Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Darina

25.01.2018

Kvetuska99 | 17.01.2018
kdo mi poradí dobrý eshop s přípravky na erekci? Ale jenom ověřený, prosím

chcete vyzkoušet nějaké potravinové doplňky? Chceš něco poradit? Nejdřív zkus gel Runner a když nepomůže, zkus se zeptat v lékarně.

Neregistrovaná/ý - Iveta

23.01.2018

Neregistrovaná/ý - Malina | 11.01.2018
To ano s upřímností je většina realitních makléřů dost na štíru.Taky proto si sháním info o tom jaké má kdo zkušenosti.Tak jsem ráda že u Faraon rk to tak není

No já můžu potvrdit, že když jsem si pronajímala přes Faraon byt, tak semnou realitní makléřka také jednala narovinu.

Neregistrovaná/ý - Anička

18.01.2018

Neregistrovaná/ý - Ely | 15.01.2018
Holky to je eshop to nejkufry? Ten obchod neznám

No dívala jsem se na stránky že prodejna se stěhuje někam tak momentálně je k dispozici pouze eshop https://www.nejkufry.cz/prodejna-praha/

kdo mi poradí dobrý eshop s přípravky na erekci? Ale jenom ověřený, prosím

Neregistrovaná/ý - Ely

15.01.2018

Neregistrovaná/ý - Pátková | 11.01.2018
Jsou krásné, hned jsem si tam objednala kabelku Louisiana

Holky to je eshop to nejkufry? Ten obchod neznám

Neregistrovaná/ý - Malina

11.01.2018

Neregistrovaná/ý - Brabcová | 09.01.2018
Ano mám zkušenost osobně, kupovala jsem si luxusní byt u nich, fakt nádhernej. Dost mě zaujalo že byl realitní makléř férový a narovinu mi všechno řekl, vysvětlil.To je v dnešní době už vzácnost skoro:)

To ano s upřímností je většina realitních makléřů dost na štíru.Taky proto si sháním info o tom jaké má kdo zkušenosti.Tak jsem ráda že u Faraon rk to tak není

Neregistrovaná/ý - Pátková

11.01.2018

Neregistrovaná/ý - Anička | 22.12.2017
Můžu dát tip na kvalitní kabelky https://www.nejkufry.cz/kabelky/ mám odtud dvě a s oběma sem mooooc spokojená

Jsou krásné, hned jsem si tam objednala kabelku Louisiana

Neregistrovaná/ý - Brabcová

09.01.2018

Neregistrovaná/ý - Malina | 23.12.2017
Když bude rk dobrá tak je mi to celkem jedno v jaké části Prahy:) Děkuji, takže máte vy osobně s touto rk zkušenost nějakou?

Ano mám zkušenost osobně, kupovala jsem si luxusní byt u nich, fakt nádhernej. Dost mě zaujalo že byl realitní makléř férový a narovinu mi všechno řekl, vysvětlil.To je v dnešní době už vzácnost skoro:)

Neregistrovaná/ý - Beáta

23.12.2017

Neregistrovaná/ý - Enny | 21.12.2017
Děkuji za tip na tento přípravek http://www.flexiharpan.cz/ Dnes jsem to koupila tchýni na Vánoce, pořád si stěžuje že ji bolí klouby na prstech tak to aspon může vyzkoušet

Taky sem ho kupovala jako Vánoční dárek :D jen teda já pro babičku tak snad jí uleví

23.12.2017

Neregistrovaná/ý - Brabcová | 21.12.2017
V jaké části Prahy hledáte? Já mám výbornou zkušenost s Faraon rk

Když bude rk dobrá tak je mi to celkem jedno v jaké části Prahy:) Děkuji, takže máte vy osobně s touto rk zkušenost nějakou?

Neregistrovaná/ý - Weberková

22.12.2017

Neregistrovaná/ý - Nikola | 20.12.2017
To zní super a nedostaví se potom jojo efekt? Jakože bych zhubla a potom tu váhu po ukončení programu zase nabrala zpátky?

To právě díky jejich programu žádný jojo efekt u mě nenastal. https://www.svet-zdravi.cz/casto-kladene-dotazy

Neregistrovaná/ý - Anička

22.12.2017

Můžu dát tip na kvalitní kabelky https://www.nejkufry.cz/kabelky/ mám odtud dvě a s oběma sem mooooc spokojená

Neregistrovaná/ý - Brabcová

21.12.2017

Neregistrovaná/ý - Malina | 17.12.2017
Jak jste na tom s realitkami v Praze? Znáte nějakou dobrou?

V jaké části Prahy hledáte? Já mám výbornou zkušenost s Faraon rk

Neregistrovaná/ý - Enny

21.12.2017

Děkuji za tip na tento přípravek http://www.flexiharpan.cz/ Dnes jsem to koupila tchýni na Vánoce, pořád si stěžuje že ji bolí klouby na prstech tak to aspon může vyzkoušet

Neregistrovaná/ý - Nikola

20.12.2017

Neregistrovaná/ý - Weberková | 13.12.2017
No já osobně jsem se na svět zdraví obrátila a moc mi pomohli. Udělali mi základní diagnostiku a už to jelo:) Poradili co a jak, na jídelníčku jsme se domluvili... za mě super

To zní super a nedostaví se potom jojo efekt? Jakože bych zhubla a potom tu váhu po ukončení programu zase nabrala zpátky?

Neregistrovaná/ý - Trnková

20.12.2017

Kde koupit kvalitní dětský batoh?

Neregistrovaná/ý - Sušilová

18.12.2017

Neregistrovaná/ý - Baja | 11.12.2017
Podívám se, zkusím to koupit a uvidím :)

Ano ano, za zkoušku nic nedáte. Dejte kdyžtak vědět jak jste spokojená :)

17.12.2017

Jak jste na tom s realitkami v Praze? Znáte nějakou dobrou?

Neregistrovaná/ý - Weberková

13.12.2017

Neregistrovaná/ý - Nikola | 09.12.2017
Jano já sem se zatím do programu ve světě zdraví nepřihlásila ale už o tom dlouho uvažuju

No já osobně jsem se na svět zdraví obrátila a moc mi pomohli. Udělali mi základní diagnostiku a už to jelo:) Poradili co a jak, na jídelníčku jsme se domluvili... za mě super

Neregistrovaná/ý - Hanka

12.12.2017

Neregistrovaná/ý - Adam | 28.11.2017
Nejkufry.cz je supr tip, taky mám odtud cestovní kufr konkrétně Apollo. Je kvalitní a navíc si i troufám říct že za dobrou cenu

Děkuji za doporučení, ty kufry vypadají velmi dobře

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Polévka z podmáslí

Polévka z podmáslí

9 hlasů
25min 426 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Cuketa s pažitkovým jogurtem

12 hlasů
20min 382kJ 65 Kč

Salát z čerstvé cukety s řeckým jogurtem.

Polévka s mraženou kukuřicí

12 hlasů
55min 418kJ 130 Kč

Krémová, sytá polévka z mražené kukuřice.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více