Beran

Beran

21.3. - 20.4.

Horoskop na rok 2022

Rok 2022 bude pro zrozence ve znamení Berana rokem klidu a duševního rozvoje. Ačkoli je čeká i pár změn, nemusejí se bát žádných výrazných překážek. Jedinou oblastí, v níž mohou očekávat určité tření, jsou rodinné vztahy. Pokud se však vyvarují přemíry negativních emocí, zavládne i v tomto aspektu života vytoužený mír.

Zdraví

Rok 2022 je pro vás, co se zdraví týče, rokem velmi příznivým. Nejenže se vy osobně nebudete potýkat se žádným závažnějším problémem, ale dokonce se zbavíte potíží z dřívějška, takže si užijete svého zdraví konečně naplno. Pozor si pouze musíte dávat na drobná poranění (odřeniny, škrábnutí, říznutí…), takže buďte opatrní, pracujete-li s ostrými předměty.

Co vám ovšem může způsobit starosti, je nemoc někoho z  členů rodiny. Proto u svých blízkých dbejte na zdravý životní styl a vyváženou stravu.

Peníze

Druhá polovina roku 2022 vám přinese samé pozitivní zprávy, co se vaší finanční stránky týče. Nepodléhejte však přílišnému nadšení a svodům v podobě nejrůznějšího luxusu, který si po dlouhé době opět budete moci dopřát. Raději se soustřeďte na zaplacení všech dluhů. Dobrý pocit vám rovněž přinese, darujete-li nějaký obnos na charitativní účely.

Vyšší výdaje vás čekají v souvislosti se zdravím některých rodinných příslušníků, ale nebudou zas tak vysoké, aby vás uvrhly do existenčních starostí. Ty se vám ostatně budou tento rok vyhýbat a naopak se vám otevřou nové možnosti jak svou peněženku výrazněji naplnit. Neodmítejte je, ale vždy zvažte jejich riziko. Váš vrozený cit a intuice vám napoví, kterou cestou se vydat.

Láska a vztahy

S partnerem zažijete příjemné oživení vztahu, především jaro a léto bude naplněno romantikou. Váš vztah s partnerem se ještě posílí a zharmonizuje. Velkou měrou se o to zaslouží i skutečnost, že v sobě najdete konečně sílu promluvit si s partnerem o věcech, které vás již dávno trápí, ale o kterých jste zatím mlčeli. Ani ti, kteří jsou single, nemusejí smutnit – začátkem léta se na ně usměje štěstí a oni najdou člověka, který si jich bude vážit a který si zaslouží jejich lásku.

Menší problémy se ovšem vyskytnou v oblasti rodinných vztahů. Budete muset zapojit všechen svůj diplomatický um, abyste vše urovnali. Ačkoli vás to bude stát dost sil, odměnou vám bude klid v rodině.

Práce a kariéra

Podnikatelé zaznamenají letos vzestupy i pády, ty ale nebudou nikterak výrazné a nebezpečné. Spíše budou občas lehkomyslným Beranům připomenutím, aby byli v obchodech co nejopatrnější.

Zaměstnanci se mohou ze začátku roku cítit poněkud přehlíženi ze strany svých nadřízených, to se ale brzy změní. Nejpříznivějším obdobím pro vás budou letní a podzimní měsíce roku 2022, kdy se konečně uznáte zaslouženého uznání. Pozor si ovšem dejte na závistivé kolegy, kteří se vám budou snažit znepříjemnit život a shodit vás z nově nabytého výsluní. Nedejte na zákulisní intriky, buďte sami sebou a stůjte si za svými nápady.

Nejvíce se v roce 2022 bude dařit Beranům-vědcům, pracovníkům médií, účetním, ale také státním zaměstnancům.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás zastihne v příjemně „milostné“ náladě – budete mít chuť flirtovat, projevovat i přijímat lásku, rozmazlovat děti, trávit čas s nejbližšími přáteli, zkrátka prožijete vztahový týden se všemi vzestupy a ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
21 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat