Beran

Beran

21.3. - 20.4.

Horoskop na září 2022

Vztahy

Věnujte se v září více rodině – nejen partnerce/partnerovi a dětem, ale také ostatním příbuzným. Nezapomínejte na to, z jakého prostředí jste vzešli, jaké máte kořeny. Ovlivňují vás více, než si chcete připustit. Navíc budování vztahů v rámci rodiny je důležité i pro vaše děti. Tak se ozvěte rodičům, sourozencům, strýčkům, tetám a ostatním a pozvěte je na rodinnou sešlost – uvidíte, že nebudete litovat.

Zdraví

Nepodléhejte iluzi, že vaše tělo patří mezi „nezranitelné“, a dávejte si během září pozor na nejrůznější úrazy. Co může na první pohled vypadat jako banalita, vás později může nepěkně zaskočit.

Finance

Konečně se vám podaří rozlousknout problém, s nímž si v práci už nějaký ten pátek lámete hlavu. Sami budete překvapení, jak snadné řešení vlastně měl! Bude to taková malá lekce z pera hvězd – že ty nejsnazší cesty jsou obvykle správné.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás zastihne v příjemně „milostné“ náladě – budete mít chuť flirtovat, projevovat i přijímat lásku, rozmazlovat děti, trávit čas s nejbližšími přáteli, zkrátka prožijete vztahový týden se všemi vzestupy a ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
21 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat