Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Panna

Panna23.8. - 22.9.

Horoskop na rok 2019

Do nového roku vstupují Panny s elánem a energií, kterou by jim mohli mnozí závidět. Se šarmem sobě vlastním se letos utkají s několika překážkami, které jim hvězdy přichystají především v profesním životě. Spolehnout se při tom budou moci na silné rodinné zázemí a podporu nejbližších.

Zdraví

Kvůli zvýšené pracovní zátěži byste si měli dát pozor především na kardiovaskulární onemocnění. Pokud máte vysoký krevní tlak, buďte obzvláště opatrní (mimochodem, pokud netušíte, zda máte krevní tlak „v pořádku“, vyhledejte svého praktického lékaře a nechte si tlak změřit – ne nadarmo se hypertenzi přezdívá tichý zabiják; je mnohem lepší případný vysoký krevní tlak ihned řešit, než žít v nevědomosti, kterou si zaděláváme na vážnější problém). Opatrní buďte rovněž v létě při sportu.

Láska a vztahy

Problémy, které jste měli s partnerem či partnerkou v závěru minulého roku, se vyřeší, než skončí zima. Poté nastane velmi klidné období, které vám připomene, jak může být člověk ve vztahu s druhým opravdu šťastný. Pozor ale, abyste neusnuli na vavřínech – vztah je důležité pořád budovat! Předejdete tak případným problémům, které hrozí propuknout na počátku října. Single Panny zažijí velmi šťastné období na sklonku léta, kdy zjistí, že člověk z jejich poměrně blízkého okolí, jehož z nějakého důvodu dosud přehlíželi, může v jejich životě hrát mnohem významnější roli, než by si kdy myslely. Určitě se vyplatí překonat počáteční pochyby a dát mu šanci! O něco bouřlivější vývoj Panny zažijí v oblasti přátelství. Již dlouho máte pocit, že ne všem vašim přátelům leží na srdci jen vaše dobro. A bohužel se tato předtucha potvrdí. Přelom jara a léta proto nebude pro zrozence tohoto znamení nejšťastnějším obdobím. Na druhou stranu však zjistí, kdo jsou jejich skuteční přátelé, na něž se mohou bez obav spolehnout. O to víc si jich budou vážit.

Kariéra a finance

V práci se v roce 2019 mohou zrozenci tohoto znamení cítit trochu jako na houpačce. Na vině budou především „zákulisní“ intriky, které se na pracovišti odehrávají již nějakou dobu, ovšem kterých si zatím nevšimli. Vše se naplno projeví již v březnu, kdy přijde ani největší kariérní krize. Pokud se rozhodnete bojovat, dobře si rozmyslete, na které kolegy se spolehnete. Ne všichni, kteří se tak tváří, vám v rozhodující okamžik skutečně pomohou. Zvážit můžete i změnu místa, letos hvězdy takovým změnám přejí. Situace by se měla uklidnit počátkem července.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Karbanátky s červenou řepou

Karbanátky s červenou řepou

24 hlasů
55min 911 kJ 120 Kč
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více