Váhy

Váhy

23.9. - 23.10.

Horoskop na rok 2023

Pro Váhy bude rok 2023 znamenat především růst v osobní rovině – budou spokojenější sami se sebou a jejich oblíbenost mezi přáteli stoupne. Čekají je i harmonické vztahy v rodině, aby však této harmonie dosáhli, budou muset přiložit ruku k dílu a vyhýbat se zbytečným sporům, jež se budou jejich příbuzní snažit vyvolat.

Zdraví

Svůj zdravotní stav letos nepodceňujte, zvláště trpíte-li některou z chronických nemocí. Sice se na vás nechystá žádná pohroma, ale mohli byste si znepříjemnit život. Objednejte se proto na preventivní prohlídku a v případě potíží se svěřte do rukou odborníků, jimž důvěřujete. Druhá polovina roku by vám však už žádné nepříjemné překvapení v oblasti zdraví přinést neměla, jen o sebe musíte pečovat více než v předešlých letech. Nepodceňujte žádný z varovných příznaků svého těla, zdraví rozhodně patří k hodnotám, které si musíte chránit.

Láska

Největší uspokojení budete letos nalézat v rodině. Jistě, nevyhnete se několika málo sporům, ty však vůbec nebudou nikterak zásadní, aby vztahy narušily. Velkou oporou vám budou sourozenci a rodiče, u nichž jste mohli mít v minulém roce pocit, že vás trochu zanedbávají. S partnerem vyřešíte hned v prvních týdnech nového roku případné neshody a váš vztah bude svou čistotou a romantickým nádechem připomínat začátky vaší lásky. Dospějete i k několika důležitým rozhodnutím, jimž jste se v minulosti vyhýbali a které výrazně změní směřování vašeho vztahu. Radost vám budou dělat i vaše děti. Pokud jste nezadaní, usměje se na vás štěstí a vy najdete svou životní lásku. Nenechejte se odradit delším hledáním a buďte trpěliví a optimističtí. Nezanedbávejte své přátele, ale dejte si pozor na známé, které z vás budou chtít vytáhnout pozitivní energii.

Kariéra

Letošní rok pro vás nebude znamenat v oblasti osobních financí nějaký zásadní přelom – zjednodušeně se dá říci, že si oproti současné situaci ani výrazně nepolepšíte, ani nepohoršíte. Váš smysl pro odpovědnost vám zabrání pustit se bezhlavě do rizikových transakcí, nebudete ani bezdůvodně utrácet. Nejlepší investicí pro vás zůstane vaše rodina.

Ať už podnikáte, nebo jste v pozici zaměstnance, bude pro vás tento rok velmi příznivý, i když vám práce prostoupí život více, než byste třeba chtěli. Rozhodně nepodceňujte vztahy s kolegy či podřízenými! Vyhýbejte se otevřeným konfliktům a nenechte se zatáhnout do žádných intrik a tajemství, mohly by vám výrazně uškodit. V práci budete oplývat novými nápady a naplno se projeví váš tvůrčí duch. Bohužel, s úspěchem jde ruku v ruce i větší míra stresu, jež vás letos očekává – nenechte se jím však ovládnout. Jestliže vás čeká změna zaměstnání, nebojte se jí, bude rozhodně k lepšímu, zvláště pokud se k ní odhodláte po květnu 2023.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat