Diskuse na téma Kamenný koberec

22. 02. 2015 | Pro šikovné ruce

Zdravím všechny. Máte někdo kolem domu, nebo na terase kamenný koberec? Můžete mi napsat vaše zkušenosti? Rozpálí se v létě, když na to svítí slunce tak, že by se na tom nedalo chodit? Je to opravdu aspoň trochu protiskluzové? A co přes zimu nestalo se, že by vám praskla?

Viky 24.02.2015

Dobrý den ano mi tento typ podlahy doma máme. Hrozně se mi to vzhledově libilo a je to i praktické, Dobře se to uklizí protože je ten povrch hladky žadné vroubky mezi které by nepořádek zapadl. Mame ji od firmy Piedra. Jestli tě to zaujalo tka vic mají i na strankách www.piedra.cz

Kosi 22.03.2015

A není to v létě třeba moc horky že by se po tom nedalo chodit?

Barbucha26 26.04.2015

Ahoj pravá že vůbec ne. Dá se po tom normálně bosou nohou chodit aniž bys měl chodila v jednom ohni :)

Pavel 31.05.2015

No a jak je to strukturovany neodira to pokožku? Nemužu se o to pořezat?

Boři 31.05.2015

To vůbec nehrozí ty kamínky jsou opracované do hladka!

Pavel 28.06.2015

Tak mi máme položeno :). Vzhledově perfektní mnohem hezčí pro oko než dlažba! :)

Dan 02.07.2015

Myslíte že ten mramorový koberec bude v interieru vypadat dobře? Nějak si to nedokážu představit… jako mame tim chodničky kolem domu tam se to hodi ale přece jen do domu? Nepusobí to chladně?

Bára 11.07.2015

Dobrý den! Prosím můžete napsat někdo kdo máte kamenný koberec v interiéru něco víc..? Líbí se mi ale zajímalo by mě jestli není příliš studený, do jakých místností se hodí, čím ho udržujete.. Viděla jsem fotky z obývacího pokoje, na obrázku je to hezké ale já si to nedokážu vůbec představit... Předem děkuji a přeji hezký den!!

Pavelka 27.07.2015

Ahoj, mě mramorový koberec okamžitě zaujal. Je to supr povrch, na udržbu stejny jako dlažba. Hodi se do kuchyně, koupelny nebo na záchod i do předsíně. Prakticky tam kde by se dala očekávat dlažba :). Studený to není vůbec, naopak ta hladká verze je moc přijemná na chození.

Barbucha26 25.08.2015

A co to je kamenný koberec?

Marobud 23.09.2015

http://www.piedra.cz/kamenny-koberec/vnitrni to je povrch z mramorových oblazků, perfektně odolný oproti dlažbě která se dost uštipuje a i kdyby se ti tady kousek vyštipl což se mě zatím ještě nestalo a to už mi spadlo kde co tak se to da lehce zase zacelit téměř bez větší námahy :)

Dan 21.10.2015

Já seď asi 14 dni zpátky viděl rady ptáka loskutaka a tam byl člověk přímo z piedra.cz a mluvil o tomto povrchu a docela mě i zaujal. Kdybych ted rekonstruoval už bych šel spiš do kamennýho koberce než do dlažby.

Lea 22.04.2016

Ten koberec vypadá úžasně. Chtěla bych ho ven a také mě zajímá, jestli to nebude vadit dětem na bosé nožičky

Saša Lea 20.05.2016

....to se dá dětem vyřešit puzzlemi. My jsme je dali dětem do pokojíčku, když si hrají s hračkami na zemi a nesedí tak na studeném. Zvláště se nám líbil moderní vzor na www.designoutlet.cz/puzzle-cliff-500-dilku-50x50-cm, který zůstane in na pár let.

Michala 26.04.2016

Nebude to vadit, je to opracované. Na dotek je to příjemné

alenab 27.04.2016

nám rekonstuují barák, dělají lodžie, tak taky uvažuji místo kachlí dát tento kamenný koberec. No ale váhám................

Lea 27.04.2016

To jsem právě potřebovala slyšet. Děti totiž běhají bosé po trávě, tak aby toto bylo taky příjemné

Michala 28.04.2016

Určitě se nemusíš bát. Je to příjemné ikdyž já vyběhnu na terasu naboso.

Lea 30.04.2016

Proberu to doma s mužem a uvidíme. Já jsem nadšená.

Martina 30.05.2016

Která firma je nejlepší na udělání kamenného koberce?

Alena 31.05.2016

Marti, to já nevím, ale pokud někdo navrhne, tak by mě to také zajímalo. Přemýšlíme nad novou podlahou na chodbě a v koupelně. Pokud se teda něco takového dělá


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

15 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:20
26 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:17
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat