Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Vera

12. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Ada | 25. 3. 2019
Mám od nich osobní váhu a nedávno jsem si kupovaa u nich digitální do kuchyně.

Mám v kuchyni od nich digitální lžícovou. Je praktická na sypké i tekuté ingredience.

Neregistrovaná/ý - Táňa

10. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Rita | 29. 3. 2019
Najdou se tu nějaké mámy Brňandy? Máte nebo měly ste děti v této soukromé anglicko české školce? https://www.dracek-skolka.cz/

Dobrý den, osobně můžu školku Dráček doporučit. Dcerka sem chodí o letních prázdninách když musíme s manželem do práce, a vždycky se sem moc těší

Neregistrovaná/ý - Petra

7. 4. 2019

Holky, chtěla bych se zeptat jestli některá z vás má zkušenosti https://pravaja.cz/vitaminy-na-unavu/? Jsou dobré opravdu pomáhají?

Neregistrovaná/ý - Jolča

2. 4. 2019

Máte dobré zkušenosti s doplňky stravy? Objevila sem vigantolvit http://www.vigantolvit.cz/ který mě hodně zaujal, říkám si že v dnešní době asi chybí déčko spoustě lidí a že bych to zkusila

Neregistrovaná/ý - Novotná

1. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Lukášková | 30. 3. 2019
Vždycky mi přišla objednávka z Nejkufry do tří dnů od objednání :)

Taky mi takhle odtud chodí objendávka. Doma mám z Nejkufry kabelku i batoh a obojí velmi kvalitní a ještě mi rychle přišlo od objendání.

Neregistrovaná/ý - Lukášková

30. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Eva | 28. 3. 2019
Jak dlouho čekáte na objednávku odtud??

Vždycky mi přišla objednávka z Nejkufry do tří dnů od objednání :)

Neregistrovaná/ý - Rita

29. 3. 2019

Najdou se tu nějaké mámy Brňandy? Máte nebo měly ste děti v této soukromé anglicko české školce? https://www.dracek-skolka.cz/

Neregistrovaná/ý - Eva

28. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Lukášková | 26. 3. 2019
Za sebe mám přímo skvělou zkušenost s nákupem kufru na Nejkufry.cz Mají na výběr ze spousty různých kufrů a batohů, a i jiných věcí... Navíc co sem pořídila tady tak je kvalitní, kufr se mi nikde netrhá, drží je pevný... za mě můžu jenom doporučit

Jak dlouho čekáte na objednávku odtud??

Neregistrovaná/ý - Lukášková

26. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Ema | 23. 3. 2019
Dámy kupovala sem pár měsíců zpátky cestovní kufr taky přes Nejkufry.cz a je výborný. Záruku mám na něj 5 let, kufr je v top stavu i přes neustálé používání

Za sebe mám přímo skvělou zkušenost s nákupem kufru na Nejkufry.cz Mají na výběr ze spousty různých kufrů a batohů, a i jiných věcí... Navíc co sem pořídila tady tak je kvalitní, kufr se mi nikde netrhá, drží je pevný... za mě můžu jenom doporučit

Neregistrovaná/ý - Ada

25. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Kikajda | 23. 3. 2019
Nakupoval někdo na www.mikrovahy.cz? Sháním váhy do kuchyně a dostala jsem na ně tip.

Mám od nich osobní váhu a nedávno jsem si kupovaa u nich digitální do kuchyně.

Neregistrovaná/ý - Eva

24. 3. 2019

Gabča: také jsi docházela do Brna na Pekařskou k nim na pobočku, nebo jsi byla jinde ?

Neregistrovaná/ý - Eva

24. 3. 2019

pokud se někdo z vás chystá hubnout ale neví jak, popř. chybí motivace, tak mohu ze své zkušenosti doporučit poradnu svět zdraví, já u nich absolvovala roční program, a poradili mi jak na hubnutí, sestavili výživový plán a v neposlední řadě dokázali namotivovat :) jinak jsem za rok s nimi zhubla přes 20kg

Neregistrovaná/ý - Ema

23. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 20. 3. 2019
Ahoj, ano mají to u všeho napsané, jak dlouhuá je záruka na ten konkrétní kufr nebo jinou věc

Dámy kupovala sem pár měsíců zpátky cestovní kufr taky přes Nejkufry.cz a je výborný. Záruku mám na něj 5 let, kufr je v top stavu i přes neustálé používání

Neregistrovaná/ý - Kikajda

23. 3. 2019

Nakupoval někdo na www.mikrovahy.cz? Sháním váhy do kuchyně a dostala jsem na ně tip.

Neregistrovaná/ý - Petra S.

22. 3. 2019

Já za sebe mohu doporučit pokud máte psa granule Brit, nejčastěji dávám Brit Care, ale občas dám psovi i konzervu Pate and Meat také od nich

Neregistrovaná/ý - Gabi

21. 3. 2019

Natka: a také je kupuješ v sup. Albert nebo je mají i jinde ?

Neregistrovaná/ý - Gabi

21. 3. 2019

pokud někdo se snažíte jíst zdravě, tak když mám chuť na něco sladkého tak si na žitný chléb namažu 100% džem(třeba ten od Relaxu), kde mám jistotu, že to nemá v sobě žádnou chemii atd a mám o "sladké" postaráno

Neregistrovaná/ý - Zdenka

20. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Majka | 17. 3. 2019
Ahaa tak to se mi líbí to je dlouhá záruka a jde to nějak zjistit předem jak dlouhá ta záruka je? Mají to někde?

Ahoj, ano mají to u všeho napsané, jak dlouhuá je záruka na ten konkrétní kufr nebo jinou věc

Neregistrovaná/ý - Majka

17. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 13. 3. 2019
Ahoj, no to nevím jestli je na všechny cestovní kufry stejně dlouhá záruka, ale já mám na ten svůj který sem tu koupila záruku 5 let

Ahaa tak to se mi líbí to je dlouhá záruka a jde to nějak zjistit předem jak dlouhá ta záruka je? Mají to někde?

Neregistrovaná/ý - Zdenka

13. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Majka | 3. 3. 2019
Zdenko máte odtud nějaký cestovní kufr? Jak tu na ně mají dlouhé záruky nevíte?

Ahoj, no to nevím jestli je na všechny cestovní kufry stejně dlouhá záruka, ale já mám na ten svůj který sem tu koupila záruku 5 let

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Telecí kostky se zeleninou

Telecí kostky se zeleninou

0 hlasů
2h a 0min 145 kJ 270 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brambory plněné houbami

13 hlasů
1h a 5min 422kJ 61 Kč

Recept na brambory plněné žampiony, případně jinými ho...

Mrkvová polévka s koňakem

1 hlas
55min 255kJ 110 Kč

Zajímavá kombinace chutí, rychlá příprava.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více