Panna

Panna

23.8. - 22.9.

Horoskop na říjen 2020

Vztahy

První dny nového měsíce vás sice mohou potkat v rodině (a hlavně ve vztahu s partnerem či partnerkou) nějaké ty nepříjemnosti v podobě sporů o zdánlivé maličkosti, ale nepanikařte – vše se zase postupně urovná. Možná by bylo dobré, kdybyste občas zkusili dát více prostoru i pohledu druhé strany (na to občas během hádek zapomínáte). Uvidíte, že se vám tak podaří všechny konflikty vyřešit mnohem snadněji.

Zdraví

Na vašem zdravotním stavu se podepíše především stres, který na vás občas bude čekat doma. Tak si dejte pozor, abyste – až budete myšlenkami někde jinde – nepřišli kvůli nepozornosti k nějakému zranění!

Finance

Alespoň v práci se dočkáte zaslouženého klidu. První nápor úkolů, jež přinesl především přelom srpna a září, máte zdárně za sebou, a tak můžete v klidu pustit do všeho, co kvůli nim muselo na čas trochu ustoupit. Ano, máte před sebou kopu práce, ale najdete v ní až nezvyklé uspokojení!

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:13
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:54
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat