Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Zdenka

13. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Majka | 3. 3. 2019
Zdenko máte odtud nějaký cestovní kufr? Jak tu na ně mají dlouhé záruky nevíte?

Ahoj, no to nevím jestli je na všechny cestovní kufry stejně dlouhá záruka, ale já mám na ten svůj který sem tu koupila záruku 5 let

Neregistrovaná/ý - Ciprová

6. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Helena | 4. 3. 2019
Máte zkušenost s tímto sprejem na rýmu? http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/?pripravky=005

Používám nasivin už léta.. Když mě chytne rýma tak na něj nedám dopustit, mě vždycky pomůže a rýmu mi vyléčí

Neregistrovaná/ý - Petra

5. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Míša | 3. 3. 2019
Super děkuji hned při první příležitosti se taky zaregistruju do sconto clubu. Co jsem si to tom přečetla tak to zní fakt lákavě

Objednávala sem ve sconut pohovku a sem maximálně spokojená jak s pohovkou tak s eshopem

Neregistrovaná/ý - Helena

4. 3. 2019

Máte zkušenost s tímto sprejem na rýmu? http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/?pripravky=005

Neregistrovaná/ý - Pálková

3. 3. 2019

Máte zkušenost s korekcí jizev? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2116-korekce-jizev

Neregistrovaná/ý - Míša

3. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 1. 3. 2019
Dobrý den, ano jde to jak přes eshop tak na prodejně sconto https://www.sconto.cz/sconto-club

Super děkuji hned při první příležitosti se taky zaregistruju do sconto clubu. Co jsem si to tom přečetla tak to zní fakt lákavě

Neregistrovaná/ý - Majka

3. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 28. 2. 2019
Za mě také velmi dobrá zkušenost s eshopem Nejkufry. Na prodejně jsem zatím nebyla ale co sem objednala kdy v eshopu tak sem byla vždy se vším spokojená

Zdenko máte odtud nějaký cestovní kufr? Jak tu na ně mají dlouhé záruky nevíte?

Neregistrovaná/ý - Gábina

3. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Jindra | 24. 2. 2019
Zdravím, záruku máme těch 11 let jak uvádí :)

Tak to je bezvadný... moc se mi tomu nechtělo věřit že by mi dali tak dlouhou záruku :D to sem asi u jiné firmy neviděla, tak jdeme do nich taky sem nadšená

Neregistrovaná/ý - Jana

1. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Míša | 25. 2. 2019
To by nebylo špatný mít nějaké výhody... a registrovat se dá i přes stránky nebo musím na obchod?

Dobrý den, ano jde to jak přes eshop tak na prodejně sconto https://www.sconto.cz/sconto-club

Neregistrovaná/ý - Zdenka

28. 2. 2019

Za mě také velmi dobrá zkušenost s eshopem Nejkufry. Na prodejně jsem zatím nebyla ale co sem objednala kdy v eshopu tak sem byla vždy se vším spokojená

Neregistrovaná/ý - Gabča

26. 2. 2019

já přidávám svou zkušenost při hubnutí s poradnou svět zdraví(www.svet-zdravi.cz), za půl roku se mi podařilo v rámci jejich programu zhubnout přes 12kg, pravidelně jsem k nim chodila na měření, a vždy mě dokázali správně namotivovat(jídelníček mi dělali taktéž oni)

Neregistrovaná/ý - Míša

25. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 21. 2. 2019
Dobrý den já tam registraci mám, je tam potom možnost nakupovat za zvýhodněné ceny

To by nebylo špatný mít nějaké výhody... a registrovat se dá i přes stránky nebo musím na obchod?

Neregistrovaná/ý - Kája

25. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Aneta | 23. 2. 2019
Kufr jste si koupila v kamenném obchodě nebo na netu?

Nakupuji na netu skoro vše, takže i kufr jsem si tam pořídila.

Neregistrovaná/ý - Jindra

24. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 20. 2. 2019
Jak dlouhou záruku na ty sekční vrata vám dali??

Zdravím, záruku máme těch 11 let jak uvádí :)

Neregistrovaná/ý - Natka

23. 2. 2019

no co jsem viděla, tak jsou příchutě jahoda, višeň, černý rybíz a broskev

Neregistrovaná/ý - Natka

23. 2. 2019

Já mám skvělou zkušenost s džemy Relax 100%, dříve jsem kupovala klasickou marmelád, ale tady ty 100% to je neskutečný rozdíl v chuti

Neregistrovaná/ý - Aneta

23. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Kája | 20. 2. 2019
Na stránky jsem se podívala, mají dobrý výběr. Já u kufrů preferuji plastové.

Kufr jste si koupila v kamenném obchodě nebo na netu?

Neregistrovaná/ý - Viola

23. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Radka | 19. 2. 2019
A můžete mi něco odtud doporučit, s čím jste fakt spokojená?

Já si hodně kupuji to jejich erotické oblečení, to je super z toho je muž vždycky úplně paf... ale máme i různé masážní oleje, nebo jedlý lubrikační gel

Neregistrovaná/ý - Linda

22. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Dáša | 19. 2. 2019
Máte dobrý tip na školku v Brně?

Osobně mám výbornou zkušenost s touto školkou https://www.dracek-skolka.cz/

Neregistrovaná/ý - Jana

21. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Míša | 19. 2. 2019
A jste zaregistrovaná i v tom jejich sconto clubu? Přemýšlím o tom že bych se registrovala

Dobrý den já tam registraci mám, je tam potom možnost nakupovat za zvýhodněné ceny

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Bezlepkový salát z cizrny

Bezlepkový salát z cizrny

13 hlasů
20min 805 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Plněná bílá paprika

11 hlasů
50min 310kJ 90 Kč

Plněné papriky s rajskou omáčkou podávané s knedlíkem ...

Treska s bylinkovou krustou

4 hlasy
1h a 5min 671kJ 150 Kč

Jemné rybí maso získá díky krustě skvělou chuť.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více