Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Gabi

21.03.2019

pokud někdo se snažíte jíst zdravě, tak když mám chuť na něco sladkého tak si na žitný chléb namažu 100% džem(třeba ten od Relaxu), kde mám jistotu, že to nemá v sobě žádnou chemii atd a mám o "sladké" postaráno

Neregistrovaná/ý - Zdenka

20.03.2019

Neregistrovaná/ý - Majka | 17.03.2019
Ahaa tak to se mi líbí to je dlouhá záruka a jde to nějak zjistit předem jak dlouhá ta záruka je? Mají to někde?

Ahoj, ano mají to u všeho napsané, jak dlouhuá je záruka na ten konkrétní kufr nebo jinou věc

Neregistrovaná/ý - Majka

17.03.2019

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 13.03.2019
Ahoj, no to nevím jestli je na všechny cestovní kufry stejně dlouhá záruka, ale já mám na ten svůj který sem tu koupila záruku 5 let

Ahaa tak to se mi líbí to je dlouhá záruka a jde to nějak zjistit předem jak dlouhá ta záruka je? Mají to někde?

13.03.2019

Neregistrovaná/ý - Majka | 03.03.2019
Zdenko máte odtud nějaký cestovní kufr? Jak tu na ně mají dlouhé záruky nevíte?

Ahoj, no to nevím jestli je na všechny cestovní kufry stejně dlouhá záruka, ale já mám na ten svůj který sem tu koupila záruku 5 let

Neregistrovaná/ý - Ciprová

06.03.2019

Neregistrovaná/ý - Helena | 04.03.2019
Máte zkušenost s tímto sprejem na rýmu? http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/?pripravky=005

Používám nasivin už léta.. Když mě chytne rýma tak na něj nedám dopustit, mě vždycky pomůže a rýmu mi vyléčí

Neregistrovaná/ý - Petra

05.03.2019

Neregistrovaná/ý - Míša | 03.03.2019
Super děkuji hned při první příležitosti se taky zaregistruju do sconto clubu. Co jsem si to tom přečetla tak to zní fakt lákavě

Objednávala sem ve sconut pohovku a sem maximálně spokojená jak s pohovkou tak s eshopem

Neregistrovaná/ý - Helena

04.03.2019

Máte zkušenost s tímto sprejem na rýmu? http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/?pripravky=005

Neregistrovaná/ý - Pálková

03.03.2019

Máte zkušenost s korekcí jizev? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2116-korekce-jizev

Neregistrovaná/ý - Míša

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 01.03.2019
Dobrý den, ano jde to jak přes eshop tak na prodejně sconto https://www.sconto.cz/sconto-club

Super děkuji hned při první příležitosti se taky zaregistruju do sconto clubu. Co jsem si to tom přečetla tak to zní fakt lákavě

Neregistrovaná/ý - Majka

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 28.02.2019
Za mě také velmi dobrá zkušenost s eshopem Nejkufry. Na prodejně jsem zatím nebyla ale co sem objednala kdy v eshopu tak sem byla vždy se vším spokojená

Zdenko máte odtud nějaký cestovní kufr? Jak tu na ně mají dlouhé záruky nevíte?

Neregistrovaná/ý - Gábina

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Jindra | 24.02.2019
Zdravím, záruku máme těch 11 let jak uvádí :)

Tak to je bezvadný... moc se mi tomu nechtělo věřit že by mi dali tak dlouhou záruku :D to sem asi u jiné firmy neviděla, tak jdeme do nich taky sem nadšená

Neregistrovaná/ý - Jana

01.03.2019

Neregistrovaná/ý - Míša | 25.02.2019
To by nebylo špatný mít nějaké výhody... a registrovat se dá i přes stránky nebo musím na obchod?

Dobrý den, ano jde to jak přes eshop tak na prodejně sconto https://www.sconto.cz/sconto-club

28.02.2019

Za mě také velmi dobrá zkušenost s eshopem Nejkufry. Na prodejně jsem zatím nebyla ale co sem objednala kdy v eshopu tak sem byla vždy se vším spokojená

Neregistrovaná/ý - Gabča

26.02.2019

já přidávám svou zkušenost při hubnutí s poradnou svět zdraví(www.svet-zdravi.cz), za půl roku se mi podařilo v rámci jejich programu zhubnout přes 12kg, pravidelně jsem k nim chodila na měření, a vždy mě dokázali správně namotivovat(jídelníček mi dělali taktéž oni)

Neregistrovaná/ý - Míša

25.02.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 21.02.2019
Dobrý den já tam registraci mám, je tam potom možnost nakupovat za zvýhodněné ceny

To by nebylo špatný mít nějaké výhody... a registrovat se dá i přes stránky nebo musím na obchod?

Neregistrovaná/ý - Kája

25.02.2019

Neregistrovaná/ý - Aneta | 23.02.2019
Kufr jste si koupila v kamenném obchodě nebo na netu?

Nakupuji na netu skoro vše, takže i kufr jsem si tam pořídila.

Neregistrovaná/ý - Jindra

24.02.2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 20.02.2019
Jak dlouhou záruku na ty sekční vrata vám dali??

Zdravím, záruku máme těch 11 let jak uvádí :)

Neregistrovaná/ý - Natka

23.02.2019

no co jsem viděla, tak jsou příchutě jahoda, višeň, černý rybíz a broskev

Neregistrovaná/ý - Natka

23.02.2019

Já mám skvělou zkušenost s džemy Relax 100%, dříve jsem kupovala klasickou marmelád, ale tady ty 100% to je neskutečný rozdíl v chuti

Neregistrovaná/ý - Aneta

23.02.2019

Neregistrovaná/ý - Kája | 20.02.2019
Na stránky jsem se podívala, mají dobrý výběr. Já u kufrů preferuji plastové.

Kufr jste si koupila v kamenném obchodě nebo na netu?

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Studená broskvová polévka

Studená broskvová polévka

14 hlasů
35min 347 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka s mandlemi

19 hlasů
25min 1111kJ 65 Kč

Smetanová polévka s mandlemi.

Hovězí svíčková na špejli

10 hlasů
35min 642kJ 290 Kč

grilované špízy z hovězí svíčkové

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více