Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vodnář

Vodnář 21.1. - 20.2.

Horoskop na únor 2019

Vztahy

Rodina vám bude v únoru skutečnou oporou. Vyjasníte si dávné spory uvnitř rodiny a budete se všemi vycházet lépe než předtím. Také v lásce právě začínající měsíc Vodnářům přeje – nezadaní by si měli dávat pozor, aby nepropásli svou šanci na spokojený partnerský život. Pokud žijete v dlouhodobém svazku, neměly by vás čekat žádné závažnější problémy. Možná se objeví pár neshod (nejčastěji kvůli rozdílným přístupům k dětem a výchově), ale rozhodně se nebude jednat o žádné turbulence, jež by mohly váš vztah ohrozit. Od partnera/partnerky se k sv. Valentýnovi dočkáte zajímavého překvapení!

Zdraví

Svůj zdravotní stav nepodceňujte, zvláště trpíte-li některou z chronických nemocí. Sice se na vás nechystá žádná pohroma, ale mohli byste si znepříjemnit život. Objednejte se proto na preventivní prohlídku a v případě potíží se svěřte do rukou odborníků, jimž důvěřujete. Nepodceňujte žádný z varovných příznaků svého těla, zdraví rozhodně patří k hodnotám, které si musíte chránit, zvláště v probíhajícím období chřipek.

Finance

Profesně se vám bude dařit, a to i přesto, že hlavně v prvních dnech budete mít pocit, že vás práce příliš nenaplňuje. Potom ale přijdou nové možnosti a vy v sobě opět naleznete nový elán a nadšení pro to, co děláte. Nebudete sice nijak závratně stoupat po kariérním žebříčku, ale vaše ambice budou naplněny i tak. Pozor si dejte na některé kolegy – budou se snažit „přehrát“ na vás část svých úkolů, a proto se musíte naučit říkat jasné „ne“.

Zátěž páteře při golfu se rovná zátěži při americkém fotbalu

Telecí na pivu

Telecí na pivu

6 hlasů
1h a 50min 371 kJ 185 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka ze tří druhů cibule

16 hlasů
55min 162kJ 55 Kč

Jedna z variant, jak připravit chutnou cibulovou polév...

Zelí zapečené se sýrem

13 hlasů
1h a 5min 454kJ 180 Kč

zelí zapečené se švýcarským sýrem a mrkví

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více