Býk

Býk

21.4. - 21.5.

Horoskop na říjen 2022

Vztahy

Začátek měsíce bude Býkům v oblasti rodinných vztahů velmi přát. Později mohou přijít menší třenice, kterým však budete čelit s chladnou hlavou. Právě díky vám se podaří udržet v rodině klid a vaše vztahy se ještě upevní. Bude se vám rovněž dařit navazovat nová přátelství.

V oblasti partnerských vztahů nepřinese říjen žádné velké změny, tedy pokud žijete v dlouhodobém svazku. Jestliže svého partnera teprve hledáte, čeká vás zlom (samozřejmě k lepšímu) v podobě velké zamilovanosti, která bude opětována.

Zdraví

Váš organismus na vás v říjnu žádné nástrahy nechystá. Tedy ne že by se vám občas nepřipomněl nějakou „bolístkou“, ale o nic vážného nepůjde. Přesto své zdraví nepřeceňujte a dopřávejte si pravidelný odpočinek!

Finance

Profesně se vám bude dařit, a to i přesto, že hlavně v prvních dnech budete mít pocit, že vás práce příliš nenaplňuje. Potom ale přijdou nové možnosti a vy v sobě opět naleznete nový elán a nadšení pro to, co děláte. Nebudete sice nijak závratně stoupat po kariérním žebříčku, ale vaše ambice budou naplněny i tak. Pozor si dejte na některé kolegy – budou se snažit „přehrát“ na vás část svých úkolů, a proto se musíte naučit říkat jasné „ne“.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás zastihne v příjemně „milostné“ náladě – budete mít chuť flirtovat, projevovat i přijímat lásku, rozmazlovat děti, trávit čas s nejbližšími přáteli, zkrátka prožijete vztahový týden se všemi vzestupy a ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

22 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
319 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat