Blíženci

Blíženci

22.5. - 21.6.

Horoskop na říjen 2021

Vztahy

Možná pro vás bylo léto v partnerských vztazích jako na houpačce, říjen však přinese výrazné uklidnění situace. Konečně odhodíte ostych a se svým protějškem si vyjasníte řadu problémů, jež váš vztah v minulosti komplikovaly. Velkou oporou vám budou vaše děti.

Zdraví

Zdraví vám bude v říjnu přát. Měli byste si dát ale pozor, abyste se příliš nepoddávali stresu, který na vás bude čas od času útočit. Pečliví buďte také při sestavování svého jídelníčku. Pozorní buďte rovněž ke zdraví svých nejbližších, především rodičů. Ačkoli možná budou mít tendenci vám svůj zdravotní stav zatajit, budete jim v případě potíží důležitou oporou a pomocí.

Finance

Zaměstnanci se mohou cítit poněkud přehlíženi ze strany svých nadřízených, to se ale v průběhu měsíce změní. Pozor si ovšem dejte na závistivé kolegy, kteří se vám budou snažit znepříjemnit život a shodit vás z nově nabytého výsluní. Nedejte na zákulisní intriky, buďte sami sebou a stůjte si za svými nápady.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

45 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:59
81 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:34
17 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:24

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat