Kozoroh

Kozoroh

22.12. - 20.1.

Horoskop na rok 2022

Pro Kozorohy bude rok 2022 naplněn dobrými zprávami, a to především v pracovním životě – jejich píle a tvrdá práce jim totiž konečně přinese zasloužené ovoce. Měli by se však více věnovat své rodině, může se totiž stát, že na poli vztahů zaznamenají několik menších zemětřesení. Rovněž by se měli soustředit i na své psychické zdraví.

Zdraví

Věnovat byste se měli především sami sobě, nezanedbávejte zdravý životní styl, ale ani své duševní zdraví. Ačkoli nebudete mít žádné závažnější zdravotní problémy, budete se často potýkat se stresem a nedostatkem energie. Snažte se co nejvíce odpočívat, relaxujte a hlavně nenechávejte okolí, aby vás zahlcovalo svými starostmi a problémy více, než je nutné. Snažte se načerpat pozitivní energii, zkrátka pojměte rok 2022 jako rok, kdy budete pečovat především o sebe a své nervy.

Peníze

Ačkoli vás letos čekají o něco vyšší výdaje, než tomu bylo v předchozích letech, nemusíte se bát, že byste se dostali do výraznějších finančních potíží. Máte vrozenou intuici a ta vám pomůže udržet rodinný rozpočet ve vyrovnaném stavu. Pokud zvažujete půjčku, buďte při jejím výběru opatrní. V prvních měsících roku 2022 se vám bude v oblasti financí dařit, využijte toho a ušetřené peníze buď vhodně investujte, nebo je nechte jako rezervu do dalšího období.

Láska a vztahy

Tento rok vám v lásce skutečně přeje, tak toho využijte a čerpejte ze vztahů pozitivní energii! Přibližně v polovině roku se od svého partnera dočkáte velmi příjemného překvapení. Radost vám budou přinášet především děti, ale i vztahy s ostatními členy vaší rodiny se zharmonizují.

Pokud jste single, najdete v létě štěstí v lásce u člověka, kterého jste nejprve velmi podceňovali.

Pár nástrah chystá rok 2022 pro Kozorohy v oblasti vztahů s přáteli. Dávejte si dobrý pozor, komu a co říkáte. Vyhnete se tak nepříjemnému překvapení v podobě „podrazu“ od lidí, od nichž byste to nikdy nečekali.

Práce a kariéra

Podobně jako v oblasti financí, ani v práci neočekávejte žádné zásadní zvraty. S kolegy v práci budete vycházet bez problémů, ani vaši nadřízení vám nebudou dělat potíže. Váš smysl pro odpovědnost zachrání několik ožehavých situací. Jen pozor, aby vás někteří kolegové zbytečně nevyužívali a nesnažili se na vás převést pod nejrůznějšími záminkami své vlastní povinnosti. V takové chvíli budete muset zapomenout na okolí a říci důrazné „ne“ – jedině tak se vyhnete nežádoucímu stresu.

Nejvíce se v roce 2022 bude dařit Kozorohům-inženýrům, zaměstnancům v továrnách či pojišťovnách, ale také horníkům a politikům.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Poslední dobou neustále přehlížíte svůj organismus a jeho varovné signály v podobě táhnoucích se, i když mírných, zdravotních obtíží. Jenže ty teď čím dál více pronikají do vašeho soukromého i pracovního živ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:54
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat