Lev

Lev

23.7. - 22.8.

Horoskop na prosinec 2023

Vztahy

Pro Lvy se prosinec ponese ve znamení urovnávání rodinných rozepří – a že k tomu budou mít příležitostí víc, než by sami chtěli. Ačkoli nebudou stát přímo v jejich centru (spíše do nich budou vtaženi proti své vůli), aktivní účast bude nevyhnutelná. Tahle role vám tak docela nesedí, ačkoli nejste v diplomacii vyložený slon v porcelánu, občas ve vypjatých situacích rychleji mluvíte, než myslíte. Snažte se proto držet emoce na uzdě a vážit každé slovo. Velkou oporou vám po celý měsíc bude partner/partnerka.

Zdraví

Energie budete mít v prosinci na rozdávání (tedy té fyzické určitě), díky čemuž získáte postupně pocit neporazitelnosti a neúnavnosti. Dejte proto pozor na nejrůznější extrémy, k nimž vás to bude svádět ve snaze dokázat, že na vás nikdo nemá. A určitě se raději vyhýbejte zimním adrenalinovým sportům.

Finance

Vánoce s vaším rodinným rozpočtem pořádně zamávají ještě dříve, než začnou. Nelitujte však výdajů – když už jste jednou zaplatili, nemá cenu zkoumat, zda jste udělali chybu a našlo by se například něco podobného, ale levnějšího. Dopřejte si pocit ze svátků se vším všudy – a bez výčitek kvůli penězům (to ale neznamená zadlužování apod.).

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:37
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat