Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Lev

Lev 23.7. - 22.8.

Horoskop na srpen 2019

Vztahy

Zrozence ve znamení Lva čeká v první polovině srpna klid a romantika. Ta se týká především nezadaných – nebojte se příležitostí k seznámení se zajímavými lidmi. I kdyby z toho nemělo vzniknout nic víc než příjemně strávený večer, určitě stojí za využití! Zadaní Lvi budou hlavně kmitat mezi starostmi o děti a řešit nejrůznější malé problémy doma. Nemusí se nutně jednat o spory s partnerem či partnerkou, potíže očekávejte především ze strany širší rodiny (léto je oblíbeným časem k setkávání, bohužel ne všechna dopadají idylicky).

Zdraví

Jestliže se v srpnu chystáte na dovolenou do exotických krajin, nezapomeňte přibalit lékárničku – bohužel se zdá, že ji tentokrát využijete. Váš organismus nemá příliš v lásce extrémy a vyrovnat se s horkým počasím či pro Středoevropana neobvyklými jídly mu dá tentokrát zabrat více než obvykle. Snažte se využívat všechna lákadla na dovolené s rozumem – zdraví je přednější než exotické dobrodružství.

Finance

V práci se budete muset vypořádat především s návratem po dovolené. Ne nadarmo se říká, že je to jedno z nejnáročnějších období! A vy si jej tentokrát budete moci „vychutnat“ v plné míře. Ne snad že by se na vás valila nějaká zásadnější nepříjemnost, ale vaše tělo se prostě nebude chtít aklimatizovat na běžný život tak rychle, jak byste si byli představovali. Pamatujte, že i po dovolené máte nárok na nějaký ten odpočinek, a tak si jej po práci dopřejte!

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Letní cuketový salát

Letní cuketový salát

9 hlasů
20min 254 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryba s paprikou a pomerančem

4 hlasy
1h a 35min 279kJ 150 Kč

Rybí podkovy dušené s paprikou v římském hrnci.

Rizoto s hlívou

9 hlasů
45min 711kJ 130 Kč

Rizoto s houbami a oříšky.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více