Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kozoroh

Kozoroh22.12. - 20.1.

Horoskop na rok 2019

Rok 2019 bude pro Kozorohy rokem nejrůznějších výzev, a to jak v oblasti pracovní, tak i v oblasti partnerských vztahů. Naučte se více důvěřovat své intuici – jen málokdy vás opravdu zklame. Pokud však odoláte tlakům okolí a budete spoléhat především sami na sebe a svůj vlastní úsudek, bude rok 2019 i rokem mnoha úspěchů.

Zdraví

Neměly by vás letos čekat nějaké zásadní neočekávané změny na poli práce. Především na jaře a na podzim vás váš organismus trochu pozlobí – jarní únavu nebudete zvládat s takovým nadhledem jako jindy a pravděpodobně vás potrápí nějaká ta viróza. Nezapomínejte na pitný režim a naučte se odpočívat!

Láska a vztahy

Partnerské vztahy mohou letos zažít nejednu turbulenci. Ale nemusí to nutně znamenat změnu k horšímu – naopak. Některé události, jež se na první pohled budou zdát složité a vztahu nebezpečné (pozor na červen a začátek července), vaše pouto s partnerem či partnerkou naopak ještě posílí. Pamatujte, že mnoho nedorozumění a následných problémů vzniká kvůli komunikačním chybám, proto se zaměřte právě na oblast komunikace. Pokud nežijete v dlouhodobém partnerském svazku, pak věřte, že letošek může tuto skutečnost od základů změnit. Přátelé vám budou v roce 2019 velkou oporou. Jen pozor na vztahy na pracovišti – ne každému, kdo se tak tváří, jde o vaše dobro!

Kariéra a finance

V oblasti kariéry vás – jak jsme napsali v úvodu – čeká řada výzev, z nichž některé zvládnete s přehledem, jiné vás ovšem potrápí. Zkuste se více zaměřit na to, do jakých úkolů se pouštíte a kolik práce si na sebe nakládáte. Pečlivě vybírejte, na co vám ještě stačí síly, naučte se říkat „ne“ tam, kde si nebudete jistí (vaše silná intuice vám může být výraznou pomocí).

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Grepový salát s klíčky

Grepový salát s klíčky

15 hlasů
20min 222 kJ 90 Kč
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více