Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Býk

Býk 21.4. - 21.5.

Horoskop na únor 2019

Vztahy

Největší uspokojení budete v únoru nalézat v rodině. Jistě, nevyhnete se několika sporům, ty však vůbec nebudou nikterak zásadní, aby vztahy narušily. Velkou oporou vám budou sourozenci a rodiče, u nichž jste mohli už delší dobu pocit, že vás trochu zanedbávají. S partnerem vyřešíte hned v prvních dnech nového měsíce případné neshody a váš vztah bude svou čistotou a romantickým nádechem připomínat začátky vaší lásky (ostatně je Valentýn). Dospějete i k několika důležitým rozhodnutím, jimž jste se v minulosti vyhýbali a které výrazně změní směřování vašeho vztahu.

Zdraví

Vaše zdraví je velmi úzce spjato s vaším psychickým stavem. V únoru se však na vás štěstí usměje téměř ve všech oblastech života, proto i váš zdravotní stav nebude nijak vážně ohrožen. Samozřejmě se nevyhnete potížím typu nachlazení či viróza apod., ale žádné další závažnější potíže by vám cestu zkřížit neměly. Důležité je, abyste se cítili psychicky v pohodě, tak se nenechejte vykolejit maličkostmi a nepoddávejte se případnému stresu!

Finance

Radost vám bude přinášet i vaše práce, i když hlavní podíl na této skutečnosti nebude mít ani tak náplň vaší práce, ale spíše prostředí, v němž ji vykonáváte, a kolegové, kteří vás obklopují. Díky své vrozené kreativitě budete sršet novými nápady, jež se dočkají zaslouženého uznání a obdivu. Dařit se vám bude i v podnikání, otevřou se vám nové příležitosti k expanzi a investicím, vybírejte si však pečlivě partnery, s nimiž se do obchodu zapojíte.

Zátěž páteře při golfu se rovná zátěži při americkém fotbalu

Zelný salát

Zelný salát

28 hlasů
30min 373 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka ze tří druhů cibule

16 hlasů
55min 162kJ 55 Kč

Jedna z variant, jak připravit chutnou cibulovou polév...

Zelí zapečené se sýrem

13 hlasů
1h a 5min 454kJ 180 Kč

zelí zapečené se švýcarským sýrem a mrkví

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více