Lev

Lev

23.7. - 22.8.

Horoskop na rok 2020

Pro zrozence tohoto znamení bude rok 2020 rokem pozitivních a šťastných změn – tedy obratu, na který již tak dlouho čekali a v nějž již pomalu přestávali doufat. Tedy ne že by vás letos nepotkaly žádné problémy, ty ale budou většinou zastíněny právě radostnými událostmi, jež se v jejich životě objeví. A platí to o osobní i o profesní stránce života!

Vztahy
Pro Lvy jsou rodina a klid ve vztazích velmi důležité, i když to občas nedávají pod maskou důstojnosti tolik znát jako jiná znamení. Nicméně letošní rok vám mír na poli vztahů skutečně dopřeje. Tedy ne že by vás nepotkaly nějaké menší třenice, ale nebudou takového rázu, aby se na vztahu mezi vámi a vašimi nejbližšími významně negativně odrazily (platit to bude především o vztazích sourozeneckých). Rok 2020 bude pro Lvy, alespoň v oblasti vztahů, rokem velkých rozhodnutí. Nebojte se významných kroků, jako je svatba či založení rodiny, letos při vás bude stát při rozhodování štěstí.
Ti Lvi, kteří zatím žijí single, mají letos také velkou šanci potkat muže či ženu svých snů. Rozhlížet by se měli především v romantických jarních dnech. Jedna z mála věcí, které vám mohou dočasně zastínit úspěchy na poli hledání vážného vztahu, jsou nedokončené spory s bývalým partnerem či partnerkou, které hrozí, že opět vyplují na povrch, především v horkých letních dnech.
Velkou oporou budete letos pro své nejbližší přátele, za což vám budou velmi vděční. Vaše pozitivní energie jim pomůže překonat nejednu složitou situaci.

Zdraví
Lvi o své zdraví většinou pečují (někdy až trochu přehnaně, což ovšem vůbec není na škodu, jen vaše okolí občas nemívá pro vaše zkoumání vlastních neduhů takové pochopení), díky své intuici dokáží rozpoznat, kdy k nim jejich organismus vysílá varovné signály. Poměrně snadno ale podléháte stresu, jenž si pak vybírá svou daň především na vašem dýchacím ústrojí (jako teplomilní Lvi občas prokašlete celou zimu – a na vině nebývá jen počasí, ale i stres). Zaměřte se proto na odstranění příčin vašich potíží a posilte svůj imunitní systém!

Kariéra
Pokud uvažujete o změně zaměstnání (či vůbec celého směřování svého kariérního života), nechte si nejprve vše v klidu projít hlavou, rozhodně nejednejte impulzivně a zbytečně neriskujte, jak míváte občas ve zvyku. Překonejte svou hrdost a požádejte o pomoc při rozhodování i své nejbližší – není to známkou slabosti, ale moudrosti.
Snažte se budovat pevné vztahy se svými kolegy (případně těmi novými, které získáte při změně zaměstnání), vazby na pracovišti se totiž vyplatí nepodceňovat. S penězi byste neměli mít tento rok větší potíže, i když na nějaké velké rozhazování to nebude, při troše snahy s rozpočtem vystačíte.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:13
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:54
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat