Diskuse na téma Peníze zpátky na účet z nákupů v e-shopech

05. 02. 2015 | Tipy na výhodné akce

Jestli často a rádi nakupujete v e-shopech, tak doporučuji zařídit si registraci na MojeVyhody. Budou se vám načítat ze všech nákupů různě velký slevy. Aby vám peníze poslali zpátky, tak si musíte zažádat, ovšem udělají to obratem!!!!! :). Během loňskýho roku jsem si žádala 2x o výplatu a vše probíhalo rychle. Hlavně je výborný, že se vám někde nenápadně hromadí další koruny, který ale fakticky dostanete :). Takže to není "jako sleva", ale fakt "prachy zpět": http://www.mojevyhody.cz/

Už jsem se tam zaregistrovala :-) Podobný portál je www.refundo.cz, tam už jsem delší dobu a také vyplácejí peníze okamžitě, jak si zažádáte. Minimální částka výplaty je tam také 300Kč, ale nic si z toho už nestrhávají. Kdežto na mojevýhody.cz píší, že si za výplatu berou 15%. U něčeho, ale mají víc procent, např u zoohit.cz, kde často nakupuji vrac refundo 2% a mojevýhody 4%. Na refundu je i Invie, takže to už pak naskakují pěkné částky, loni mi vrátili přes refundo za zájezd 850Kč. :-)

Barbucha26 19.02.2015

Jak funguje je to dobry? Taky uvažuju že si ho koupim bud ten a nebo tento http://www.aaron.cz/produkty/samsung-galaxy-note-4-n910-cerny pořád se nemužu rozhodnout

Maxi 19.02.2015

Já třeba dost často nakupuju na eshopu aaron.cz parkrat jsem něco vracel a nikdy nebyl sebemenší problem s vrácením peněz.

Marobud 23.02.2015

Note je dobrej akorat trochu plácačka na mouchy ale je dobře vybaven

Laugher 09.04.2017

Taky jsem tam zaregistrovaná


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

14 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:00
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56
218 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat