Kozoroh

Kozoroh

22.12. - 20.1.

Horoskop na rok 2020

Pro Kozorohy bude rok 2020 rokem, v němž se jejich život bude točit především okolo vztahů – a to nejen partnerských, ale i sourozeneckých, rodičovských i těch s vlastními dětmi. Změny v osobním životě sice nebudou nijak převratné (přinejmenším nebudou nečekané), nicméně budou vyžadovat všechny diplomatické schopnosti, jimiž Kozorohové sice zrovna neoplývají, ale které dokáží (pokud to situace vyžaduje a oni sami v tom vidí smysl) skvěle vystřihnout.

Vztahy
Jak již bylo řečeno, právě oblast vztahů bude pro Kozorohy letos oblastí dominantní. Vztah s partnerem či partnerkou sice nebude po celý rok pouze idylickým (pozor především na březen a pak také říjen, kdy se naplno projeví hlavně vaše přirozené sklony k žárlivosti), ale události, které ho zasáhnou, jej o to více posílí. Zrozenci, kteří nežijí v dlouhodobém svazku nebo jsou single, budou mít letos spoustu příležitostí k prohloubení vztahů či nalezení partnera (partnerky), bohužel budou mít tendenci tyto příležitosti promarnit, nejčastěji z vlastní přelétavosti.
Velkou výzvou budou vztahy v rodině, především máte-li děti v rozpuku puberty. I když sami víte, jak náročné dospívání může být, jako by vám chyběla motivace vašim vlastním potomkům porozumět. Nelamte nad nimi hůl!
Na druhou stranu je tento rok nakloněný vyřešení dlouhodobých sporů v širší rodině. Dávné konflikty opět vyplují na povrch, ale i díky vašemu úsilí konečně nezůstanou bez řešení.

Zdraví
Kozorohové by si letos měli dávat pozor hlavně na nejrůznější poranění. Rozhodně byste neměli přepínat své síly nebo vyhledávat adrenalinové zážitky. Především letní měsíce budou pro váš organismus znamenat určitou zátěž. Opatrnější buďte také v blízkosti vody – nenechejte se vyprovokovat k demonstraci fyzických sil, které tak úplně nemáte...

Kariéra
Události z osobního života letos lehce zastíní pracovní stránku vašeho bytí. Ovšem to neznamená, že u Kozorohů v pracovním procesu nedojde k žádným důležitým změnám! Nemusíte se však bát, především pokud podnikáte. Čekají vás nové, zajímavé příležitosti, které by byla škoda nevyužít! Jste-li zaměstnancem, také na vás čeká řada výzev, které mohou významným způsobem posunout vaši kariéru, i když za cenu nemalého úsilí z vaší strany (dejte si pozor na nejrůznější našeptávače). Kvůli své dobrosrdečnosti máte občas sklon bez rozmyslu půjčovat svému okolí peníze – to by se vám v roce 2020 nemuselo vyplatit!

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:13
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:54
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat