Váhy

Váhy

23.9. - 23.10.

Horoskop na rok 2022

Na Váhy čekají v roce 2022 úspěchy i pády. Ačkoli v práci i lásce se jim bude dařit, bojovat budou především sami se sebou a občas i se svými rodinnými příslušníky. Naštěstí díky své vrozené houževnatosti a eleganci vybruslí z každé sebesložitější situace beze šrámů na těle i duši.

Zdraví

Vaše zdraví je velmi úzce spjato s vaším psychickým stavem (to samozřejmě platí pro všechna znamení bez rozdílu, pro Váhy je ovšem psychická pohoda velmi důležitá). Letos se však na vás štěstí usměje téměř ve všech oblastech života, proto i váš zdravotní stav nebude nijak vážně ohrožen. Samozřejmě se nevyhnete potížím typu nachlazení apod., ale žádné další závažnější potíže by vám cestu zkřížit neměly. Důležité je, abyste se cítili psychicky v pohodě – tento rok vám ve vaší snaze bude vycházet vstříc, tak se nenechejte vykolejit maličkostmi a nepoddávejte se případnému stresu!

Peníze

Vaše příjmy se v roce 2022 mírně zvýší, i když nikterak závratně. Dostanete totiž – především ve druhé polovině roku – několik zajímavých příležitostí, jak o něco navýšit rodinný rozpočet. Buďte ovšem při jejich realizaci opatrní a raději si každou investici dobře promyslete – vyhnete se tak finančním těžkostem. Dobře rovněž zvažte, pokud si chcete vzít půjčku. V květnu se rozhodně nepouštějte do žádných finančních spekulací. Naopak druhá polovina roku bude pro vaši peněženku velmi příznivá.

Láska a vztahy

Rodina vám sice, především v jarních měsících roku 2022, připraví nejednu horkou chvilku, ovšem díky tomu, že jste se již naučili pracovat se svými negativními emocemi, je budete zvládat s nadhledem (ačkoli ještě před pár lety byste reagovali úplně jinak). Velkou oporou vám bude partner, který za vámi bude stát v každé složitější situaci. Jestliže jste single, není vyloučeno, že letos najdete svou životní lásku – musíte se ale naučit nedávat pouze na první dojem a nepropadat pesimismu, pokud vám hledání toho pravého či té pravé bude trvat trochu déle, než byste si představovali.

Vylepší se i vaše vztahy s některými z přátel, s nimiž jste poslední dobou nemohli najít společnou řeč. Bohužel, někteří z přátel, o nichž jste byli přesvědčeni, že mají na srdci jen vaše dobro, vám mohou přinést zklamání.

Práce a kariéra

Jak již bylo naznačeno, nemohou Váhy-podnikatelé v první polovině roku 2022 očekávat nějaký zásadní úspěch. Nepropadejte však panice a zkuste najít na trhu nové příležitosti – jak vám ukáže druhá polovina roku, bude to správné rozhodnutí. Chce to jen trochu optimismu a odvahy. Ani zaměstnanci však na tom první měsíce roku 2022 nebudou nijak úžasně. S případnou změnou práce však vyčkejte až po květnu, budete mít větší štěstí na nové místo. Od června čeká všechny Kozorohy příznivý obrat a v zaměstnání se jim začne dařit, budou moci využít plně svůj potenciál a svým kolegům a nadřízeným ukázat svůj talent při řešení složitých úkolů.

Nejvíce se letos bude dařit Váhám-lékařům, makléřům, pracovníkům v pohostinství a hoteliérství nebo šperkařství.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Poslední dobou neustále přehlížíte svůj organismus a jeho varovné signály v podobě táhnoucích se, i když mírných, zdravotních obtíží. Jenže ty teď čím dál více pronikají do vašeho soukromého i pracovního živ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:54
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat