Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Lev

Lev 23.7. - 22.8.

Horoskop na únor 2019

Vztahy

Ačkoli se to možná ze začátku měsíce nebude zdát pravděpodobné, únor je pro Lvy v oblasti lásky a vztahů příznivý, především na samotném svém sklonku (svobodní zrozenci mohou očekávat i nějakou tu nabídku k sňatku). Ale ani ve zbývajících dnech se nemusíte obávat nějakých zásadních turbulencí, naopak. Vztah s partnerem i s přáteli ještě posílíte, budete společně zažívat spoustu krásných chvil (zkuste být letos o Valentýnu trochu kreativnější). Pokud jste single, i pro vás chystá především druhá polovina února příjemný zvrat.

Zdraví

Pro zdraví Lvů je únor ideálním obdobím. Samozřejmě se nevyhnou sem tam nějaké té rýmě apod. (to by ani nebyl únor únorem), ale žádný závažný zdravotní problém by je čekat neměl. Pozor by si nicméně měli dávat na zdraví psychické a vyvarovat se stresu a zbytečným starostem (zkuste některé relaxační techniky nebo se pravidelně věnujte nějakému sportu, uvidíte, že vám to pomůže).

Finance

Lvi-podnikatelé bohužel nemohou v únoru očekávat nějaký zásadní úspěch. Nepropadejte však panice a zkuste najít nové příležitosti – jak vám ukáže konec měsíce, bude to správné rozhodnutí. Chce to jen trochu optimismu a odvahy. Ani zaměstnanci však na tom nebudou nijak úžasně. S případnou změnou práce však rozhodně vyčkejte. Poslední únorové dny čeká Lvy příznivý obrat a v zaměstnání se jim začne dařit, budou moci využít plně svůj potenciál a svým kolegům a nadřízeným ukázat svůj talent při řešení složitých úkolů.

Zátěž páteře při golfu se rovná zátěži při americkém fotbalu

Těstoviny s pórkovou omáčkou

Těstoviny s pórkovou omáčkou

7 hlasů
45min 707 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z cuket

6 hlasů
40min 311kJ 95 Kč

Teplý salát z cuket.

Pražmy pečené na bramborách

6 hlasů
60min 375kJ 189 Kč

V našem jídelníčku by neměly chybět ryby, vyzkoušejte ...

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více