Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zadáno (nejen) pro muže: Jak by měli pečovat o svou hřívu

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

14. 11. 2017 | Krása a móda

Že mužům stačí k péči o vlasy mýdlo a voda? Chyba lávky! Chce-li gentleman oslňovat zdravou a úpravnou hřívou, musí svým vlasům věnovat přece jen o něco více pozornosti...

To ostatně pochopila už většina mužů, a tak svým pramenům věnují stejnou pozornost jako my ženy. Na co by neměli zapomínat?

Šamponem to začíná


Muži o svůj  účes dnes pečují stejně jako ženy. Pomocníkem jim je i Rowenta Airforce Ultimate.

Základem je samozřejmě kvalitní šampon. Vybrat si pánové mohou ze široké nabídky produktů určených přímo pro mužské vlasy. Nejenže vyhovují specifickým požadavkům jejich vlasů, ale také mají často mužnější vůni. Výběr by měl rovněž odpovídat typu vlsů, tedy například zda mají tendenci se mastit, jsou naopak suché nebo je třeba trápí lupy apod.

Pokud má muž krátké a zdravé vlasy, používání kondicionéru se může vyhnout. U delších vlasů (obecně více než 10 cm) už se kondicionér doporučuje vzhledem ke snazšímu rozčesávání. Navíc vzhledem k tomu, že se tento přípravek nanáší pouze na konce vlasů, u kratších by jeho používání bylo ztíženo.

Co se stylingových přípravků týče, vyplatí se používat jich co nejméně, případně pouze ty skutečně šetrné. Příliš velké množství či agresivní produkty mohou vlasy zanechat vysušené a bez života.

Dokonalý účes za pár minut

Zatímco většina žen se kvůli účesu raději svěří do péče kadeřníka, řada mužů volí spíše kratší sestřih, který oni sami (či jejich partnerky) zvládnou v pohodlí domova. K tomuto účelu se hodí nejrůznější zastřihovače. S těmi moderními se nejen snadno zachází, ale bez problémů s nimi vytvoříte i velmi kreativní účesy.

Zastřihovačem, který uspokojí i toho nejnáročnějšího muže, je Rowenta Airforce Ultimate. Vyzkoušelo jej v rámci testování také 20 z našich testerek, respektive jejich partnerů. Jak byli spokojeni?


Snadná manipulace, praktický vysavač zastřižených vlasů, přesnost a výkonnost. I to oceňovaly testerky na Rowenta Airforce Ultimate.

„Zastřihovač dobře padne do ruky, je lehký a dobře se s ním pracuje. Skutečně odstřižené vlasy nasaje, i když ne všechny, ale přesto je mnohem méně nepořádku. Záchytná nádobka na vlasy se musí vysypávat, ale je jasné, že nemůže být větší. Dobrá je i vychytávka, že ovládáním jen 2 nástavců se dají volit různé délky střihu vlasů. Líbí se mi i jeho design, napsala testerka 4vladku.

„Velmi účinný vakuový vysavač je perfektní kombinací s zastřihávačem. Není potřeba žádné uklízení vlasů a chlupů. Břity na zastřihávači jsou velice ostré a tím pádem u nich nedochází ke škubání vlasů a chlupů, chválila si testerka s přezdívkou holesovi.

„Vždycky jsem dost skeptická, když nějaký výrobce slibuje skoro zázraky, ale tenhle zastřihovač od Rowenty mě docela překvapil. Teda spíš mého přítele, já si ho rozhodně na vlasy nepustím. Jednak chválil, že padne dobře do ruky, a hodně jsme se pobavili u toho vysavače, protože tomu jsme fakt nevěřili. Ale vážně to funguje, na zem nespadl prakticky ani vlásek. Příteli se taky líbilo ovládání nástavců a nastavování délky, není potřeba dvacet různých nástavců,“ vyzdvihla testerka skalovalenka.

„Zastřihovač testoval hlavně můj manžel, takže přikládám jeho hodnocení: „Se strojkem jsem plně spokojen, super střih, téměř nehlučný. Perfektní vysavač, dobře se čistí, výborná variabilita. Nenašel jsem žádnou vadu nebo problém. 10 hvězdiček z 10." „No a já za sebe přidávám, že oceňuju vysavač, díky kterému nejsou všude po podlaze vlasy. Takže u nás je o jeden vánoční dárek už postaráno,“ napsala testerka Katahola.

Hodnocení všech testerek najdete ZDE.

Zdobit se je umění. Rady stylistek, jak nevypadat jako od...

Dušený hejk

Dušený hejk

12 hlasů
1h a 35min 387 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kterým se vaše děti nebudou nudit

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kter...

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Extra výkon pro snazší mytí oken

Extra výkon pro snazší mytí oken

Každý den jiná. Proměňte se v princeznu i dračici jen změnou účesu

Každý den jiná. Proměňte se v princeznu i drači...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném kroku? To není sci-fi

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném ...

Popáleniny se hojí rychleji, když si je člověk přivodí přes den

Popáleniny se hojí rychleji, když si je člověk ...

Tip na oběd

Citronová kuřecí prsíčka s pepřem

27 hlasů
25min 474kJ 48 Kč

Určitě vyzkoušejte kuřecí prsíčka s citronovou omáčkou.

Smažené hráškové placičky

14 hlasů
45min 746kJ 60 Kč

Velmi jednoduchý recept na placičky z hrášku a mrkve.

Poradny

Musím při žádosti o dávky dokládat přítelovy příjmy?

Dobrý den, v případě přídavku na děti jsou společně posuzovanými osobami rodiče a nezletilé neza... Více

Bude se mi výše PPM počítat i z nemocenské?

Dobrý den, výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) se vždy vypočítává z platu dos... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Někoho spontánně oslovíte, což není zrovna váš styl. K onomu člověku vás však bude táhnout nepřekonatelná síla, která vás donutí jít nad rámec svého obvyklého chování. A stoprocentně toho nebudete litovat, neboť, j...

Více