Diskuse na téma Hra

Ahojky, chci se zeptat jestli by jste mi prosim nedoporucili nejaky zazitek ci nejakou hru, kterou bych mohla pritelipordit jako darek na narozeniny? :) ma je na zacatku unora a mne uz dosly nejak napady, tak projizdim internet, ale nic mi zatim nejak nevyhovovalo. Dekuju za kazdy tip ci radu :)

StankaHoy 13.01.2015

Ahoj ja ti mohu doporucit zazitkovou hru. byla jsem tam ted o vanocnich svatcich a moc me to bavilo! *4* byla jsem tam s kamaradkou, jmenuje se to puzzleroom. Koukni jim na facebook : https://www.facebook.com/puzzleroomprague ja jsem byla uplne nadsena! je to na zpusob pevnosti boyard jestli to znas! :-) ale zalezi taky jestli ti jde o nejakou deskovou hru nebo by se ti libilo i neco takoveho ? *3*

olga.polka StankaHoy 20.01.2015

ahojky, moc dekuju za odepsani! :) tyjo o tom jsem vubedc neslysela. a to je v praze ze? :) jojo pevnost boyard znam!! to je pecka teda ani jsem nevedela, ze je neco takoveho v ceske republice! prave jsem chtela neco takoveho neobvyklejsiho <3 tyjo divam se na jejich stranky a je to pecka!

StankaHoy olga.polka 22.01.2015

no o tom jeste moc lidi nevi no ze tam takova hra je nebo ze vubec neco takoveho u nas je, ale je to fatk super a myslim, ze se to trochu rozjede tento rok ;) ja jsem z toho byla opravdu hodne prekvapena jak me to bavilo! i to ze je to takove akcnejsi a neobvykle tak je to super zazitek! <3 tak si to poradne rozmysli a kdyztak tam urcite zajdi

olga.polka StankaHoy 26.01.2015

me to prave hodne prekvapilo ze i kdyz jsem se ptala lidi okolo jestli to znaji tak vubec prave je to skoda :/ ale zase na druhoustranu je dobry ze to zakaznici doporucuji sami jde videt ze je to opravdu super :) cetla jsem na to doporcueni jeste na jednom foru tak si myslim ze to stoji za to to vyzkouset :) jojo asi tam zajdu jsem rozhodnuta moc se tesim. jeste jednou velke diky <3

Danka 29.03.2024

A kam vyrazit v Praze i s dětma? Kde se zabaví, kde je to zajímavé? Budu ráda za všechny tipy, je tu toho hodně tak ráda půjdu podle osobních zkušeností :)

Pavlata K. Danka 29.03.2024

My se teď chystáme s dětma do galerie Harfa v pražských Vysočanech, bude tam akce na přivítání jara o víkendu a mají to vždycky skvěle zorganizované, tak sdílím :)

Sandriskaa Danka 30.03.2024

Moc se nám líbilo v https://galaxiebarev.cz/ v Chodově. Bylo to jako se najednou ocitnout v barevném vesmíru, všechno interaktivní, robotická show, děti z toho byly nadšený :-)

Tana Danka 15.04.2024

V Galaxii barev jsme si to taky moc užili. Mají tam spoustu interaktvních expozic, opravdu zážitek, hlavně pro děti :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat