Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Mirka

13.06.2019

Neregistrovaná/ý - Tamtam | 01.06.2019
Taky si myslím že Nejkufry má obrovský výběr. Co se kufrů týče tak já osobně sem snad ani větší výběr v jiném eshopu neviděla. Navíc s věcmi odtud mám fakt dobrou zkušenost protože jsou kvalitní a vydrží

Jak je to v Nejkufry s výměnou zboží?

Neregistrovaná/ý - Jana

11.06.2019

Neregistrovaná/ý - Tamara | 27.05.2019
máte nějaká s tím také nějakou zkušenost ať už při operace ři při císaři ?

Tami zeptej se sveho lekare na pumpicku s analgetikama, pusobi proti poporodni bolesti u cisare hlavne na bolest v okoli jizvy :)

Neregistrovaná/ý - Vavříková

02.06.2019

Ahojky... máte doma nějakou kvalitní sedačku? Moc hezké mají třeba ve scontu, máte odtud?

Neregistrovaná/ý - Tamtam

01.06.2019

Neregistrovaná/ý - Dominika | 27.05.2019
No tak to se vždycky hodí, děkuji... tak si ji udělám. Mají dobré věci v eshopu a výběr kufrů je úplně super co jsem se dívala

Taky si myslím že Nejkufry má obrovský výběr. Co se kufrů týče tak já osobně sem snad ani větší výběr v jiném eshopu neviděla. Navíc s věcmi odtud mám fakt dobrou zkušenost protože jsou kvalitní a vydrží

Neregistrovaná/ý - Barbora

28.05.2019

Eva: já chodila také na Pekařskou, na konzultaci a po absolvovaní hubnoucího programu jsem právě dostala tip na ty jejich recepty, které se u nás osvědčily

Neregistrovaná/ý - Barbora

28.05.2019

já mohu doporučit chutné a zdravé recepty, ze kterých si vždy nějaký najdu když nevím co uvařit www.svet-zdravi.cz/recepty

Neregistrovaná/ý - Tamara

27.05.2019

máte nějaká s tím také nějakou zkušenost ať už při operace ři při císaři ?

Neregistrovaná/ý - Tamara

27.05.2019

já když byla na operaci, tak jsem si na základě doporučení pořídila pumpičku, která mě zbavila bolesti, stála mě v lékárně na dnešní dobu jen 4000 a opravdu jsem bolest žádnou necítila

Neregistrovaná/ý - Dominika

27.05.2019

Neregistrovaná/ý - Šárka | 25.05.2019
Výhody to má, já si dělám registrace všude kde to jde. Z Nejkufry mi chodí na mail zprávy o různých akcích apod.. tak mám přehled

No tak to se vždycky hodí, děkuji... tak si ji udělám. Mají dobré věci v eshopu a výběr kufrů je úplně super co jsem se dívala

Neregistrovaná/ý - Majka

26.05.2019

Neregistrovaná/ý - Aneta | 21.05.2019
Osobně si můžete vyzvednout na pobočce v Brně v Řečkovicích

V E-kondomy jsem objednávala několikrát a posílají zásilky opravdu diskrétně zabalené, nebála bych se poslání až do domu. Za mě opravdu stoprocentní spokojenost

Neregistrovaná/ý - Šárka

25.05.2019

Neregistrovaná/ý - Dominika | 21.05.2019
Dbrý den, máte registraci v Nejkufry? Má to nějaké výhody?

Výhody to má, já si dělám registrace všude kde to jde. Z Nejkufry mi chodí na mail zprávy o různých akcích apod.. tak mám přehled

Neregistrovaná/ý - Verča

25.05.2019

Neregistrovaná/ý - Hanina | 23.05.2019
Já si na www.mikrovahy.cz koupila multifunkční osobní váhu. Je super.

Mikrovahy neznám, ale už jsem se na web dívala. Určitě si objednám nějakou váhu.

Neregistrovaná/ý - Hanina

23.05.2019

Neregistrovaná/ý - Gréta | 21.05.2019
Děkuji, já se rozhodla a objednala jsem si váhu do kuchyně a k tomu vážící lžíci.

Já si na www.mikrovahy.cz koupila multifunkční osobní váhu. Je super.

Neregistrovaná/ý - Mirka

22.05.2019

Neregistrovaná/ý - Zora | 19.05.2019
Děkuji za tip, a máte od nich které konkrétně? Dívala jsem se na stránky a mají velký výběr

To ano, výběr má Almma velký. My máme namontované tyhle https://www.almma.cz/produkty/venkovni-rolety/venkovni-rolety-panorama-s-funkci-zaluzie/

Neregistrovaná/ý - Aneta

21.05.2019

Neregistrovaná/ý - Denda | 19.05.2019
A je možnost vyzvednout objednávku odtud někde osobně?

Osobně si můžete vyzvednout na pobočce v Brně v Řečkovicích

Neregistrovaná/ý - Dominika

21.05.2019

Neregistrovaná/ý - Šárka | 18.05.2019
S Nejkufry i za mě skvělá zkušenost!:) Poradili mi s výběrem kufru, byli moc ochotní. Nevěděla sem si vůbec rady..... můžu jenom doporučit

Dbrý den, máte registraci v Nejkufry? Má to nějaké výhody?

Neregistrovaná/ý - Gréta

21.05.2019

Neregistrovaná/ý - Gréta | 09.05.2019
Paní Hanino, a vy máte s mikrovahama nějakou zkušenost, máte od nich nějakou?

Děkuji, já se rozhodla a objednala jsem si váhu do kuchyně a k tomu vážící lžíci.

Neregistrovaná/ý - Denda

19.05.2019

Neregistrovaná/ý - Aneta | 15.05.2019
Ahojky, s partnerem tu objednáváme celkem často, za nás obrovská spokojenost

A je možnost vyzvednout objednávku odtud někde osobně?

Neregistrovaná/ý - Zora

19.05.2019

Neregistrovaná/ý - Mirka | 16.05.2019
Dobrý den. S manželem sme koupili kvalitní rolety přes Almmu

Děkuji za tip, a máte od nich které konkrétně? Dívala jsem se na stránky a mají velký výběr

Neregistrovaná/ý - Šárka

18.05.2019

Neregistrovaná/ý - Alena | 14.05.2019
Vlastním z Nejkufry jeden batoh a plastový cestovní kufr Manhattan. S obojím sem velmi spokojená

S Nejkufry i za mě skvělá zkušenost!:) Poradili mi s výběrem kufru, byli moc ochotní. Nevěděla sem si vůbec rady..... můžu jenom doporučit

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Vepřový guláš s cuketou

Vepřový guláš s cuketou

3 hlasy
1h a 25min 390 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí paprikáš

15 hlasů
1h a 30min 529kJ 99 Kč

Jedna z velmi jednoduchých verzí receptu na paprikáš.

Brambory zapečené s pikantní klobásou

10 hlasů
60min 654kJ 110 Kč

Brambory zapečené s klobásou a vejci na maďarský způso...

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více