Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Blíženci

Blíženci 22.5. - 21.6.

Horoskop na únor 2019

Vztahy

Rodina vám sice, především v prvních únorových dnech, připraví nejednu horkou chvilku, ovšem díky tomu, že jste se již naučili pracovat se svými negativními emocemi, je budete zvládat s nadhledem. Velkou oporou vám bude partner, který za vámi bude stát v každé složitější situaci. Jestliže jste single, není vyloučeno, že právě v únoru najdete svou životní lásku (no není to romantika, takhle na Valentýna?) – musíte se ale naučit nedávat pouze na první dojem.

Zdraví

Jediné problémy, které vás mohou potkat, budou souviset s vaším životním stylem. Nikdy není pozdě začít žít zdravě, přehodnoťte tedy svůj dosavadní způsob stravování a začnete se více věnovat svému organismu. Velmi důležitou podmínkou vašeho zdravotního stavu bude psychická pohoda. I když už si slibujete dlouho, že trochu zvolníte a budete se lépe vypořádávat se stresem, stále v tomto aspektu svému tělu hodně dlužíte. Soustřeďte se proto hlavně sami na sebe a především se naučte odpočívat a relaxovat.

Finance

V práci neočekávejte žádné zásadní zvraty. S kolegy v práci budete vycházet bez problémů, ani vaši nadřízení vám nebudou dělat potíže. Váš smysl pro odpovědnost zachrání několik ožehavých situací. Jen pozor, aby vás někteří kolegové zbytečně nevyužívali a nesnažili se na vás převést pod nejrůznějšími záminkami své vlastní povinnosti. V takové chvíli budete muset zapomenout na okolí a říci důrazné „ne“ – jedině tak se vyhnete nežádoucímu stresu.

Zátěž páteře při golfu se rovná zátěži při americkém fotbalu

Vepřové maso se zázvorem

Vepřové maso se zázvorem

10 hlasů
1h a 5min 1101 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z cuket

6 hlasů
40min 311kJ 95 Kč

Teplý salát z cuket.

Pražmy pečené na bramborách

6 hlasů
60min 375kJ 189 Kč

V našem jídelníčku by neměly chybět ryby, vyzkoušejte ...

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více