Blíženci

Blíženci

22.5. - 21.6.

Horoskop na říjen 2020

Vztahy

Zrozence znamení Blíženců čeká v oblasti rodiny a vztahů poměrně nepříjemné zklamání – a mohou se ho dočkat nejen od partnera či partnerky, ale i od jiného rodinného příslušníka, od kterého by se však něčeho takového nenadáli. Tato událost sice váš vztah nijak zásadně neohrozí, nicméně bude nějakou chvíli trvat, než se s ní vyrovnáte a budete schopni se přes celou situaci přenést. Netrapte se ale déle, než je nezbytně nutné. Snažte se najít svůj pověstný nadhled a vše se vám bude zdát méně definitivní!

Zdraví

Váš organismus mohou v říjnu ohrozit nejrůznější nemoci dýchacích cest. Snažte se proto co nejvíce posilovat imunitní systém!

Finance

V říjnu vám budou hvězdy v oblasti pracovních příležitostí přát. Využijte po delší době zase poměrně klidného období a snažte se práci opravdu užít – připomeňte si, s jakými nadějemi jste do zaměstnání kdysi vstupovali, a přeneste trochu toho nadšení i do současnosti. Uvidíte, že vám to pomůže vyřešit spoustu starostí!

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:39
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:35
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat