Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Také bych ráda přidala nějaký ten tip :) Absolvovala jsem mikroskopické vyšetření krve, mám vyrážky a nejsem schopná se jich zbavit, prostřednictvím tohoto vyšetření mi zjistili nějaké nedostatky, které nenapravuji práškama, ale změnou jídelníčku, už měsíc na něm jedu a možná je to placebo, ale malé změny pociťuji, pokud vydržím, tak za 2 měsíce by měla být úplně pryč...jsem zvědavá :) http://www.mikroskopie-krve.cz/

Vendy12

30. 1. 2015

gabcapatis | 28. 1. 2015
Také bych ráda přidala nějaký ten tip :) Absolvovala jsem mikroskopické vyšetření krve, mám vyrážky a nejsem schopná se jich zbavit, prostřednictvím tohoto vyšetření mi zjistili nějaké nedostatky, které nenapravuji práškama, ale změnou jídelníčku, už měsíc na něm jedu a možná je to placebo, ale malé změny pociťuji, pokud vydržím, tak za 2 měsíce by měla být úplně pryč...jsem zvědavá :) http://www.mikroskopie-krve.cz/

Moc držím palečky, i kdyby to bylo jenom"tvá víra tě uzdravila"

Terulka

21. 7. 2015

Já bych ráda dala tip na nákup všech léku a vše okolo toho na e-shop Lekarna, kde opravdu seženete všechno to, co najdete v kamenné lékarně a ještě více :)

Neregistrovaná/ý - Kamila

22. 7. 2015

A ty už jsi z tama něco objednávala???

Terulka

24. 7. 2015

Docela často z tama něco objednávám, vono to výjde levněji než v tom obchodě :)

Kacinka16

31. 7. 2015

Je dobré co všechno lidi nevymyslí, léky online :D

Neregistrovaná/ý - Janča

18. 8. 2015

Ahoj v Praze mám dobrou zkušenost s Ajurvédskou masáží v saloně samuispa.cz, tak můžete vyzkoušet. Navštívila jsem více Ajurvéd masáží, ale tady v tom Samuispa se mi to líbí a vyhovuje mi to ;)Každý kdo o ajurvédě něco ví, zkusil, tak ví jaký to má blahodárný vliv na lidské tělo :)

Neregistrovaná/ý - Dan

19. 8. 2015

my bysme chtěli vzít 5ti letého syna do sauny. Tak přemýšlím, kde v Praze pronajmout privátní wellness. Máte nějaké doporučení?

20. 8. 2015

Taky docela koukám, ale třeba tohlehttp://www.lekarna.cz/nutrilon-3-pronutra-duopack-2x800g/ se fakt vyplatí jako…

Kacinka16

25. 8. 2015

To já neříkám, že neoplatí, jen koukám jak puk, že tam mají tolik věcí a ty akce jsou opravdu fajn :)

Musim souhlasit že Samuispa má jednu z nejlepších ajurvéd v Praze ne-li tu nejlepší! Navíc na nich oceňuji že si u nich mužeš pronajmout soukromou saunu!

Terulka

28. 8. 2015

Musíš narazit na nějakou dobrou akci to je pravda, ale pořád tam něco mají :)

31. 8. 2015

No jako i ty opalováky, přemýšlím, že si udělám zásobu na příští rok :D

Neregistrovaná/ý - Miroslava

14. 11. 2015

Dobrý den, můžete mi prosím poradit nějaký kvalitní přípravek na klouby? Sportuji celý život, a teď po 40. roce života mě začínají bolet klouby, ale se sportem se mi přestat nechce. :) Děkuji.

Neregistrovaná/ý - Marie

18. 11. 2015

Taky bych uvítala nějakou zkušennost s dobrým přípravkem. Nechce se mi za velké peníze zkoušet něco co neznám. :))

Neregistrovaná/ý - Lubomíra

24. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Marie | 18. 11. 2015
Taky bych uvítala nějakou zkušennost s dobrým přípravkem. Nechce se mi za velké peníze zkoušet něco co neznám. :))

Já jsem nedávno svým rodičům v důchodě kupovala tady ten lék Artaxin http://www.lekarna.cz/artaxin-60x625mg/ a zatím si ho pochvalují. Jinak samozřejmě to také ovlivňuje strava. :)

Neregistrovaná/ý - Nataša

25. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Lubomíra | 24. 11. 2015
Já jsem nedávno svým rodičům v důchodě kupovala tady ten lék Artaxin http://www.lekarna.cz/artaxin-60x625mg/ a zatím si ho pochvalují. Jinak samozřejmě to také ovlivňuje strava. :)

Jo souhlasím, ten je taky fajn za tu cenu.

Neregistrovaná/ý - Zazu

26. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Nataša | 25. 11. 2015

Artaxin mi taky pomohl.

Neregistrovaná/ý - Max

26. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Nataša | 25. 11. 2015

Jo je pravda, že nestojí moc.

Neregistrovaná/ý - Zuzka

24. 3. 2016

taky přidám tip - narazila jsem na Rybilku Neo na opruzeniny a je fakt super. Je to inovovaná ta původní, vylepšená receptura, žádný rybí zápach a pomáhá opravdu téměř okamžitě. Oproti jiným přípravkům, co jsem používala (Bepanthen, Sudocrem apod) má lepší složení za lepší cenu. Jsou na trhu i vlhčené ubrousky Rybilka Neo, dají se spláchnout po použití do WC. Vyzkoušejte a uvidíte.

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Zeleninový salát s houbami

Zeleninový salát s houbami

16 hlasů
40min 262 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Papaya salát

11 hlasů
40min 113kJ 80 Kč

Pikantní ovocno-zeleninový salát.

Srnčí ragú s houbami a brusinkami

10 hlasů
1h a 45min 344kJ 350 Kč

Srnčí maso s mrkví, houbami a brusinkami.

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více