Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Probiotika

olga.polka 05. 01. 2015

Ahojky chci se s vami poradit jestli pouzivate po antibiotikach nejake probiotika popripade s kterymi jste byli opravdu spokojeni? :) pouizivate i nejake probiotika jen po prodelani chripky a tak, vim ze kdyz uz mate vir v sobe tak je to znacka ze uz neco neni v poradku s telo se potrebuje branit. Poradte prosim diky :)

Neregistrovaná/ý - Kika

29. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 25. 1. 2018
Bětko, já jsem omx probiotika začala uřívat na doporučení gynekologa při léčbě ATB. Jinak ale beru i preventivně, jsou výborný na zachování stabilího střevního prostředí a na posílení imunity.

Holky, jen dotaz... Ta omx jsou jen probiotika nebo i prebiotika?

Neregistrovaná/ý - Theuš

25. 1. 2018

Podívejte se na www.colonfit.cz. Vše kolem něho je tam srozumitelně popsáno.

Neregistrovaná/ý - Jiřina

25. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Bětka | 27. 12. 2017
Dobrý den, tato probiotika mě zaujala. Proč je berete? Kdo vám je doporučil? Lékař? A kde je koupím? Mají je v každé lékárně?

Bětko, já jsem omx probiotika začala uřívat na doporučení gynekologa při léčbě ATB. Jinak ale beru i preventivně, jsou výborný na zachování stabilího střevního prostředí a na posílení imunity.

Neregistrovaná/ý - Fiona

24. 1. 2018

To je fajne, to ja využívám spíše prevetivně ty probiotika, ale též od pharmaagency. Jak dlouho užíváš?

Neregistrovaná/ý - Zlatunka

23. 1. 2018

Colonfit mě pomohl od dlouhodobé zácpy, pěkněmě pročistil a ulevil od potíží.

Neregistrovaná/ý - Fiona

23. 1. 2018

to je také zařazeno mezi probiotika?

Neregistrovaná/ý - Minďa Fulnek

22. 1. 2018

Já používám Colon Dophilus od Pharma Agency. Beru ho hlavně jako prevenci kvůli rakovině tlustého střeva.

Neregistrovaná/ý - Ivona

22. 1. 2018

pharmaagency? To mají nějaké vlastní výrobky?

Neregistrovaná/ý - Vanda

21. 1. 2018

ahoj, nakupujete někdo probiotika na www.pharmaagency.cz? Dost o tom čtu

Neregistrovaná/ý - Lenka J

20. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Bětka | 27. 12. 2017
Dobrý den, tato probiotika mě zaujala. Proč je berete? Kdo vám je doporučil? Lékař? A kde je koupím? Mají je v každé lékárně?

Mně hodně pomáhají probiotika od Pharma Agency. Teď na zimu doplňuji do těla i vitamín D, proto užívám tyto. http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_11/

Neregistrovaná/ý - Bětka

27. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Dáša | 13. 12. 2017
Dobrý den, já teda rozhodně nedám dopustit na tato probiotika - https://www.omxprobiotika.cz/ Mají širokospektrální účinek, takže jejich užívání je po všech stránkách přínosem.

Neregistrovaná/ý - Danda

27. 12. 2017

Určitě si ho také kup. Nebudeš litovat a nebudeš už mít problémy se zažíváním a jinými problémy.

Neregistrovaná/ý - Anita

26. 12. 2017

Já jsem přemýšlela nad probiotiky, ale zajímavě zní ten colonfit o kterém píšete.

Neregistrovaná/ý - Danda

24. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Alena | 22. 12. 2017
Myslíte, že když budu mít čisté střeva, že i zhubnu?

Uričtě hlavně pokud budeš jíst http://www.topnatur.cz/cz-vlakniny-probiotika-prebiotika tyto produkty, tak mají psylium, to nabobtná a stáhne ze střev všechen bordel. A i lehce zasytí, když tolik zvětšuje objem.

Neregistrovaná/ý - Alena

22. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Danda | 20. 12. 2017
Když jsem si o něm přečetla víc, tak jsem ráda, že ho mám. Jím tento plus http://topnatur.cz/cz-vlakniny-probiotika-prebiotika/colonfit-plus-kapsle-142

Myslíte, že když budu mít čisté střeva, že i zhubnu?

Neregistrovaná/ý - Danda

20. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 18. 12. 2017
Jojo to on umí, je super. Já od té doby co ho jím, tak netrpím na zácpy colonfit je pro mě malý zázrak.

Když jsem si o něm přečetla víc, tak jsem ráda, že ho mám. Jím tento plus http://topnatur.cz/cz-vlakniny-probiotika-prebiotika/colonfit-plus-kapsle-142

Neregistrovaná/ý - Michala

18. 12. 2017

Nebo vyzkoušejte probiotika. Jsou přímo určená po braní antibiotik, aby právě nedocházelo k těmto potížím www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_17/

Neregistrovaná/ý - Kateřina

18. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Danda | 11. 12. 2017
Měla jsem teď 2 balení antibiotik a docela mi to pohnulo se zažíváním. Koupila jsem si ten colonfit a neuvěřitelně rychle se mi zažívání upravilo.

Jojo to on umí, je super. Já od té doby co ho jím, tak netrpím na zácpy colonfit je pro mě malý zázrak.

Neregistrovaná/ý - Dáša

13. 12. 2017

Dobrý den, já teda rozhodně nedám dopustit na tato probiotika - https://www.omxprobiotika.cz/ Mají širokospektrální účinek, takže jejich užívání je po všech stránkách přínosem.

Neregistrovaná/ý - Danda

11. 12. 2017

Měla jsem teď 2 balení antibiotik a docela mi to pohnulo se zažíváním. Koupila jsem si ten colonfit a neuvěřitelně rychle se mi zažívání upravilo.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Frise salát s javorovým sirupem

Frise salát s javorovým sirupem

13 hlasů
20min 1221 kJ 40 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové plátky s pomerančovou kůrou

18 hlasů
60min 636kJ 127 Kč

Jednoduše připravená vepřová panenka.

Krupicové nočky do polévky

13 hlasů
30min 1010kJ 29 Kč

Nočky do polévky připravené z krupice.

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více