Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Opice

Obratná Opice 2. 2. 1908 - 21. 1. 1909, 20. 2. 1920 - 7. 2. 1921, 6. 2. 1932 - 25. 1. 1933, 25. 1. 1944 - 12. 2. 1945, 12. 2. 1956 - 30. 1. 1957, 30. 1. 1968 - 16. 2. 1969, 16. 2. 1980 - 4. 2. 1981, 4. 2. 1992 - 22. 1. 1993, 22. 1. 2004 - 8. 2. 2005, 8. 2. 2016 - 27. 1. 2017,

Roky Opice jsou ve znamení obratnosti a rychlosti

Neexistuje nikdo, kdo by měl tolik nápadů, jako obratná Opice. Ovšem v jejím pohnutém životě není příliš času na uskutečňování těchto idejí a ani na to, koncentrovat se na ně jednotlivě. Opice je roztěkaná a u ničeho dlouho nevydrží.

Opice má společenskou duši. Patří k těm nejlepším vypravěčům vtipů a k nejveselejším příznivcům různých oslav a párty. Ovšem za tímto milým dojmem stojí ve skutečnosti často člověk pohrdající ostatními, milující jen sám sebe a věřící ve svoji převahu na d ostatními.

Opice je rozumná a důvtipná, není snadné ji oklamat. Člověk by se s ní neměl pouštět do hádek, má pramalou šanci nad Opicí vyhrát. Opice se totiž nechá vtáhnout do hádky jen tehdy, je-li si jistá svým vítězstvím. Každý prostředek je jí dobrý, když už vlastní schopnosti nepomáhají.

Nejhezčím povahovým rysem zrozenců ve znamení Opice je, že nikdy neklesají na mysli. Vždycky se dokážou znovu postavit na nohy. S porážkami se vyrovnává mál které znamení tak dobře jako obratná Opice.

Opice nebývá vyloženě rodinný typ, ale v lásce mívá štěstí. Bývá oblíbená pro své příjemné a živé vystupování a opačné pohlaví jejímu šarmu bezpochyby podlehne. S Opicí se dá vést veselý, ale povrchní život. Opice-rodiče nebývají právě starostliví, přesto ale jejich dětem nebude nic chybět. Bývají vychovány volněji než jiné děti a rychleji se také postaví na vlastní nohy.

Práce

Volba povolání nebude pro Opici nikdy složitá. Můžeme je najít všude, kde je potřeba přesvědčovací taktiky. Mohou pracovat jako prodavači nebo prodejci reklamních ploch. Mezi Opicemi jsou i takové, které se zapsaly do dějin jako politikové nebo státníci, ale i jako sňatkoví podvodníci a hochštapleři. Opice se cítí dobře ve všech duševně náročných povoláních. Na prknech, která znamenají svět, dokážou být velmi přesvědčivé.

Nadřízení si velmi váží mužů i žen Opic pro jejich vysokou schopnost improvizace. Jsou vnímáni jako lidé, kteří mají spoustu nápadů, ale také jako ti, kteří nikdy dlouhou dobu nevydrží na jednom místě. Střídáním pracovních míst získávají zkušenosti a někdy v budoucnu si pak založí vlastní společnost.

Láska

Opice se nepříliš ráda pouští do vážného vztahu, nezávazný flirt je jí mnohem milejší. Opice se raději zřekne zodpovědnosti, kterou by s sebou přinášelo manželství. Věrnost není zrovna silnou stránkou Opic. Raději přeskakují ze stromu na strom a tam si vždy vezmou, po čem touží. Časem ale lze i Opici naučit věrnosti. Je k tomu ale potřeba dlouhého procesu změny myšlení, v jeho závěru se zdá být Opice lapena do neviditelné klece.

Opice se zamiluje často, ale její vášeň moc dlouho nevydrží. Tak, jak často mění tyto osoby zaměstnání, tak přistupují i k záležitostem sexu. Nejprve vzplanou láskou, po nějakou dobu žhnou a nakonec ze všeho zbude jen trocha popela.

Opice si dobře rozumí s jinou Opicí, Krysou a Drakem, o něco méně s Buvolem, Vepřem a Králíkem.

Symbol: chytrost a zvědavost
Šťastné číslo: 3
Barva: oranžová

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme objevovaly francouzskou něhu...

Jednoduchý paprikový salát

Jednoduchý paprikový salát

8 hlasů
15min 266 kJ 25 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Štika na bylinkách

8 hlasů
40min 563kJ 180 Kč

Zdravá dietní ryba na každý stůl.

Dušený králík v červeném víně

6 hlasů
1h a 15min 150kJ 250 Kč

porce králíka obalené v mandlové mouce, dušené v červeném...

Poradny

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Mám žádat o prodloužení nemocenské nebo ID?

Dobrý den,podpůrčí doba - tedy doba, po kterou je vypláceno nemocenské - činí maximálně 380 kalen... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více