Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Dita

31. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Radka | 29. 1. 2019
Dělám podle receptu z internetu. 50 g másla,špetka soli, 150g hladké mouky, jedno vajíčko, 200ml mlíka, 2lžičky prášku do pečiva,3 lžíce oleje a 2 lžíce cukru. A džem mi chutná moc, objednávám tady https://www.rohlik.cz/hledat/Relax%20z%20ovoce?_ref=whisperer&companyId=1

A mají na tom rohlíku všechny příchutě jaké se dělají?

Neregistrovaná/ý - Iveta

31. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Gita | 27. 1. 2019
Byla jsem na liposukci podbradku Neck tite, zkušenost opravdu výborná. Na konzultaci už jsem mluvila s plastikem a nic sem za ni neplatila

Děkuju já sem se už objednala na tom telefonním čísle na stránkách kliniky. Musím říct, že co se termínu konzultace týče tak byli moc ochotní

Neregistrovaná/ý - Herinková

30. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Poly | 27. 1. 2019
Děkuji, objednala sem si zatím jedno balení

Zdravím, já znám pouze vigantol.. vigantolvit je něco jiného?

Neregistrovaná/ý - Houfková

30. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Judyta | 26. 1. 2019
Za dopravu sem neplatila vůbec nic, tu mají zadarmo:)

Aha a je zdarma při objednávce za jakoukoliv částku?

Neregistrovaná/ý - Radka

29. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Dita | 27. 1. 2019
A přesné množství těch surovin mi dáte? A ten džem je dobrý?? Já kupuji obyč. Tohle sem ještě nikdy nekupovala

Dělám podle receptu z internetu. 50 g másla,špetka soli, 150g hladké mouky, jedno vajíčko, 200ml mlíka, 2lžičky prášku do pečiva,3 lžíce oleje a 2 lžíce cukru. A džem mi chutná moc, objednávám tady https://www.rohlik.cz/hledat/Relax%20z%20ovoce?_ref=whisperer&companyId=1

Neregistrovaná/ý - Evka

29. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Michlíková | 26. 1. 2019
Také mám s nasivinem moc dobré zkušenosti. Dříve jsem kupovala jiné spreje, ale bud mě to štípalo v nose, a nebo mi uvolnili nos ale rýma přetrvávala i po několika dnech.. Pak mi jednou v lékárně doporučila paní nasivin, a ten mě za pár dnů rýmy zbavil

Tak to mě zaujalo co píšete... já mám taky pocit že mi nic rýmu pořádně nikdy nevyléčilo... tak taky zkusím ten nasivin díky za tip

Neregistrovaná/ý - Dita

27. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Radka | 22. 1. 2019
Já dělám máslo, hladká mouka, sůl, vejce, mlíko, prášek do pečiva, olej a cukr.. smíchám, nasmažím… a potírám džemem relax z ovoce

A přesné množství těch surovin mi dáte? A ten džem je dobrý?? Já kupuji obyč. Tohle sem ještě nikdy nekupovala

Neregistrovaná/ý - Gita

27. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 25. 1. 2019
Na jakém zákroku jste u něj byla? A mluvil svámi už při konzultaci?

Byla jsem na liposukci podbradku Neck tite, zkušenost opravdu výborná. Na konzultaci už jsem mluvila s plastikem a nic sem za ni neplatila

Neregistrovaná/ý - Poly

27. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Žanet | 22. 1. 2019
Není na předpis, můžete si ho objednat třeba tady https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek Je to doplněk stravy doplňující vitamín d v těle

Děkuji, objednala sem si zatím jedno balení

Neregistrovaná/ý - Judyta

26. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Houfková | 22. 1. 2019
Judyto a kolik si vzali za dopravu?

Za dopravu sem neplatila vůbec nic, tu mají zadarmo:)

Neregistrovaná/ý - Mirda

26. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Gitka | 24. 1. 2019
Objednala jsem si od nich kufr středně velký a je skořepinocvý, aby dlouho vydržel.

Na jejich stránky jsem se dívala, výběr zavazadel mají velký. Mají spoustu slev a dopravu zdarma.

Neregistrovaná/ý - Michlíková

26. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Elena | 21. 1. 2019
Tak já ho taky vyzkouším, moc děkuji

Také mám s nasivinem moc dobré zkušenosti. Dříve jsem kupovala jiné spreje, ale bud mě to štípalo v nose, a nebo mi uvolnili nos ale rýma přetrvávala i po několika dnech.. Pak mi jednou v lékárně doporučila paní nasivin, a ten mě za pár dnů rýmy zbavil

Neregistrovaná/ý - Iveta

25. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Gita | 22. 1. 2019
Ivetko já mám moc dobrou zkušenost s Pilkou z Prahy

Na jakém zákroku jste u něj byla? A mluvil svámi už při konzultaci?

lednl

25. 1. 2019

Já mohu dát dobrý tip na velice dobré jemně krájené filetky pro vaši kočku, od https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/kocky/brit-premium-cat-pouch-family-plate-jelly naše je opravdu vždy velice spokojená, když jí je dám do misky.

Neregistrovaná/ý - Hanka

25. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Michal | 22. 1. 2019
Nevíte prosím, kde přesně mají pobočku? a stačí jim jen zavolat? nebo tam musím jít osobně, abych se na prodeji domluvil?

Ve Vyškově najdete jejich pobočku na adrese Masarykovo náměstí 61/29, já jsem třeba šla přímo na pobočku se domluvit, ale věřím tomu, že stačí i zavolat a dát si schůzku s makléřem, přímo u nemovitosti, kterou chcete prodat.

Neregistrovaná/ý - Gitka

24. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Darja | 18. 1. 2019
No a vybrala jste si nějaký kufr Gitko? Pokud ano, tak který?

Objednala jsem si od nich kufr středně velký a je skořepinocvý, aby dlouho vydržel.

Neregistrovaná/ý - Petule

24. 1. 2019

Míšo, já ty džemy kupuji pravidelně od té doby co jsem je viděla v obchodě(Albertu), nejvíce mi chutná ta broskvová

Neregistrovaná/ý - Gita

22. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 20. 1. 2019
Znáte dobrého plastika v Praze prosím?

Ivetko já mám moc dobrou zkušenost s Pilkou z Prahy

Neregistrovaná/ý - Radka

22. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Dita | 19. 1. 2019
Můžu se zeptat jak kdo děláte lívance?

Já dělám máslo, hladká mouka, sůl, vejce, mlíko, prášek do pečiva, olej a cukr.. smíchám, nasmažím… a potírám džemem relax z ovoce

Neregistrovaná/ý - Žanet

22. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Poly | 18. 1. 2019
A to je doplněk stravy? ...Není to na předpis?

Není na předpis, můžete si ho objednat třeba tady https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek Je to doplněk stravy doplňující vitamín d v těle

Paradox bolesti: Lidé kvůli stejné bolesti litují víc muže

Kuřecí stehna s bylinkami

Kuřecí stehna s bylinkami

7 hlasů
1h a 5min 644 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Řecká musaka

10 hlasů
1h a 5min 508kJ 165 Kč

Řekové si umí užívat život. A to platí také o jejich k...

Zapečené kuřecí maso s těstovinou

9 hlasů
1h a 15min 883kJ 190 Kč

Večeře pro celou rodinu.

Poradny

Z jakého účtu mi přijde nemocenská?

Dobrý den,od 4. do 14. dne nemoci Vám vyplácí náhradu mzdy zaměstnavatel, od 15. dne nemoci Vám n... Více

Může být nevyčerpaný RP vyplacený jednorázově?

Dobrý den,v současné době je situace taková, že jednorázové doplacení nevyčerpané částky rodičovs... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více