Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Střelec

Střelec 23.11. - 21.12.

Horoskop na únor 2019

Vztahy

Začátek měsíce bude Střelcům v oblasti rodinných vztahů velmi přát. Později ovšem mohou přijít menší třenice, kterým však budete čelit s až nezvykle chladnou hlavou. Právě díky vám se podaří udržet v rodině klid a vaše vztahy se ještě upevní. Bude se vám rovněž dařit navazovat nová přátelství. V oblasti partnerských vztahů nepřinese únor žádné velké změny, tedy pokud žijete v dlouhodobém svazku (malá rada – nevěřte tak docela partnerovi/partnerce, že pro ně Valentýn nemá význam). Jestliže svého partnera teprve hledáte, čeká vás zlom (samozřejmě k lepšímu) v podobě velké zamilovanosti, která bude opětována.

Zdraví

Pokud patříte mezi Střelce, nemusíte se bát žádných větších výkyvů ve svém zdravotním stavu. Jestliže trpíte nějakou chronickou chorobou, nedojde u ní ke zhoršení, naopak ve druhé polovině měsíce se váš stav mírně vylepší. Svou pozornost byste ale měli zaměřit i na zdraví svých nejbližších, především rodičů – může se totiž stát, že se ozvou staré zdravotní problémy. I když nepůjde o nic vážného, je lepší tyto potíže nezlehčovat a nezanedbávat.

Finance

Střelci na sobě v únoru docela zapracují a bude to vidět. V zaměstnání i podnikání se jim, především ve druhé polovině února, bude dařit jako nikdy předtím. Dočkají se uznání jak ze strany kolegů, tak i nadřízených, a otevřou se jim nové možnosti seberealizace. Neznamená to však, že nebudete muset tvrdě pracovat – vaše úsilí vám ovšem přinese mnohem větší uspokojení.

Zátěž páteře při golfu se rovná zátěži při americkém fotbalu

Játra s jablečným pyré

Játra s jablečným pyré

14 hlasů
50min 554 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka ze tří druhů cibule

16 hlasů
55min 162kJ 55 Kč

Jedna z variant, jak připravit chutnou cibulovou polév...

Zelí zapečené se sýrem

13 hlasů
1h a 5min 454kJ 180 Kč

zelí zapečené se švýcarským sýrem a mrkví

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více