Vodnář

Vodnář

21.1. - 20.2.

Horoskop na rok 2020

Rok 2019 byl pro většinu Vodnářů rokem velmi příznivým. Dobrou zprávou je, že ani rok 2020 nechystá zrozencům tohoto znamení (především ve své druhé polovině) žádné významné negativní změny. A pokud se setkáte s nějakými těžkostmi, váš přirozený optimismus a nadhled vám je pomůže vyřešit s grácií vám vlastní. Čekají vás velké změny, ale po letech máte konečně pocit, že jste na ně připravení a nebudou pro vás znamenat takový stres jako jiná léta.

Vztahy
Na poli vztahů by měl být rok 2020 pro Vodnáře poměrně klidným. S partnerem či partnerkou najdete dlouho hledanou harmonii, především počátkem jara budete prožívat jedno z nejklidnějších období. Nicméně konec roku s sebou v oblasti vztahů přinese i několik nástrah. Snažte se je řešit bez zbytečných emocí, spíše racionálně (i když jako Vodnáře vás to stojí více úsilí než více „uzemněná znamení“). Nezapomínejte, že je vždy nutné dát prostor i druhé straně.
Pokud jste single nebo nežijete ve „vážném“ vztahu, slibuje rok 2020 spoustu příležitostí a zábavy. To s sebou ovšem nese riziko, že budete-li se pouze bavit, proklouzne vám mezi prsty osoba, která by mohla od základů změnit váš život.
Věnujte se letos více svým rodičům a sourozencům. Poslední týdny jste je trochu zanedbávali, což nesli hůře, než vám dávají najevo. Pamatujte, že nejbližší rodina je stejně důležitá jako ta, kterou jste založili vy sami.

Zdraví
Ačkoli pro Vodnáře bude rok 2020 poměrně hektický, stres budou zvládat překvapivě lépe než jindy. Ale to neznamená, že byste si na něj neměli dát pozor. Vyvarujte se rovněž ignorování jarní únavy, která se letos dostaví v plné síle (snad v kontextu všech těch zvratů, které vás čekají). Dopřejte si pořádný odpočinek a nezapomínejte na důležité vitaminy a minerály! Sílu by vám měl dodat třeba výlet do čisté horské přírody.
Mimochodem, zkuste se rovněž zaměřit na zdraví svých nejbližších – někteří z nich mají tendenci přehlížet varovné signály, které k nim jejich tělo vysílá. Pokuste se je přesvědčit, aby vyhledali pomoc, a buďte jim potřebnou oporou!

Kariéra
Letošní rok vám nabídne mnoho příležitostí pro rozšíření vašich obzorů a dovedností. Rozhodně se vyplatí je využít! Hned zpočátku roku se na vás chystají změny, které mohou jednou provždy udat směr vaší kariéry (nebo alespoň na následujících několik let, Vodnáři často hledají dále a nespokojí se se stagnací). Nebojte se přijmout každou výzvu, která se před vámi objeví a jež vám pomůže v kariérním růstu. Je to investice do budoucna, a ta se vám ještě bude hodit.
Mimochodem, neodmítejte bez rozmyslu ani nové pracovní příležitosti. Máte velmi silně vyvinutou intuici, která vám napoví, jakou cestou se vydat. Spoléhejte na ni více než na rady kolegů. Na rozdíl od nich vám byla vždy dobrým rádcem. Pozor si dejte na bezhlavé utrácení, jemuž budete mít občas chuť propadnout.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:13
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:54
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat