Beran

Beran

21.3. - 20.4.

Horoskop na rok 2020

Pro Berany začíná s příchodem roku 2020 období relativního zklidnění, a to především na poli kariéry. Konečně totiž začnou pociťovat, že úsilí, které vynaložily loni, se začíná vyplácet a obracet v jejich prospěch, a dočkají se zaslouženého uznání. Přát jim hvězdy budou i v lásce. Na druhou stranu ovšem druhá polovina roku přinese několik dramatičtějších událostí.

Vztahy
Pokud jste ještě nenašli svého životního partnera, můžete do roku 2020 vstoupit s optimistickým očekáváním. Ačkoli na sebe partner/partnerka vašich snů nechá čekat minimálně do května, neznamená to, že byste první půli nového roku prožili o samotě! Příležitostí k seznámení budete mít víc než dost a potkáte řadu velmi zajímavých lidí.
Jestliže žijete v dlouhodobém svazku, naváže váš vztah na stav z loňského roku (v tom dobrém a bohužel i tom horším), na podzim však může dojít k události, která ho významně poznamená. Je jen na vás, zda odhodíte své pověstné ego a tvrdohlavost a vyřešíte tuto situaci s potřebným taktem. Nicméně i když se to na první pohled nebude zdát příliš pravděpodobné, vztah s partnerem/partnerkou vyjde ze všech potíží posilněn.

Zdraví
Berani si své smolné období, tedy co se zdravotního stavu týče, vyberou letos v letních měsících. Zatímco všichni okolo si budou užívat letních radovánek, lidé narození v tomto znamení se budou muset spíše šetřit. Kromě běžných viróz jim totiž tento rok hrozí i vleklejší potíže, nejčastěji záněty močového ústrojí apod. Pozor byste si měli dát i na tradiční letní zábavy v podobě večírků a grilování – oheň vám letos nakloněn příliš nebude!

Kariéra
Zrozenci tohoto znamení se budou muset v roce 2020 především vyrovnat s rostoucí odpovědností, kterou získali s neustále se rozšiřujícími pracovními povinnostmi. Ale nebojte! Všemi nástrahami budete proplouvat s grácií, a dokonce i úkoly, které se vám až dosud zdály neřešitelné, dostanou nový smysl. Dávejte si však pozor, abyste svůj čas dělili spravedlivě mezi práci a rodinu! Hrozí totiž, že vás úspěchy na pracovním poli příliš zaměstnají a vaše nejbližší okolí se s tím bude hůře vyrovnávat.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat