Váhy

Váhy

23.9. - 23.10.

Horoskop na září 2023

Vztahy

Se svým protějškem si budete dobře rozumět, vyvarujte se však nutkání zanedbávat ho ve prospěch práce  nevyplatilo by se to. Venuše bude podporovat intimní souznění až do 18. září, pak se oba opět zaměříte o něco víc na práci, ale otázka hledání harmonie a rovnováhy zůstane pořád aktuální.
Na začátku měsíce mohou rodinné záležitosti odvést vaši pozornost od kariéry  berte to však jako pozitivum, nastal čas věnovat se sobě a svým blízkým. Do pozornosti se dostanou zejména otázky bydlení.

Zdraví

Pozor na nemoci močových cest, přibližně v polovině měsíce by vás mohly totiž nepříjemně zaskočit.

Finance

Mars vám v první části měsíce nebude příliš přát a pracovní snahy přinesou své ovoce až po nějaké době. Obrňte se tedy trpělivostí. 16. a 17. září můžete výhodně investovat. Ani v poslední zářijové dekádě nepřestávejte být vytrvalí, kariéra se bude rozbíhat pomalu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

509 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:17
35 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:18
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat