Beran

Beran

21.3. - 20.4.

Horoskop na květen 2022

Vztahy

Už to vypadalo, že pro vás a vaši rodinu bude květen opravdu měsícem lásky (první máj sice neproběhne úplně bez mráčků, ale nakonec se vydaří k vaší spokojenosti), jenže tohle přesvědčení vám bohužel nevydrží nadlouho. Chvílemi se totiž ve vztahu k nejbližším budete utápět v maličkostech, které sice samy o sobě neznamenají žádnou katastrofu, ale pokud se jich nakupí víc, dají vám zabrat. Nepomůže tomu ani vaše pověstná tvrdohlavost, kvůli níž se bude vašemu partnerovi/partnerce zdát, že problémy řešíte jen podle svého.

Zdraví

Žádné nástrahy na vás váš organismus v květnu nechystá. Tedy ne že by se vám jaro občas nepřipomnělo nějakým tím nachlazením, ale o nic vážného nepůjde. Přesto si dopřávejte pravidelný odpočinek a dostatek vitaminů!

Finance

V práci konečně učiníte dlouho odkládané rozhodnutí, které vám bránilo v dalším rozvoji. I když efekt nebude okamžitý, budete mít ze své práce mnohem lepší pocit. Už dlouhou dobu totiž bojujete se začátky syndromu vyhoření a tímto krokem jej odvrátíte.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít pocit, že po nějaké době váš život opět zaplavila motivace. A nezáleží na tom, zda je to motivace k práci, budování či posilování milostného vztahu nebo třeba k sebevzdělávání. Příval energie v&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

35 Příspěvků
Poslední příspěvek 15.5.
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 15.5.
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 15.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat