Vodnář

Vodnář

21.1. - 20.2.

Horoskop na říjen 2020

Vztahy

V říjnu Vodnářům přidělají vrásky na čele především děti (však také začíná škola). Připraví vám totiž starosti, s nimiž jste nějak dopředu nepočítali, a tak budete muset zpočátku bojovat se svou odhodlaností co nejrychleji a nejrazantněji je „přivést zpět na správnou cestu“. Ještě než uděláte něco, čeho budete pak sami litovat, snažte se vzpomenout, že jste také byli dětmi a připravili rodičům nejeden šok. Věřte, že některé spory vyžadují zkrátka dostatek času. Pokud děti nemáte, o vzrušení se vám postarají ostatní členové rodiny – především sourozenci a rodiče.

Zdraví

Navzdory stresu v práci i doma by vás žádná choroba „přepadnout“ neměla. Jen dejte pozor na začínající podzimní únavu!

Finance

Ačkoli budete v silném pokušení vyhýbat se tento měsíc řešení složitějších a nepříjemných úkolů (upřímně, úplně vás zaměstnají spíše starosti doma), nemuselo by se vám to vyplatit. Odložený úkol se vám totiž za pár dnů nepříjemně vrátí, a to se všemi úroky. Bohužel se zdá, že se vaši kolegové rozhodli nepodat vám pomocnou ruku. Nemusíte se bát, nakonec všechno sami (a snáze, než jste si zpočátku mysleli) zvládnete!

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:39
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:35
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat