Vodnář

Vodnář

21.1. - 20.2.

Horoskop na rok 2022

Rok 2022 bude pro Vodnáře především rokem osobního rozvoje a tím i osobního štěstí. Díky tomu, že budou konečně spokojenější sami se sebou, se jim začne opravdu dařit i v ostatních aspektech života – úspěchy zaznamenají jak na poli pracovním, tak i rodinném.

Zdraví

Zdraví vám bude letos opravdu přát – vyřeší se i některé dlouhodobé problémy, jež vám často znepříjemňovaly život. Měli byste si dát ale pozor, abyste se příliš nepoddávali stresu, který na vás bude čas od času útočit. Pečliví buďte také při sestavování svého jídelníčku.

Pozorní buďte rovněž ke zdraví svých nejbližších, především rodičů. Ačkoli možná budou mít tendenci vám svůj zdravotní stav zatajit, budete jim důležitou oporou a pomocí.

Peníze

Vaše finanční situace se v průběhu roku 2022 zlepší, významně se posílí váš rodinný rozpočet. Otevřou se vám nové investiční možnosti, ale raději si nechejte poradit od odborníků z finanční oblasti. Pokud se chystáte ke spekulacím na trhu, měli byste být rovněž úspěšní. Nebojte se požádat o pomoc členy své rodiny, ale také přátele a kolegy. Kromě příjmů vás ovšem čekají i výdaje – připravte si peněženky především pro děti.

Láska a vztahy

Ty nejlepší zprávy a nejklidnější období, co se vztahů týče, vás čekají začátkem roku. Neusínejte však na vavřínech – v roce 2022 budete muset na vztazích hodně pracovat, teprve v jeho druhé polovině se dočkáte zaslouženého klidu, vděčit za to budete především své vrozené schopnosti kompromisů a obratného řešení složitých situací. Pokud svou životní lásku teprve hledáte, bude pro vás tento rok poměrně příznivý (především jeho závěr), i když se nevyhnete několika zklamání.

 Také v rodině mohou být některé vztahy trochu napjaté, budete muset zapojit všechny své diplomatické dovednosti, abyste ze všech případných sporů elegantně vybruslili. Velkou oporou vám každopádně budou po celý rok vaši přátelé, především ti nejbližší, kteří vás za každé situace bez váhání podrží.

Práce a kariéra

Vzhledem k příznivému vývoji v oblasti vztahů budou mít Vodnáři ulehčenou i oblast kariéry. Jestliže zvažujete změnu zaměstnání nebo si práci hledáte, budete úspěšní. Pokud pracujete jako zaměstnanec nebo podnikáte, setkáte se tento rok se spoustou příležitostí, kdy budete moci ukázat všechny své možnosti i skryté talenty. Objem vaší práce se sice zvětší, ovšem díky své cílevědomosti a píli překonáte hravě všechny nástrahy a budete úspěšní.

Nejvíce se letos bude dařit Vodnářům-architektům, chemikům, humanitárním pracovníkům i zaměstnancům státní správy. Ve druhé polovině roku mohou očekávat pracovní úspěchy i pracovníci IT.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pohár vaší trpělivosti právě přetekl, stejně tak jako vaše ochota se přetvařovat. Přestanete proto hrát divadlo a na rovinu všem řeknete, co si skutečně myslíte. Mnohým to nebude příjemné, připravte se proto na všemožné reakce. Vám se ale dost ulev&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

872 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:54
341 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:13

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat