Býk

Býk

21.4. - 21.5.

Horoskop na rok 2022

Rok 2022 začíná pro Býky relativně klidně, a to ve všech ohledech. V první polovině roku by se zrozenci v tomto znamení neměli setkat se žádným závažnějším zdravotním problémem, starosti jim však v druhé polovině roku 2022 může způsobit nemoc blízké osoby. Nejdůležitější oblastí bude nastávající rok pro Býky oblast vztahů. Co konkrétního pro vás hvězdy přichystaly?

Zdraví

První polovina roku 2022 by neměla přinést Býkům žádné závažnější zdravotní problémy. Ovšem od června byste si měli dávat na svoje zdraví větší pozor, hrozí vám především nepříjemnosti v podobě chronických bolestí páteře, svalů či kloubů, jež sice nemusejí být ničím extra závažným, ale rozhodně dokáží člověku pěkně znepříjemnit život. Zkuste tedy problémům předejít pravidelným pohybem (ale nezkoušejte nic extrémního, soustřeďte se spíše na protahovací cviky a kondiční cvičení).

Druhá polovina roku bude poznamenána zdravotními potížemi někoho z vašich blízkých. I díky vaší obětavé pomoci však situaci zvládnete.

Peníze

Vaše finanční situace bude po celý rok 2022 stabilní. Sice se z vás nestanou boháči, ale nebudete mít ani závažnější existenční starosti, což přispěje k vaší celkové pohodě. Splatíte i většinu případných dluhů, s nimiž jste se potýkali v minulosti. Raději se nepouštějte do žádných riskantních investic a podniků, nechte si vždy poradit od lidí, kteří dané problematice rozumí, a řiďte se svým instinktem, který vám jako Býkům většinou radí dobře.

Láska a vztahy

Ačkoli se to možná ze začátku roku nebude zdát pravděpodobné, rok 2022 je pro Býky v oblasti lásky a vztahů příznivý, především na samotném svém sklonku (svobodní Býci mohou očekávat i nějakou tu nabídku k sňatku). Ale ani ve zbývajících měsících se nemusíte obávat nějakých zásadních turbulencí, naopak. Vztah s partnerem i s přáteli ještě posílíte, budete společně zažívat spoustu krásných chvil. Pokud jste single, i pro vás chystá především druhá polovina roku příjemný zvrat.

Samozřejmě svět není úplně ideální, a tak i Býci se budou hlavně v prvních měsících roku 2022 potýkat s menšími neshodami, především se sourozenci, ale například také se sousedy. Půjde však jen o nedůležité maličkosti, proto je důležité, abyste zachovali chladnou hlavu a nedělali z komára velblouda.

Práce a kariéra

Profesně se vám bude dařit, a to i přesto, že hlavně v prvních měsících nového roku budete mít pocit, že vás práce příliš nenaplňuje. Potom ale přijdou nové možnosti a vy v sobě opět naleznete nový elán a nadšení pro to, co děláte. Nebudete sice nijak závratně stoupat po kariérním žebříčku, ale vaše ambice budou naplněny i tak. Pozor si dejte na některé kolegy – budou se snažit „přehrát“ na vás část svých úkolů, a proto se musíte naučit říkat jasné „ne“.

Dařit se vám bude i v případě, že podnikáte. Otevřou se vám nové možnosti navázat výhodné partnerství a rozšířit tak pole své působnosti.

Nejvíce se letos bude dařit Býkům-strojařům, právníkům a lidem pracujícím ve službách.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dotahujte do konce vše, co začnete – a to jak v pracovní, tak i osobní oblasti. Nezačínejte rozhovor, který nebudete schopni uzavřít, nejděte do sporu, pokud už je předem jasné, že jej nevyřešíte. Přiděláte si tím totiž spoustu starostí navíc &n... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:55
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:53

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat