Blíženci

Blíženci

22.5. - 21.6.

Horoskop na rok 2020

Rok 2020 chystá pro zrozence tohoto znamení celou řadu vzestupů a pádů. Ačkoli vám především ony pády mnoho radosti nepřinesou, vyjdete z nich většinou posíleni.
Bude se vám dařit v práci a ani vážnějších zdravotních problémů se nemusíte obávat. Na poli vztahů však zažijete nejedno překvapení. V dobrém i trochu horším smyslu slova. Slovo, kterým by se dal následující rok v životě Blíženců charakterizovat, je proměnlivost.

Vztahy
Blíženci žijící v dlouhodobém svazku se letos nějakých závažných zvratů nemusejí obávat. Ne že by nemuseli (především v první půli roku) řešit s partnerem či partnerkou řadu neshod, ale nepůjde o nic vážného, co by ohrožovalo existenci vztahu samotného. Pozor si ale dejte na ukvapené závěry při komunikaci s partnerem/partnerkou, k nimž máte jako Blíženci občas sklony. Dezinterpretace vašich slov či slov vašeho protějšku může napáchat více škody, než by vás kdy napadlo.
Vzestupy a pády by měli očekávat rovněž ti zrozenci, kteří nemají dlouhodobý či „vážný“ vztah. Bohužel totiž zjistí, že člověk, do něhož vkládali své naděje, není zdaleka takovým, jakým se zdál. Ale nebojte, v období mezi zářím a listopadem se na vás konečně usměje štěstí v podobě nové lásky.
Nezapomínejte po celý rok také na své rodinné příslušníky. I ti vám sice nejednou zavaří, ale nakonec vždy zjistíte, že jsou pro vás stále zázemím, které vám jen tak někdo nenahradí.

Zdraví
Neustálé výkyvy společně s nejrůznějšími turbulencemi ve vašem životě si letos vyberou svou daň v podobě větší míry stresu, který se pak negativně odrazí na stavu vašeho imunitního systému. Dbejte proto na dostatečný přísun důležitých vitaminů a minerálů, jinak budete náchylní k nejrůznějším virózám apod. I když by vás letos neměl postihnout žádný závažný zdravotní problém, pamatujte, že vždy je lepší nemocem předcházet.
Zkuste se rovněž zaměřit na zdravotní stav svých nejbližších. Zjistíte totiž, že někteří z nich nejsou tak v pořádku, jak se před vámi snaží tvářit. Namísto vzteku jim však nabídněte svou pomocnou ruku – tak se problémy řeší mnohem snáze!

Kariéra
Oč bouřlivější budou mít Blíženci osobní život, o to klidnější bude jejich život profesní. Dařit se bude především podnikatelům v oblasti služeb a cestovního ruchu.
Rok 2020 nabídne zrozencům tohoto znamení řadu příležitostí k profesnímu růstu. Neodmítejte je, naopak se jich snažte využít co nejvíce. Jen pozor, abyste si neukousli větší sousto, než jaké dokážete strávit – v zápalu a nadšení občas zapomínáte myslet na praktickou stránku věcí, což by se vám mohlo letos vymstít.
Především na sklonku jara můžete zaznamenat několik konfliktů s kolegy či podřízenými. Snažte se do nich nezatahovat osobní stránku věci. Přineslo by vám to více škody než užitku.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:13
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:54
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat