Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Dobrý den, napíšete prosím tip na opravdu dobrý oční krém? Jsem mladá, je mi 25 let a mám kruhy pod očima.
Zdravím, já jsem si teď na doporučení kamarádky objednala krém od značky Astrid Hydro Xcell a je skvělý. Krásně mě zbaví kruhů pod očima, otoků a je moc příjemný.
Holky, dáte mi prosím doporučení na dobrý e-shop, kde bych mohla tento oční krém objednat. Všude na něj čtu velkou chválu a chci ho taky vyzkoušet.
Tady máte odkaz na e-shop, kdem krém od Astrid objednávám já www.krasa.cz/kosmetika/astrid-ocni-gel-krem-proti-otokum-a-tmavym-kruhum-hydro-x-cell-15-ml.html
Dobrý den, na kruhy pod očima se mi osvědčila spíš kombinace péče zvenčí i zevnitř. 😊 Zkuste křemelinu od Vitatrendu. Já si objednávám tady tuto https://www.vitatrend.cz/kremelina-vitatrend-500g/ je to přírodní doplněk stravy bohatý na minerály a stopové prvky, který pomáhá zlepšit stav pokožky, vlasů i nehtů. Mně užívání křemeliny viditelně pomohlo zmírnit unavený vzhled a zlepšit pružnost pleti, a to včetně oblasti pod očima. Kromě toho doporučuji lehký hydratační oční krém s obsahem kofeinu nebo vitamínu C. 😊
Máte někdo zkušenost s přírodními oleji na pleť a tělo? Chtěla bych to vyzkoušet a budu ráda za tipy a zkušenosti :)
Poradíte něco co opravdu zpevní pleť a pomůže zjemnit vrásky? Zkusila jsem už všemožné krémy a nic mi nezabralo...
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.