Vodnář

Vodnář

21.1. - 20.2.

Horoskop na říjen 2022

Vztahy

Říjen Vodnářům v lásce i přátelství docela přeje. Přes počáteční nesnáze především v prvních dnech tohoto měsíce, které zapříčiní hlavně malá nedorozumění a chyby v komunikaci, zažijí zrozenci v tomto znamení tolik romantiky, kolik si jen mohou přát. Dejte si však pozor, abyste při užívání si harmonického vztahu s partnerem nezapomněli na své přátele! Rozhodně byste se s nimi měli vídat častěji, dodají vám spoustu pozitivní energie.

Zdraví

V říjnu vás mají hvězdy docela rády – žádné větší nástrahy se na vás tento měsíc nechystají ani v oblasti nejdůležitější, tedy vašeho zdraví! Jen pamatujte, že to rozhodně není důvod k zanedbávání prevence.

Finance

Především ve druhé polovině října byste si měli dát pozor na nejrůznější zákulisní dohady a intriky, jež budou spřádat vaši kolegové i nadřízení – díky své vrozené potřebě neustále hledat vnitřní klid vás budou dost vyčerpávat, navíc se jejich obětí můžete stát i vy, což vám situaci v práci ještě více znepříjemní. Nepodceňujte komunikaci s nadřízenými.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás zastihne v příjemně „milostné“ náladě – budete mít chuť flirtovat, projevovat i přijímat lásku, rozmazlovat děti, trávit čas s nejbližšími přáteli, zkrátka prožijete vztahový týden se všemi vzestupy a ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

22 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
319 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat