Lev

Lev

23.7. - 22.8.

Horoskop na prosinec 2021

Vztahy

Na Lvy se hvězdy v oblasti vztahů nebudou v prosinci tak docela usmívat. Tedy ne že by chystaly nějakou záludnost, ale především v rodině na vás čekají drobné hádky a spory, jež se odvíjejí od dávné minulosti, o které jste byli přesvědčeni, že je zdárně vyřešena a pohřbena (a kdy jindy by takové věci vyplavaly na povrch než o Vánocích). Ještě než si začnete zoufat nebo obviňovat partnera/partnerku z „vytahování starých kauz“, zamyslete se nad důvodem, který ho/ji k takovému postoji a chování přiměl. Věřte, že i společné úsilí o nalezení tohoto důvodu může váš vztah posílit a přiblížit vás opět k sobě. Jen si dejte pozor na svou vlastní výbušnost.

Zdraví

V prosinci by si Lvi měli dát pozor především na malá poranění – zdá se totiž, že je poslední dobou až nebezpečně přitahujete. A zima (a s ní spojené sportovní aktivity) je plná nástrah a příležitostí ke zranění. Snažte se nebezpečným situacím předcházet za každou cenu.

Finance

Pokud se v prosinci chystáte na vánoční dovolenou, věřte, že odjíždíte v pravý čas. Jinak totiž skončíte zavaleni prací a zasloužený odpočinek se vám bude zdát v nedohlednu. Snažte se brát situaci v práci s nadhledem, i když to bude někdy těžké (především kvůli necitlivému chování některých kolegů).
Jestliže práci zrovna hledáte, narazíte poslední měsíc v roce na velmi zajímavé nabídky. Až se budete rozhodovat, které dáte šanci, pamatujte, že jednání ve spěchu a pod tlakem u tak důležité volby nemusí vést k úspěchu!

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

162 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
304 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
72 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat