Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Také bych ráda přidala nějaký ten tip :) Absolvovala jsem mikroskopické vyšetření krve, mám vyrážky a nejsem schopná se jich zbavit, prostřednictvím tohoto vyšetření mi zjistili nějaké nedostatky, které nenapravuji práškama, ale změnou jídelníčku, už měsíc na něm jedu a možná je to placebo, ale malé změny pociťuji, pokud vydržím, tak za 2 měsíce by měla být úplně pryč...jsem zvědavá :) http://www.mikroskopie-krve.cz/

Vendy12

30. 1. 2015

gabcapatis | 28. 1. 2015
Také bych ráda přidala nějaký ten tip :) Absolvovala jsem mikroskopické vyšetření krve, mám vyrážky a nejsem schopná se jich zbavit, prostřednictvím tohoto vyšetření mi zjistili nějaké nedostatky, které nenapravuji práškama, ale změnou jídelníčku, už měsíc na něm jedu a možná je to placebo, ale malé změny pociťuji, pokud vydržím, tak za 2 měsíce by měla být úplně pryč...jsem zvědavá :) http://www.mikroskopie-krve.cz/

Moc držím palečky, i kdyby to bylo jenom"tvá víra tě uzdravila"

Terulka

21. 7. 2015

Já bych ráda dala tip na nákup všech léku a vše okolo toho na e-shop Lekarna, kde opravdu seženete všechno to, co najdete v kamenné lékarně a ještě více :)

Neregistrovaná/ý - Kamila

22. 7. 2015

A ty už jsi z tama něco objednávala???

Terulka

24. 7. 2015

Docela často z tama něco objednávám, vono to výjde levněji než v tom obchodě :)

Kacinka16

31. 7. 2015

Je dobré co všechno lidi nevymyslí, léky online :D

Neregistrovaná/ý - Janča

18. 8. 2015

Ahoj v Praze mám dobrou zkušenost s Ajurvédskou masáží v saloně samuispa.cz, tak můžete vyzkoušet. Navštívila jsem více Ajurvéd masáží, ale tady v tom Samuispa se mi to líbí a vyhovuje mi to ;)Každý kdo o ajurvédě něco ví, zkusil, tak ví jaký to má blahodárný vliv na lidské tělo :)

Neregistrovaná/ý - Dan

19. 8. 2015

my bysme chtěli vzít 5ti letého syna do sauny. Tak přemýšlím, kde v Praze pronajmout privátní wellness. Máte nějaké doporučení?

20. 8. 2015

Taky docela koukám, ale třeba tohlehttp://www.lekarna.cz/nutrilon-3-pronutra-duopack-2x800g/ se fakt vyplatí jako…

Kacinka16

25. 8. 2015

To já neříkám, že neoplatí, jen koukám jak puk, že tam mají tolik věcí a ty akce jsou opravdu fajn :)

Musim souhlasit že Samuispa má jednu z nejlepších ajurvéd v Praze ne-li tu nejlepší! Navíc na nich oceňuji že si u nich mužeš pronajmout soukromou saunu!

Terulka

28. 8. 2015

Musíš narazit na nějakou dobrou akci to je pravda, ale pořád tam něco mají :)

31. 8. 2015

No jako i ty opalováky, přemýšlím, že si udělám zásobu na příští rok :D

Neregistrovaná/ý - Miroslava

14. 11. 2015

Dobrý den, můžete mi prosím poradit nějaký kvalitní přípravek na klouby? Sportuji celý život, a teď po 40. roce života mě začínají bolet klouby, ale se sportem se mi přestat nechce. :) Děkuji.

Neregistrovaná/ý - Marie

18. 11. 2015

Taky bych uvítala nějakou zkušennost s dobrým přípravkem. Nechce se mi za velké peníze zkoušet něco co neznám. :))

Neregistrovaná/ý - Lubomíra

24. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Marie | 18. 11. 2015
Taky bych uvítala nějakou zkušennost s dobrým přípravkem. Nechce se mi za velké peníze zkoušet něco co neznám. :))

Já jsem nedávno svým rodičům v důchodě kupovala tady ten lék Artaxin http://www.lekarna.cz/artaxin-60x625mg/ a zatím si ho pochvalují. Jinak samozřejmě to také ovlivňuje strava. :)

Neregistrovaná/ý - Nataša

25. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Lubomíra | 24. 11. 2015
Já jsem nedávno svým rodičům v důchodě kupovala tady ten lék Artaxin http://www.lekarna.cz/artaxin-60x625mg/ a zatím si ho pochvalují. Jinak samozřejmě to také ovlivňuje strava. :)

Jo souhlasím, ten je taky fajn za tu cenu.

Neregistrovaná/ý - Zazu

26. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Nataša | 25. 11. 2015

Artaxin mi taky pomohl.

Neregistrovaná/ý - Max

26. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Nataša | 25. 11. 2015

Jo je pravda, že nestojí moc.

Neregistrovaná/ý - Zuzka

24. 3. 2016

taky přidám tip - narazila jsem na Rybilku Neo na opruzeniny a je fakt super. Je to inovovaná ta původní, vylepšená receptura, žádný rybí zápach a pomáhá opravdu téměř okamžitě. Oproti jiným přípravkům, co jsem používala (Bepanthen, Sudocrem apod) má lepší složení za lepší cenu. Jsou na trhu i vlhčené ubrousky Rybilka Neo, dají se spláchnout po použití do WC. Vyzkoušejte a uvidíte.

Zátěž páteře při golfu se rovná zátěži při americkém fotbalu

Telecí na pivu

Telecí na pivu

6 hlasů
1h a 50min 371 kJ 185 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka ze tří druhů cibule

16 hlasů
55min 162kJ 55 Kč

Jedna z variant, jak připravit chutnou cibulovou polév...

Zelí zapečené se sýrem

13 hlasů
1h a 5min 454kJ 180 Kč

zelí zapečené se švýcarským sýrem a mrkví

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více