Diskuse na téma Kamenný koberec

22. 02. 2015 | Pro šikovné ruce

Zdravím všechny. Máte někdo kolem domu, nebo na terase kamenný koberec? Můžete mi napsat vaše zkušenosti? Rozpálí se v létě, když na to svítí slunce tak, že by se na tom nedalo chodit? Je to opravdu aspoň trochu protiskluzové? A co přes zimu nestalo se, že by vám praskla?

Marina 19.12.2016

Naši mají od firmy piedra a musím ríct, ze by se mi to taky líbilo.

Klára Marina 21.12.2016

A delali si to sami nebo si to nechali udelat?

Marina Klára 29.12.2016

Ano, delali si to sami, jenom si nechali dovezt matroš na to :-)

Klára Marina 30.12.2016

jste sikovní, my bychom si na to museli vzít řemeslníky.

milka 21.12.2016

My máme několik let od firmy ze Sokolnice u Brna,luxusní a cena oproti Piedře nižší, jsem moc spokojená a dlažbu bych už nechtěla

Radka milka 31.12.2016

Prosím máte název firmy

Laugher 01.01.2017

Není to hladké, takže se v tom bude držet voda a nevyčistíte to. Já jsem o tom přemýšela jako chodník na zahradu, ale když jsem to viděla po dvou letech používání, tak lepidlo zežloutlo. Do každé škvíry se dostal binec, kterej ani vapkou nejde ven. Nešla bych do toho

snegurka 02.01.2017

Kamenný koberec nemám, ale moc se mi líbí.

ozon snegurka 03.01.2017

většina zde jej doporučuje , takže bych se do toho asi dala

PavelP 31.03.2017

S kamenným kobercem jsme moc spokojeni. Hledali jsme kvalitní firmu, která nám udělá právě koberec na míru. Nakonec jsme přišli na firmu Presstone, která nám materiál dodá a navíc ještě položí. Vůbec to neklouže. Navíc se vůbec na sluníčku nerozpaluje. Ještě u nás rozhodla dlouhá záruka u této firmy.

Martinka PavelP 25.07.2017

Nám se také osvědčila právě firma presstone. Teď uvažujeme, že zase využijeme jejich služby na pokládku kamenného koberce v koupelně.;-)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

407 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat