Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Váhy

Váhy 23.9. - 23.10.

Horoskop na únor 2019

Vztahy

Ty nejlepší zprávy a nejklidnější období, co se vztahů týče, vás čekají začátkem měsíce. Neusínejte však na vavřínech – budete muset na vztazích hodně pracovat, abyste se dočkali zaslouženého klidu, vděčit za to budete především schopnosti kompromisů a obratného řešení složitých situací, kterou jste se za ta léta naučili. I když nepatříte k těm, kteří Valentýna nějak významně prožívají, tentokrát mu dejte šanci, už kvůli partnerovi/partnerce. Pokud svou životní lásku teprve hledáte, bude pro vás únor poměrně příznivý (především jeho závěr), i když se nevyhnete několika počátečním zklamáním.

Zdraví

Potýkat se v únoru budete především se stresem. Nezapomínejte proto na odpočinek a relaxaci. Pečujte o sebe, stejně tak jako pečujete o druhé. Hlídejte si psychickou pohodu, může se totiž stát, že upadnete do deprese. Pohlídat byste si rovněž měli i svůj jídelníček – právě zažívání vám totiž (díky kombinaci stresu a pracovního vytížení) může přinést nejednu horkou chvilku.

Finance

Ať už podnikáte nebo jste v pozici zaměstnance, bude pro vás únor příznivý, i když vám práce prostoupí život více, než byste třeba chtěli. Rozhodně nepodceňujte vztahy s kolegy či podřízenými! Vyhýbejte se otevřeným konfliktům a nenechte se zatáhnout do žádných intrik a tajemství, mohly by vám výrazně uškodit. V práci budete oplývat novými nápady a naplno se projeví váš tvůrčí duch.

Zátěž páteře při golfu se rovná zátěži při americkém fotbalu

Těstoviny s pórkovou omáčkou

Těstoviny s pórkovou omáčkou

7 hlasů
45min 707 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z cuket

6 hlasů
40min 311kJ 95 Kč

Teplý salát z cuket.

Pražmy pečené na bramborách

6 hlasů
60min 375kJ 189 Kč

V našem jídelníčku by neměly chybět ryby, vyzkoušejte ...

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více