Panna

Panna

23.8. - 22.9.

Horoskop na rok 2020

Lidi narozené ve znamení Panny čeká letos rok plný nových zážitků, učení se a poznávání. Kste odhodlaní zapracovat především na sobě, což se vám rozhodně vyplatí. Zlepší se totiž nejen váš rodinný, ale i pracovní život.
Samozřejmě na vás hvězdy chystají nějaké ty potíže, ovšem ty se vám (i díky nově nabytým zkušenostem a znalostem) podaří vyřešit poměrně snadno a bez vážných následků. V práci i doma.

Vztahy
Problémy s partnerem či partnerkou, k nimž jste se koncem roku po delším odhodlávání postavili čelem, se přestávají zdát tak neřešitelné, jak jste se báli v posledních týdnech roku 2020. A věřte, že společnými silami najdete kompromis, který nezanechá ve vaší duši ani v duši vašeho protějšku žádnou hořkost – uvidíte, že za několik týdnů budete na celou nepříjemnost jen vzpomínat. Zatímco zrozenci některých jiných znamení by se celou situací již nadále nezabývali, Panny ji jen tak za hlavu nehodí – umějí se z ní totiž poučit a získané poznatky v případě potřeby využijí. A tak vás letos čeká na poli vztahu s partnerem/partnerkou jen málo podobně vyhrocených situací. Nezadané Panny prožijí letos velmi aktivní rok – rok hledání a poznávání nových lidí. A i když se dlouho bude zdát, že nenese kýžené výsledky (tedy perspektivu ono „a byli šťastní až do smrti“), vůbec nezoufejte! Vždyť během této cesty poznáte tolik zajímavých lidí, kteří mohou obohatit váš život, že by byla škoda něčeho takového litovat. Navíc se – v duchu celého letošního roku – poučíte z neúspěchů a do dalších pokusů vstoupíte vyzbrojeni informacemi, které vám předtím chyběly. Mimochodem, koncem léta už budou vaše vyhlídky vypadat mnohem růžověji!

Zdraví
Panny by letos měly především začít více naslouchat svému tělu – a na to zrozenci tohoto znamení nejsou právě zvyklí. Spíše mají tendence upozaďovat vlastní problémy a potíže svého těla, což by se jim nemuselo právě vyplatit. Naštěstí je letos nečekají žádné zásadní zdravotní problémy, i když kvůli velmi aktivnímu a nabitému životu může dojít ke zhoršení některých z chronických nemocí, jimiž trpí. Pozor si dejte také na nejrůznější výšky a s nimi spojené pády, žebříky a spol. nebudou letos vašimi přáteli...

Kariéra
Ono hned v úvodu zmíněné sebevzdělávání se promítne i do vašeho pracovního života – snažte se využít každé příležitosti k nabytí nových informací! Pomohou vám při řešení složitých úkolů. Ne že by jich na vás letos čekalo nějaké velké množství, ale samozřejmě se také objeví. Ačkoli nemíváte tendence propadat panice, některé potíže se vás dotknou více, než byste na první pohled očekávali.
Jen si dejte pozor na některé kolegy… Ne každý, kdo se tváří, že chce podat pomocnou ruku, nemyslí především na svůj vlastní prospěch. Díky své cti nečekáte podrazy ani od jiných, což by se vám mohlo vymstít.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:13
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:54
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat