Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Panna

Panna 23.8. - 22.9.

Horoskop na únor 2019

Vztahy

Únor Pannám v lásce i přátelství docela přeje. Přes počáteční nesnáze především v prvních dnech tohoto měsíce, které zapříčiní hlavně malá nedorozumění a chyby v komunikaci, zažijí zrozenci v tomto znamení tolik romantiky, kolik si jen mohou přát (prožijete jeden z nejúžasnějších Valentýnů v životě). Dejte si však pozor, abyste při užívání si harmonického vztahu s partnerem nezapomněli na své přátele! Rozhodně byste se s nimi měli vídat častěji, dodají vám spoustu pozitivní energie.

Zdraví

První polovina února by neměla přinést Pannám žádné závažnější zdravotní problémy. Ovšem od té druhé poloviny byste si měli dávat na svoje zdraví větší pozor, hrozí vám především nepříjemnosti v podobě chronických bolestí páteře, svalů či kloubů, jež sice nemusejí být ničím extra závažným, ale rozhodně dokáží člověku pěkně znepříjemnit život. Zkuste tedy problémům předejít pravidelným pohybem (ale nezkoušejte nic extrémního, soustřeďte se spíše na protahovací cviky a kondiční cvičení).

Finance

Pokud podnikáte, můžete očekávat velmi příznivý měsíc. I když se vašemu okolí budou zdát některé vaše projekty rizikové a nejisté, díky svému vrozenému citu správně odhadnete, kterým směrem se ubírat a vytěžíte z nových příležitostí maximum. Žádné nepříznivé zvraty nečekají ani Panny-zaměstnance, právě naopak. Vaše kariéra nabere ten správný směr a přinese vám plné uspokojení.

Zátěž páteře při golfu se rovná zátěži při americkém fotbalu

Zelný salát

Zelný salát

28 hlasů
30min 373 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka ze tří druhů cibule

16 hlasů
55min 162kJ 55 Kč

Jedna z variant, jak připravit chutnou cibulovou polév...

Zelí zapečené se sýrem

13 hlasů
1h a 5min 454kJ 180 Kč

zelí zapečené se švýcarským sýrem a mrkví

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více