Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Viola

23. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Radka | 19. 2. 2019
A můžete mi něco odtud doporučit, s čím jste fakt spokojená?

Já si hodně kupuji to jejich erotické oblečení, to je super z toho je muž vždycky úplně paf... ale máme i různé masážní oleje, nebo jedlý lubrikační gel

Neregistrovaná/ý - Linda

22. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Dáša | 19. 2. 2019
Máte dobrý tip na školku v Brně?

Osobně mám výbornou zkušenost s touto školkou https://www.dracek-skolka.cz/

Neregistrovaná/ý - Jana

21. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Míša | 19. 2. 2019
A jste zaregistrovaná i v tom jejich sconto clubu? Přemýšlím o tom že bych se registrovala

Dobrý den já tam registraci mám, je tam potom možnost nakupovat za zvýhodněné ceny

Neregistrovaná/ý - Gábina

20. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Jindra | 14. 2. 2019
Mám s touto firmou velmi dobrou zkušenost. Máme od nich sekční vrata a venkovní žaluzie na domovních oknech...v obou případech veliká spokojenost

Jak dlouhou záruku na ty sekční vrata vám dali??

Neregistrovaná/ý - Kája

20. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Jolana | 13. 2. 2019
Na www.nejkufry.cz jsem se dívala ohledně kufru. Potřebuji kvalitní a pevný, protože dost cestuji. Vybrala jsem si moc hezký i s dopravou zdarma.

Na stránky jsem se podívala, mají dobrý výběr. Já u kufrů preferuji plastové.

Neregistrovaná/ý - Radka

19. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Viola | 14. 2. 2019
Párkrát už sem si něco z e-kondomy domů objednávala.Já mám výbornou zkušenost... Myslím si že něco na zpestření do dlouhodobého vztahu nemůže být nikdy na škodu

A můžete mi něco odtud doporučit, s čím jste fakt spokojená?

Neregistrovaná/ý - Dáša

19. 2. 2019

Máte dobrý tip na školku v Brně?

Neregistrovaná/ý - Míša

19. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 13. 2. 2019
Pokud vím tak nikde nic nijak poškozené nebylo, všechno měli dobře zabalené

A jste zaregistrovaná i v tom jejich sconto clubu? Přemýšlím o tom že bych se registrovala

Neregistrovaná/ý - Jindra

14. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 5. 2. 2019
Na jaro budeme dělat novou garáž... co vrata od Kružíka, máte? https://www.kruzik.cz/sortiment/vrata-a-brany/

Mám s touto firmou velmi dobrou zkušenost. Máme od nich sekční vrata a venkovní žaluzie na domovních oknech...v obou případech veliká spokojenost

Neregistrovaná/ý - Viola

14. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Radka | 4. 2. 2019
Budu mít s přítelem ted výročí svatby... tak sem si říkala že ho překvapím nějakou hračkou do postele.. máte dobrou zkušenost s něčím takovým? https://e-kondomy.cz/

Párkrát už sem si něco z e-kondomy domů objednávala.Já mám výbornou zkušenost... Myslím si že něco na zpestření do dlouhodobého vztahu nemůže být nikdy na škodu

Neregistrovaná/ý - Jana

13. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Míša | 11. 2. 2019
Všechno vám přišlo vpořádku? Nikde nic poškrábané nebo něco?

Pokud vím tak nikde nic nijak poškozené nebylo, všechno měli dobře zabalené

Neregistrovaná/ý - Jolana

13. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Tamara | 5. 2. 2019
Koupila sem ted kvalitní kabelku na nejkufry a sem sní fakt spokojená, můžu vřele doporučit

Na www.nejkufry.cz jsem se dívala ohledně kufru. Potřebuji kvalitní a pevný, protože dost cestuji. Vybrala jsem si moc hezký i s dopravou zdarma.

Neregistrovaná/ý - Míša

11. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 9. 2. 2019
Ahojky, máme odtud nábytek do dětského pokoje. S dopravou sem neměla nejmenší problém. Měla sem to domluvené i s výnosem, takže to bylo také ok..

Všechno vám přišlo vpořádku? Nikde nic poškrábané nebo něco?

Neregistrovaná/ý - Jana

9. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Míša | 7. 2. 2019
Jaké máte zkušenosti se Scontem? Hlavně mě zajímá zda vám přišel nábytek odtud vpořádku, jestli nebyl problém výnos apod..

Ahojky, máme odtud nábytek do dětského pokoje. S dopravou sem neměla nejmenší problém. Měla sem to domluvené i s výnosem, takže to bylo také ok..

Neregistrovaná/ý - Dora

9. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 7. 2. 2019
Nevím kam si zajít na plastiku.. Hodně uvažuji nad touto klinikou https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby máte zkušenost?

Jiřinko byla jsem tu s prsama a sem moc spokojená s výsledkem

Neregistrovaná/ý - Radka

7. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Dita | 31. 1. 2019
A mají na tom rohlíku všechny příchutě jaké se dělají?

Ještě se dělá malinový, ten sem na rohlíku nenašla ale jinak všechny kromě toho malinového

Neregistrovaná/ý - Míša

7. 2. 2019

Jaké máte zkušenosti se Scontem? Hlavně mě zajímá zda vám přišel nábytek odtud vpořádku, jestli nebyl problém výnos apod..

Neregistrovaná/ý - Jiřina

7. 2. 2019

Nevím kam si zajít na plastiku.. Hodně uvažuji nad touto klinikou https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby máte zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Tamara

5. 2. 2019

Koupila sem ted kvalitní kabelku na nejkufry a sem sní fakt spokojená, můžu vřele doporučit

Neregistrovaná/ý - Gábina

5. 2. 2019

Na jaro budeme dělat novou garáž... co vrata od Kružíka, máte? https://www.kruzik.cz/sortiment/vrata-a-brany/

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Houbové rizoto s kuřecím masem

Houbové rizoto s kuřecím masem

3 hlasy
1h a 5min 686 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rychlý pstruh

15 hlasů
35min 783kJ 147 Kč

Recept na rychlou a dietní přípravu pstruha.

Lišky zapečené s těstovinou

7 hlasů
1h a 5min 656kJ 120 Kč

Skvělý recept na zapečené těstoviny s houbami a sýrem.

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více