Váhy

Váhy

23.9. - 23.10.

Horoskop na rok 2020

Pro Váhy byl rok 2019 rokem nabitým událostmi. Ať už těmi radostnými, tak i těmi nepříliš šťastnými, které jim především ve druhé polovině roku rázně zamotaly hlavu. Rok letošní, tedy rok 2020, slibuje určité zklidnění, i když alespoň zpočátku budou ještě přetrvávat dozvuky některých problémů, které se nestihly vyřešit loni. Při vypořádávání se s nimi zkuste zapojit svůj pověstný um diplomacie a taktu – uvidíte, že se i zdánlivě neřešitelné konflikty nakonec vyřeší. Jen při všech těch ohledech na druhé a jejich pocity nezapomínejte i na sebe!

Vztahy
Rok 2020 bude pro Váhy v oblasti vztahů rokem příznivým. Jistě, několika neshodám s partnerem či partnerkou se nevyhnete, ale nepůjde o nic vážného a vše se nakonec vysvětlí. Pokud svou životní lásku teprve hledáte, zbystřete především v romantice přejícím květnu. I když půjde zpočátku o nezávazný flirt, za chvíli zjistíte, že jste ke svému protějšku přitahováni více, než by vás kdy předtím napadlo. Je jen na vás, jak s takovými pocity naložíte.
Především konec roku přinese několik nástrah pro vztahy v rodině. Vaše myšlenky zaměstnají hlavně rodiče, kteří vám kvůli své tvrdohlavosti připraví nejednu horkou chvilku. Vše se nakonec uklidní, ale vyžádá si to hodně úsilí z vaší strany – pověst urovnavatele sporů ostatně nemáte pro nic za nic. Letošní rok navíc bude i rokem poznávání nových lidí. Nebraňte se novým přátelům, ale nezapomínejte na ty „staré“.

Zdraví
Žádné vážnější nástrahy na vás rok 2020 nechystá, jen si dávejte pozor na přemíru stresu, hlavně v posledních měsících (stres v rodině nesete vždy nejhůře, což se negativně projeví i na vašem zdravotním stavu). Nezapomínejte odpočívat, a to i aktivně! Předejdete tak podzimním virózám a nemocem dýchacích cest, s nimiž jste bojovali loni.
Pozor si dejte na exotická či jinak neobvyklá jídla – vaše zažívání by nemusela právě potěšit...

Kariéra
V oblasti kariéry můžete v první půlce roku 2020 zažít poměrně nečekaný zvrat, který – ačkoli to tak možná na první pohled nebude vypadat – bude ve výsledku znamenat změnu k lepšímu (nebojte se i výraznějších změn, nemáte v povaze zbytečné riskování, ale odhodit opatrnost se také občas vyplatí). Červen a červenec pak budou znamenat vrcholy vašeho pracovního života v tomto roce. Naopak konec roku bude, jak už jsme naznačili, poměrně náročný. Díky vaší vrozené píli a smyslu pro pečlivost se vše nakonec podaří dovést do zdárného konce – k vaší spokojenosti.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:13
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:54
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat