Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zadáno (nejen) pro muže: Jak by měli pečovat o svou hřívu

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

14. 11. 2017 | Krása a móda

Že mužům stačí k péči o vlasy mýdlo a voda? Chyba lávky! Chce-li gentleman oslňovat zdravou a úpravnou hřívou, musí svým vlasům věnovat přece jen o něco více pozornosti...

To ostatně pochopila už většina mužů, a tak svým pramenům věnují stejnou pozornost jako my ženy. Na co by neměli zapomínat?

Šamponem to začíná


Muži o svůj  účes dnes pečují stejně jako ženy. Pomocníkem jim je i Rowenta Airforce Ultimate.

Základem je samozřejmě kvalitní šampon. Vybrat si pánové mohou ze široké nabídky produktů určených přímo pro mužské vlasy. Nejenže vyhovují specifickým požadavkům jejich vlasů, ale také mají často mužnější vůni. Výběr by měl rovněž odpovídat typu vlsů, tedy například zda mají tendenci se mastit, jsou naopak suché nebo je třeba trápí lupy apod.

Pokud má muž krátké a zdravé vlasy, používání kondicionéru se může vyhnout. U delších vlasů (obecně více než 10 cm) už se kondicionér doporučuje vzhledem ke snazšímu rozčesávání. Navíc vzhledem k tomu, že se tento přípravek nanáší pouze na konce vlasů, u kratších by jeho používání bylo ztíženo.

Co se stylingových přípravků týče, vyplatí se používat jich co nejméně, případně pouze ty skutečně šetrné. Příliš velké množství či agresivní produkty mohou vlasy zanechat vysušené a bez života.

Dokonalý účes za pár minut

Zatímco většina žen se kvůli účesu raději svěří do péče kadeřníka, řada mužů volí spíše kratší sestřih, který oni sami (či jejich partnerky) zvládnou v pohodlí domova. K tomuto účelu se hodí nejrůznější zastřihovače. S těmi moderními se nejen snadno zachází, ale bez problémů s nimi vytvoříte i velmi kreativní účesy.

Zastřihovačem, který uspokojí i toho nejnáročnějšího muže, je Rowenta Airforce Ultimate. Vyzkoušelo jej v rámci testování také 20 z našich testerek, respektive jejich partnerů. Jak byli spokojeni?


Snadná manipulace, praktický vysavač zastřižených vlasů, přesnost a výkonnost. I to oceňovaly testerky na Rowenta Airforce Ultimate.

„Zastřihovač dobře padne do ruky, je lehký a dobře se s ním pracuje. Skutečně odstřižené vlasy nasaje, i když ne všechny, ale přesto je mnohem méně nepořádku. Záchytná nádobka na vlasy se musí vysypávat, ale je jasné, že nemůže být větší. Dobrá je i vychytávka, že ovládáním jen 2 nástavců se dají volit různé délky střihu vlasů. Líbí se mi i jeho design, napsala testerka 4vladku.

„Velmi účinný vakuový vysavač je perfektní kombinací s zastřihávačem. Není potřeba žádné uklízení vlasů a chlupů. Břity na zastřihávači jsou velice ostré a tím pádem u nich nedochází ke škubání vlasů a chlupů, chválila si testerka s přezdívkou holesovi.

„Vždycky jsem dost skeptická, když nějaký výrobce slibuje skoro zázraky, ale tenhle zastřihovač od Rowenty mě docela překvapil. Teda spíš mého přítele, já si ho rozhodně na vlasy nepustím. Jednak chválil, že padne dobře do ruky, a hodně jsme se pobavili u toho vysavače, protože tomu jsme fakt nevěřili. Ale vážně to funguje, na zem nespadl prakticky ani vlásek. Příteli se taky líbilo ovládání nástavců a nastavování délky, není potřeba dvacet různých nástavců,“ vyzdvihla testerka skalovalenka.

„Zastřihovač testoval hlavně můj manžel, takže přikládám jeho hodnocení: „Se strojkem jsem plně spokojen, super střih, téměř nehlučný. Perfektní vysavač, dobře se čistí, výborná variabilita. Nenašel jsem žádnou vadu nebo problém. 10 hvězdiček z 10." „No a já za sebe přidávám, že oceňuju vysavač, díky kterému nejsou všude po podlaze vlasy. Takže u nás je o jeden vánoční dárek už postaráno,“ napsala testerka Katahola.

Hodnocení všech testerek najdete ZDE.

Akné umí potrápit i dlouho po pubertě. Není to přitom neř...

Dušené vepřové nudličky

Dušené vepřové nudličky

8 hlasů
1h a 15min 736 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips StyleCare

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips Sty...

Více peněz nejen pro maminky

Více peněz nejen pro maminky

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Oliva

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje devět pomocníků

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje ...

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a napijte se

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a nap...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uznávaná vizážistka Alena Klenot dokazuje, že věk je ...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uzn...

Tip na oběd

Ostrá čočková polévka

12 hlasů
55min 416kJ 75 Kč

Čočková polévka s chilli papričkou.

Salát z marinované cukety

17 hlasů
30min 451kJ 85 Kč

Cuketový salát s paprikou a cizrnou.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok po narození dítěte?

Dobrý den, pokud splňujete podmínky pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřsk... Více

Musím dokládat příjem otce při žádosti o příspěvek?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu za předpokladu, že zde... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro své kamarády budete výhrou. Jste totiž plní pozitivní energie a také odhodlání pomoci druhým. Rádi vyslechnete jakékoli trápení svých blízkých, a navíc budete mít po ruce vždy skvělou radu, jak se z problémů ne...

Více