Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Kristýna

14. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Katka | 10. 7. 2018
Znáte nějaký dobrý přípravek na klouby přímo pro koně?

Káťo, zkus www.alavis.cz a jejich TripleBlend, o lepším přípravku na klouby momentálně nevím, všichni si ho vychvalují

Neregistrovaná/ý - Tereza

13. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Páralová | 5. 7. 2018
Nad těmi roletami právě také uvažuji. Rozhoduji se mezi nimi a žaluziemi co z toho bude lepší....

To těžko říct, mě přijde oboje dobré.. .ale nám docela dost poradili v té firmě, byli velmi ochotní tak třeba když vám nastíní veškeré výhody žaluzií i rolet bude se vám lépe rozhodovat

Neregistrovaná/ý - Eva

13. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 5. 7. 2018
Ano to už zůstává, ten plastik má na stránkách už konečné ceny takže víte s jakou částkou můžete maximálně počítat

Tak to se mi docela líbí, alespoň je vidět že jedná s klienty narovinu to ne každý takhle dělá... většinou se kolem těch cen mlží a potom se člověk dozví částku až ho zrak přechází.. tohle je super děkuji

Neregistrovaná/ý - Tatiana

13. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Karla | 12. 7. 2018
Tatiano vyzkoušej https://www.odvodneni-organismu.cz/produkt/2/Dvojbalen%25C3%25AD%2520H2Out.html mě pomohly dostat vodu z těla pryč. Doporučuji

Karlo děkuji jdu si je objednat a jsem zvědavá

Neregistrovaná/ý - Helena

13. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - ZorničkováM | 4. 7. 2018
Sháním anglicko českou školku v Brně, je zde nějaká dobrá?

Mám v Brně velmi dobrou zkušenost se soukromou Dráček

Neregistrovaná/ý - Hanzlíková

12. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Věra | 10. 7. 2018
Berete Vigantolvit? Máte stím dobré zkušenosti?

Věrko je to vitamin D já ho beru a spokojená jsem

Neregistrovaná/ý - Nosková

12. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Katka | 10. 7. 2018

Katko my máme pro koně Alavis Triple Blend a spokojenost stím obrovská

Neregistrovaná/ý - Karla

12. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Tatiana | 5. 7. 2018
Jak si poradit se zavodněným tělem?Nemáte někdo nějaký tip?Jak se té vody z těla zbavím a budu opět hubená?

Tatiano vyzkoušej https://www.odvodneni-organismu.cz/produkt/2/Dvojbalen%25C3%25AD%2520H2Out.html mě pomohly dostat vodu z těla pryč. Doporučuji

Neregistrovaná/ý - Věra

10. 7. 2018

Berete Vigantolvit? Máte stím dobré zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Katka

10. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Eliška

9. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Hedra | 5. 7. 2018
Čau ráda bych pořídila našim malým dětem pěnové puzzle.Máte někdo s nima zkušenosti?

Naše ratolesti mají doma pěnové puzzle.Je to česká výroba vysoké kvalit.y

Neregistrovaná/ý - Denda

9. 7. 2018

Jaká kvalitní probiotika vybrat?

Neregistrovaná/ý - Monika

9. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Iris | 6. 7. 2018
Zdarec, chtěla bych poradit jakej mám koupit šampon pro pejska.Ráda si připlatím za kvalitu.Je to náš miláček a chci pro něj jen to nejlepší.

Iris u nás používám pro našeho mazlíčka šampon s aloe vera https://www.dael-aloe.cz/z54-sampon-pro-psy/ má po něm měkkou a hlavně čistou srst.

Neregistrovaná/ý - Bara

9. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Iris | 6. 7. 2018
Zdarec, chtěla bych poradit jakej mám koupit šampon pro pejska.Ráda si připlatím za kvalitu.Je to náš miláček a chci pro něj jen to nejlepší.

zkoušela některé z vás tento šampon? https://www.alavis.cz/cs/srst-a-vitalita/48-alavis-extra-jemny-sampon.html je opravdu dobrý?

Neregistrovaná/ý - Iris

6. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 5. 7. 2018
Za sebe můžu Nejkufry doporučit, kufry z eshopu máme celá rodina už dva roky a drží, jsou kvalitní cestují snámi všude možně. Hlavně se do nich i hodně věcí vleze

Neregistrovaná/ý - Kateřina

5. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Milena | 28. 6. 2018
Kde nejlépe koupit cestovní kufr? Uvažuju nad Nejkufry,máte zkušenost?

Za sebe můžu Nejkufry doporučit, kufry z eshopu máme celá rodina už dva roky a drží, jsou kvalitní cestují snámi všude možně. Hlavně se do nich i hodně věcí vleze

Neregistrovaná/ý - Tatiana

5. 7. 2018

Jak si poradit se zavodněným tělem?Nemáte někdo nějaký tip?Jak se té vody z těla zbavím a budu opět hubená?

Neregistrovaná/ý - Hedra

5. 7. 2018

Čau ráda bych pořídila našim malým dětem pěnové puzzle.Máte někdo s nima zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Páralová

5. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Tereza | 28. 6. 2018
Máme od nich namontované venkovní rolety se sítěmi. Pro mě firma bezvadná,domluva byla vpohodě, a s roletami taky spokojenost

Nad těmi roletami právě také uvažuji. Rozhoduji se mezi nimi a žaluziemi co z toho bude lepší....

Neregistrovaná/ý - Helena

5. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Eva | 28. 6. 2018
Ceny na stránkách toho Justana platí? Dá se počítat s tím, že cena už vyšší než je tam uvedená nebude?

Ano to už zůstává, ten plastik má na stránkách už konečné ceny takže víte s jakou částkou můžete maximálně počítat

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Kuřecí stehna s banánem

Kuřecí stehna s banánem

8 hlasů
1h a 5min 617 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rychlý pstruh

15 hlasů
35min 783kJ 147 Kč

Recept na rychlou a dietní přípravu pstruha.

Lišky zapečené s těstovinou

7 hlasů
1h a 5min 656kJ 120 Kč

Skvělý recept na zapečené těstoviny s houbami a sýrem.

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více