Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Beran

Beran21.3. - 20.4.

Horoskop na rok 2019

Rok 2018 byl pro většinu Beranů rokem velmi příznivým. Dobrou zprávou je, že ani rok 2019 nechystá zrozencům tohoto znamení (především ve své první polovině) žádné významné negativní změny. A pokud se setkáte s nějakými těžkostmi, váš přirozený optimismus a nadhled vám je pomůže vyřešit s grácií vám vlastní.

Zdraví

Ačkoli pro Berany nebude rok 2019 nijak zvlášť hektický, nevyhnou se určité míře stresu. A právě na něj by si měli dát pozor. Pokud se nenaučí s ním zacházet a budou mu vystaveni delší dobu, zadělají si na vážnější problémy. Vyvarujte se také ignorování jarní únavy, která se letos dostaví v plné síle. Dopřejte si pořádný odpočinek a nezapomínejte na důležité vitaminy a minerály! Mimochodem, zkuste se rovněž zaměřit na zdraví svých nejbližších – někteří z nich mají tendenci přehlížet varovné signály, které k nim jejich tělo vysílá. Pokuste se je přesvědčit, aby vyhledali pomoc, a buďte jim potřebnou oporou!

Láska a vztahy

Na poli vztahů by měl být rok 2019 pro Berany poměrně klidným. S partnerem či partnerkou najdete dlouho hledanou harmonii, především počátkem podzimu budete prožívat jedno z nejklidnějších období. Nicméně konec roku s sebou přinese několik nástrah i v oblasti vztahů. Snažte se je řešit bez zbytečných emocí, spíše racionálně. Nezapomínejte, že je vždy nutné dát prostor i druhé straně. Pokud jste single nebo nežijete ve „vážném“ vztahu, slibuje rok 2019 spoustu příležitostí a zábavy. To s sebou ovšem nese riziko, že budete-li se pouze bavit, proklouzne vám mezi prsty zajímavá osoba, která by mohla od základů změnit váš život. Méně se vám bude dařit na poli vztahů v širší rodině. Na přetřes přijde dávná křivda a vztahy s některými členy se na čas ochladí. Žádné zásadní turbulence se ovšem neočekávají.

Kariéra a finance

Letošní rok vám nabídne mnoho příležitostí pro rozšíření vašich obzorů a dovedností. Rozhodně se vyplatí je využít! Nebojte se učit něčemu novému, přijměte každou výzvu, jež vám pomůže v kariérním růstu. Je to investice do budoucna, která se vám ještě bude hodit. Mimochodem, neodmítejte bez rozmyslu ani nové pracovní příležitosti. Svou vrozenou impulzivností byste mohli zahodit velmi dobrou příležitost, a to by byla škoda. Spolehněte se na svou intuici a radu svých nejbližších.

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Telecí kostky se zeleninou

Telecí kostky se zeleninou

0 hlasů
2h a 0min 145 kJ 270 Kč
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více