Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Nela

včera 22:28

Neregistrovaná/ý - Eva | 24. 3. 2019
pokud se někdo z vás chystá hubnout ale neví jak, popř. chybí motivace, tak mohu ze své zkušenosti doporučit poradnu svět zdraví, já u nich absolvovala roční program, a poradili mi jak na hubnutí, sestavili výživový plán a v neposlední řadě dokázali namotivovat :) jinak jsem za rok s nimi zhubla přes 20kg

Evo, také jsem s nimi hubla a podařilo se mi za půl roku dát dolů přes 20kg, docházela jsem do Brna na Pekařskou na konzultace

Neregistrovaná/ý - Nina

22. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Vera | 12. 4. 2019
Mám v kuchyni od nich digitální lžícovou. Je praktická na sypké i tekuté ingredience.

Na www.mikrovahy.cz jsem objevila i skvělou multifunkční osobní váhu. Má funkci k měření tuku,svalů vody a kostí.

Neregistrovaná/ý - Táňa

20. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Rita | 16. 4. 2019
A to školné platíte jak mají uvedené na stránkách? Přijde mi to skvělá cena na soukromou školku

Jojo to platím to co je na stránkách školky. Cenu mají výbornou právě, taky si to myslím. Když to porovnám s tím kolik stojí jiné soukromé školky, tak tohle je krása

Neregistrovaná/ý - Rita

16. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Táňa | 10. 4. 2019
Dobrý den, osobně můžu školku Dráček doporučit. Dcerka sem chodí o letních prázdninách když musíme s manželem do práce, a vždycky se sem moc těší

A to školné platíte jak mají uvedené na stránkách? Přijde mi to skvělá cena na soukromou školku

Neregistrovaná/ý - Vera

12. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Ada | 25. 3. 2019
Mám od nich osobní váhu a nedávno jsem si kupovaa u nich digitální do kuchyně.

Mám v kuchyni od nich digitální lžícovou. Je praktická na sypké i tekuté ingredience.

Neregistrovaná/ý - Táňa

10. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Rita | 29. 3. 2019
Najdou se tu nějaké mámy Brňandy? Máte nebo měly ste děti v této soukromé anglicko české školce? https://www.dracek-skolka.cz/

Dobrý den, osobně můžu školku Dráček doporučit. Dcerka sem chodí o letních prázdninách když musíme s manželem do práce, a vždycky se sem moc těší

Neregistrovaná/ý - Petra

7. 4. 2019

Holky, chtěla bych se zeptat jestli některá z vás má zkušenosti https://pravaja.cz/vitaminy-na-unavu/? Jsou dobré opravdu pomáhají?

Neregistrovaná/ý - Jolča

2. 4. 2019

Máte dobré zkušenosti s doplňky stravy? Objevila sem vigantolvit http://www.vigantolvit.cz/ který mě hodně zaujal, říkám si že v dnešní době asi chybí déčko spoustě lidí a že bych to zkusila

Neregistrovaná/ý - Novotná

1. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Lukášková | 30. 3. 2019
Vždycky mi přišla objednávka z Nejkufry do tří dnů od objednání :)

Taky mi takhle odtud chodí objendávka. Doma mám z Nejkufry kabelku i batoh a obojí velmi kvalitní a ještě mi rychle přišlo od objendání.

Neregistrovaná/ý - Lukášková

30. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Eva | 28. 3. 2019
Jak dlouho čekáte na objednávku odtud??

Vždycky mi přišla objednávka z Nejkufry do tří dnů od objednání :)

Neregistrovaná/ý - Rita

29. 3. 2019

Najdou se tu nějaké mámy Brňandy? Máte nebo měly ste děti v této soukromé anglicko české školce? https://www.dracek-skolka.cz/

Neregistrovaná/ý - Eva

28. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Lukášková | 26. 3. 2019
Za sebe mám přímo skvělou zkušenost s nákupem kufru na Nejkufry.cz Mají na výběr ze spousty různých kufrů a batohů, a i jiných věcí... Navíc co sem pořídila tady tak je kvalitní, kufr se mi nikde netrhá, drží je pevný... za mě můžu jenom doporučit

Jak dlouho čekáte na objednávku odtud??

Neregistrovaná/ý - Lukášková

26. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Ema | 23. 3. 2019
Dámy kupovala sem pár měsíců zpátky cestovní kufr taky přes Nejkufry.cz a je výborný. Záruku mám na něj 5 let, kufr je v top stavu i přes neustálé používání

Za sebe mám přímo skvělou zkušenost s nákupem kufru na Nejkufry.cz Mají na výběr ze spousty různých kufrů a batohů, a i jiných věcí... Navíc co sem pořídila tady tak je kvalitní, kufr se mi nikde netrhá, drží je pevný... za mě můžu jenom doporučit

Neregistrovaná/ý - Ada

25. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Kikajda | 23. 3. 2019
Nakupoval někdo na www.mikrovahy.cz? Sháním váhy do kuchyně a dostala jsem na ně tip.

Mám od nich osobní váhu a nedávno jsem si kupovaa u nich digitální do kuchyně.

Neregistrovaná/ý - Eva

24. 3. 2019

Gabča: také jsi docházela do Brna na Pekařskou k nim na pobočku, nebo jsi byla jinde ?

Neregistrovaná/ý - Eva

24. 3. 2019

pokud se někdo z vás chystá hubnout ale neví jak, popř. chybí motivace, tak mohu ze své zkušenosti doporučit poradnu svět zdraví, já u nich absolvovala roční program, a poradili mi jak na hubnutí, sestavili výživový plán a v neposlední řadě dokázali namotivovat :) jinak jsem za rok s nimi zhubla přes 20kg

Neregistrovaná/ý - Ema

23. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 20. 3. 2019
Ahoj, ano mají to u všeho napsané, jak dlouhuá je záruka na ten konkrétní kufr nebo jinou věc

Dámy kupovala sem pár měsíců zpátky cestovní kufr taky přes Nejkufry.cz a je výborný. Záruku mám na něj 5 let, kufr je v top stavu i přes neustálé používání

Neregistrovaná/ý - Kikajda

23. 3. 2019

Nakupoval někdo na www.mikrovahy.cz? Sháním váhy do kuchyně a dostala jsem na ně tip.

Neregistrovaná/ý - Petra S.

22. 3. 2019

Já za sebe mohu doporučit pokud máte psa granule Brit, nejčastěji dávám Brit Care, ale občas dám psovi i konzervu Pate and Meat také od nich

Neregistrovaná/ý - Gabi

21. 3. 2019

Natka: a také je kupuješ v sup. Albert nebo je mají i jinde ?

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Zeleninový salát s houbami

Zeleninový salát s houbami

16 hlasů
40min 262 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Papaya salát

11 hlasů
40min 113kJ 80 Kč

Pikantní ovocno-zeleninový salát.

Srnčí ragú s houbami a brusinkami

10 hlasů
1h a 45min 344kJ 350 Kč

Srnčí maso s mrkví, houbami a brusinkami.

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více