Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Aluš

31.07.2019

Neregistrovaná/ý - Jiřka | 29.07.2019
Prodlužuji si také sadami z Clipinhair.cz a spokojenější sem nikdy s prodlouženými vlasy nebyla

Jiřko mám to stejně... objednávám si tu sady k prodloužení Tape in a vždycky sem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Jiřka

29.07.2019

Neregistrovaná/ý - Anča | 24.07.2019
Je možné vybrat si sadu i na místě :)

Prodlužuji si také sadami z Clipinhair.cz a spokojenější sem nikdy s prodlouženými vlasy nebyla

Neregistrovaná/ý - Jitka

28.07.2019

konkrétně je to tady toto: https://krmivo-brit.cz/cs/brit-functional-snack

Neregistrovaná/ý - Jitka

28.07.2019

pokud některá z Vás dávate pamlsky, tak mohu doporučit od Britu Functional Snack, skvělé je že to sežere každý pes, náš to přímo zbožňuje

Neregistrovaná/ý - Nora

28.07.2019

Neregistrovaná/ý - Nikča | 26.07.2019
Kdo shání kvalitní osobní váhu, tak dávám tip na www.mikrovahy.cz.

A vy od nich nějakou máte? Dejte tip, která se vám osvědčila.

Neregistrovaná/ý - Nikča

26.07.2019

Kdo shání kvalitní osobní váhu, tak dávám tip na www.mikrovahy.cz.

Neregistrovaná/ý - Anča

24.07.2019

Neregistrovaná/ý - Ema | 22.07.2019
Ančo musí být předem objednaná sada kterou chcete prodloužit?

Je možné vybrat si sadu i na místě :)

Neregistrovaná/ý - Ema

22.07.2019

Neregistrovaná/ý - Anča | 17.07.2019
Holky já chodím na prodlužování do Clipinhair už celkem dlouhou dobu a můžu říct že vždycky odtud odcházím stoprocentně spokojená

Ančo musí být předem objednaná sada kterou chcete prodloužit?

Neregistrovaná/ý - Anča

17.07.2019

Holky já chodím na prodlužování do Clipinhair už celkem dlouhou dobu a můžu říct že vždycky odtud odcházím stoprocentně spokojená

Neregistrovaná/ý - Barča

11.07.2019

Neregistrovaná/ý - Sylva | 05.07.2019
Petruš normálně si tam napiš oni ti poradí, taky sem si objednávala sadu v clipinhair a pomohli mi s výběrem. Já sem si nevěděla rady jak s barvou, tak sem poslala fotku a moc mi pomohli

Osobně mám zkušenost jak s clip in tak i se salonem Clipinhair a oboje super!

Neregistrovaná/ý - Sylva

05.07.2019

Neregistrovaná/ý - Petruš | 03.07.2019
Ráda bych si objednala nějakou sadu z Clipinhair, moc se mi líbí jaký mají výběr..ale nevím o kolik vzít delší než jsou moje vlasy? :(

Petruš normálně si tam napiš oni ti poradí, taky sem si objednávala sadu v clipinhair a pomohli mi s výběrem. Já sem si nevěděla rady jak s barvou, tak sem poslala fotku a moc mi pomohli

Neregistrovaná/ý - Žaneta

04.07.2019

Neregistrovaná/ý - Doležalová | 30.06.2019
Holky já sem přes tento eshop měnila batoh a všechno bylo bez problému, na jejich straně jsem se setkala s velkou ochotou

Za mě s Nejkufry také výborná zkušenost

Neregistrovaná/ý - Kely

03.07.2019

Já si prodlužuji pravými 100% lidskými Remy z Hotstyle

Neregistrovaná/ý - Petruš

03.07.2019

Ráda bych si objednala nějakou sadu z Clipinhair, moc se mi líbí jaký mají výběr..ale nevím o kolik vzít delší než jsou moje vlasy? :(

Neregistrovaná/ý - Dáša

01.07.2019

Já jsem si na netu koupila super tabletky H2Out na hubnutí.Byla jsem hodně zavodněná a kila šla po nich krásně dolů.Mohu doporučit.Super výrobek.

Neregistrovaná/ý - Doležalová

30.06.2019

Neregistrovaná/ý - Tamtam | 23.06.2019
Do 14 dnů je možnost vyměnit i bez udání důvodu

Holky já sem přes tento eshop měnila batoh a všechno bylo bez problému, na jejich straně jsem se setkala s velkou ochotou

Neregistrovaná/ý - Danča

29.06.2019

máte taky někdo zkušenost s obchodem www.happytails.cz ? já tam pro psa najdu vždy vše potřebné

Neregistrovaná/ý - Gábina

28.06.2019

Eny zkuste tady ten eshop, já sem si tu kupovala něco na cvičení už a mají kvalitní věci a hlavně velký výběr strojů včetně jiného vybavení https://www.fitham.cz/

Neregistrovaná/ý - Veruš

28.06.2019

já mohu doporučit ze své vlastní zkušenosti pumpičku, která vás zbaví bolesti při operaci, ale co jsem se dočetla tak i při císařském řezu, stála mě v lékárně 4000 a je na objednání, jelikož ji lékarna pošle do nemocnice

Neregistrovaná/ý - Vavříková

27.06.2019

Neregistrovaná/ý - Míla | 19.06.2019
Jo to dělají, taky sem to měla s výnosem. Když mi volal pracovník přepravní společnosti tak sem se na tomto dohodla přímo sním

A cenu vám po telefonu nějak předem taky řekl? Na stránkách Sconta sem ceník výnosů nenašla

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Řízky v lupínkové strouhance

Řízky v lupínkové strouhance

15 hlasů
50min 723 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z chřestu a šunky

8 hlasů
15min 578kJ 80 Kč

Jedna z možností, jak si pochutnat na chřestu.

Uzené maso s dušenou cibulí

11 hlasů
40min 643kJ 140 Kč

Vařené uzené maso s cibulovou přílohou.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více