Blíženci

Blíženci

22.5. - 21.6.

Horoskop na rok 2022

Jestli bude rok 2022 pro někoho opravdu šťastným, pak jsou to Blíženci. Ačkoli mohou očekávat drobné neshody se sourozenci nebo sousedy, nebude to nic vážného a v ostatních aspektech života se jim bude rozhodně dařit – nebudou mít problémy se zdravím, vyřeší řadu osobních i pracovních nesnází a zvýší se nejen jejich sociální, ale i finanční status.

Zdraví

Na zdraví si v roce 2022 nebudete muset nijak výrazně stěžovat. Jediná závažnější věc (kromě sezónních záležitostí, jako jsou potíže typu alergií, nastydnutí apod.), s níž se budete muset potýkat, jsou následky stresu, ale ani ty na vás nebudou mít tak negativní vliv. Dokonce by se měly ještě v první polovině roku 2022 vyřešit i ty zdravotní potíže, které jste v minulosti již nějakou dobu řešili. Pozor si ovšem dejte na nemoci spojené s cestováním.

Peníze

Ačkoli bude ekonomická stránka životů většiny lidí v roce 2022 poměrně nejistá, Blíženci se nemusejí nijak zvláště obávat. Jak se zdá, bude pro ně začínající rok finančně poměrně příznivý. Sice je koncem roku čekají nenadálé výdaje, ale ustojí i ty. Pozor byste si ale měli dát na přílišné utrácení, k němuž vás dobrá finanční situace bude občas svádět. Samozřejmě si můžete sem tam udělat nějakou tu radost a dopřát si trochu luxusu, ale vždy mějte na paměti, že nejdůležitější je vyrovnaný rodinný rozpočet pokud možno bez dluhů.

Láska a vztahy

Rodina vám bude v roce 2022 skutečnou oporou. Vyjasníte si dávné spory uvnitř rodiny a budete se všemi vycházet lépe než předtím.

Také v lásce rok 2022 Blížencům přeje – nezadaní by si měli dávat pozor, aby nepropásli v květnu, případně v srpnu, svou šanci na spokojený partnerský život. Pokud žijete v dlouhodobém svazku, neměly by vás letos čekat žádné závažnější problémy. Možná se objeví pár neshod (nejčastěji kvůli rozdílným přístupům k dětem a výchově), ale rozhodně se nebude jednat o žádné turbulence, jež by mohly váš vztah ohrozit.

Práce a kariéra

Především ve druhé polovině roku byste si měli dát pozor na nejrůznější zákulisní dohady a intriky, jež budou spřádat vaši kolegové i nadřízení – díky vaší vrozené potřebě pro spravedlnost vás budou dost vyčerpávat, navíc se jejich obětí můžete stát i vy, což vám situaci v práci ještě více znepříjemní. Druhá polovina roku už ale bude znamenat obrat k lepšímu a v práci se vám začne opravdu dařit. Nepodceňujte komunikaci s nadřízenými.

Nejvíce se v roce 2022 bude dařit Blížencům-umělcům, architektům, pracovníkům v médiích a reklamě, ale také ve výrobě.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Poslední dobou neustále přehlížíte svůj organismus a jeho varovné signály v podobě táhnoucích se, i když mírných, zdravotních obtíží. Jenže ty teď čím dál více pronikají do vašeho soukromého i pracovního živ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:54
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat