Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Ty nejlepší oleje pro vaše vlasy. Víte, po kterém sáhnout?

18.11.2019 | Krása a móda

Trápí vás suché, roztřepené konečky? Začaly vám vlasy s nástupem chladnějšího počasí elektrizovat? Nebo jste si snad prošly výraznou změnou barvy a vaše kadeře jsou poškozené? Všechno má své řešení! To vaše se jmenuje vlasový olej! Těchto 5 olejů si poradí s každým problémem.

Arganový olej: Suché a elektrizující vlasy

Ve svém rodném Maroku je oslavován jako tekuté zlato a není se čemu divit! Je bohatý na mastné kyseliny a vitamin E, takže z vašich suchých a elektrizujících loken rázem udělá hebké, lesklé a lépe zvládnutelné vlasy.

Kokosový olej: Všechny typy vlasů

Tenhle zázrak se nehodí jen do kuchyně, v koupelně bude mít taky své čestné místo. Hodí se pro všechny typy vlasů (ano, i mastné ho ocení), vdechne jim nový život a udrží pokožku hlavy zdravou. Je totiž plný minerálních látek, sacharidů a vitaminů, díky kterým budou prameny silnější, méně náchylné k třepení a rychleji porostou.

Makadamiový olej: Poškozené a silně dehydratované vlasy

Ořechové oleje bývají velmi bohaté na živiny a u makadamiového to platí dvojnásob. Dopřejte svým suchým vlasům jednou týdně masku, nechte působit klidně i přes noc a ráno se probuďte se zdravými kadeřemi. Nebudete se jich chtít přestat dotýkat!

Mandlový olej: Suchá pokožka hlavy s lupy

Patří k těm lehčím ořechovým olejům, přesto je napěchovaný antioxidanty, vitaminem E, mastnými kyselinami, bílkovinami a má vysoký obsah hořčíku, což přispívá k posílení růstu vlasů a zdravější vlasové pokožce. Masírujte během mytí vlasů pokožku hlavy mandlovým olejem, snížíte tím zánět či zarudnutí a lupy při pravidelném používání zmizí.

Baobabový olej: Rychlejší růst

Na kosmetickém trhu je poměrně novinkou, která je nadopovaná vysokým obsahem vitaminů A, D, E a F a esenciálních mastných kyselin, které jsou potřebné pro hydrataci a výživu Navíc podporují regeneraci buněk a zvyšují elasticitu vlasu. Díky tomu vaše vlasy porostou jako houby po dešti.

Odstranění pomerančové kůže podle rad dermatologů

Asijské medailonky

Asijské medailonky

13 hlasů
40min 848 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rychlý salát z chřestu

23 hlasů
20min 974kJ 60 Kč

Začíná sezóna chřestu, připravte si jednoduchý salát.

Husí prsíčka v zelí

7 hlasů
2h a 0min 303kJ 250 Kč

Husa pečená v kyselém zelí.

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více