám zkušenost i s probiotiky biopron forte, která beru před dovolenou a během dovolené, abych se vyhnula průjmům nebo jiným střevním potížím. Takže za sebe doporučuju probiotika snad na všechno :D

Mnada

22. 6. 2016

Probiotika jsou dobré i na posílení imunity takže určitě je fajn je brát i proto

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Gazpacho

Gazpacho

22 hlasů
20min 564 kJ 62 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové plátky s pomerančovou kůrou

18 hlasů
60min 636kJ 127 Kč

Jednoduše připravená vepřová panenka.

Krupicové nočky do polévky

13 hlasů
30min 1010kJ 29 Kč

Nočky do polévky připravené z krupice.

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více