Býk

Býk

21.4. - 21.5.

Horoskop na rok 2020

Býci si nejspíše rok 2020 zapamatují jako „rok rodiny“ a většího smíření se svým vlastním směřováním (to vám občas loni chybělo). Právě v této oblasti se vám bude dařit nejvíce a dostanete spoustu příležitostí angažovat se a projevit naplno své schopnosti, za něž sklidíte zasloužený obdiv.
Kariéra pro vás sice nebude v letošním roce takovou prioritou jako dříve, nicméně se nedá říci, že by se vám nemělo po pracovní stránce dařit. Pozornost byste spíše měli věnovat svému zdraví a zdraví svých nejbližších.

Vztahy
Jak už jsme naznačili v úvodu, pro lidi narozené ve znamení Býka bude právě začínající rok obdobím, které věnují především svým sobě a svým nejbližším. Zdá se, že konečně pochopí svou roli v kontextu rodiny i života – a to jim velmi usnadní další směřování. Budete oporou svému okolí, bez větších potíží zvládnete všechny menší problémy, jež se v rodině vyskytnou (pozor především v závěru jara, romantika bude v tomto období poněkud drhnout). Vaše rodina nicméně konečně uvidí a pochopí, jak důležitou roli v ní hrajete.
Klid by měl zavládnout i na poli vztahů přátelských a pracovních. Tento rok vám prostě v oblasti vztahů bude přát, i když v některých situacích se samozřejmě napětí a neshodám nevyhnete.
Jestliže jste single, štěstí by se na vás mělo usmát začátkem podzimu. Ale ani předchozí měsíce nebudou nezajímavé. Potkáte řadu zajímavých lidí. Jen pozor, nečiňte žádná závažná rozhodnutí v dubnu, nemusela by se vám vyplatit. Hvězdy vám totiž „podstrčí“ i pár ne zcela perspektivních protějšků.

Zdraví
Navzdory poměrně šťastnému výhledu nastíněnému v předchozích řádcích čeká Berany v letošním roce také boj s nemocemi. Většinou se nebude jednat o nic vážného, spíše se budou muset vypořádat se zdlouhavějšími potížemi. Náchylní budou především k problémům pohybového ústrojí (dlouhodobé bolesti zad či kloubů apod.). Ačkoli nepůjde o život ohrožující nemoci, dlouhodobé bolestivé stavy jim život zkomplikují. Míváte navíc sklony své potíže zlehčovat – tentokrát by se vám ovšem takovýto postoj nemusel vyplatit!
Kromě toho si po celý rok dávejte pozor na kluzké povrchy, nebudou vám letos právě přátelsky nakloněny...

Kariéra
Začátkem roku bude sice v práci panovat poněkud napjatá atmosféra (na vině jsou resty z loňska, které se nebezpečně nakumulovaly), ale i díky vašemu úsilí se podaří nakonec vše vyřešit. Bohužel poznáte, že na některé kolegy, o jejichž kvalitách jste byli přesvědčeni, se v krizových situacích nemůžete spolehnout. Sice příliš neutrpí vaše přátelství, bude to však pro vás cenná lekce.
Na sklonku léta se může objevit zajímavá pracovní nabídka, která by vaši kariéru výrazným způsobem posunula. Ačkoli máte často tendenci reagovat ukvapeně, ještě než ji přijmete nebo odmítnete, poraďte se raději se svými nejbližšími. S čím ovšem budete v roce 2020 na štíru, jsou peníze. Dávejte velký pozor, abyste se zbytečně nezadlužili!

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:13
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:54
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat