Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hříva jako z pohádky. Jaké zlozvyky ničí vaše vlasy?

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

15. 6. 2018 | Krása a móda

Která žena by netoužila po zářivé a husté hřívě plné života! Jenže ne u každé se takový sen promění v realitu a řada z nás celý život bojuje s řídkými a jemnými vlasy bez vitality. Čím své kštici škodíme a jakou péči jí dopřát?

Zlozvyků, jež se na kvalitě vlasů podepisují, je celá řada. Které jim dávají opravdu zabrat?

Chyby na talíři

Znáte to pořekadlo tvrdící, že jste to, co jíte? Tak vězte, že se nejedná jen o prázdné klišé, ale že opravdu platí. A to, co si nakládáte na talíř, se odráží nejen na fungování vašeho těla, ale třeba i na kvalitě pleti a vlasů. Naše kadeře potřebují ke kráse a zdraví bílkoviny, ale také vitaminy a minerály. Tak na to nezapomínejte a pečlivě si vybírejte, čím své vlasy nakrmíte.

Nervy na pochodu

Stres ovlivňuje negativně celou řadu pochodů v našem organismu. A vlasy nejsou výjimkou. Dokonce je prokázáno, že může podporovat vypadávání vlasů. Takže se své nervy snažte zvládat co nejúčinněji, abyste se nemusely trápit hřebenem plným pramenů.

Styling, který škodí

Pro krásu udělá většina žen opravdu cokoli. A tak vlasy fénujeme, žehlíme, tupírujeme, tužíme je nejrůznějšími chemickými přípravky, vážeme do pevných uzlů či culíků... Není divu, že se nám naše hříva neodvděčí zrovna zdravím. Při nešetrném stylingu trpí vlasy nejen poškozením teplotním nebo chemickým, ale také mechanickým. Ostatně jedním z největších prohřešků je česání mokrých vlasů, ty jsou k poškození nejnáchylnější.

Chemický koktejl

A když už jsme zmínili chemické přísady v některých přípravcích určených pro péči o vlasy, je důležité zmínit, že byste měla být v obchodě opravdu vybíravá, když si kupujete šampon, kondicionér nebo jiný produkt. Některé z nich totiž připomínají spíše chemickou laboratoř a je jasné, že z některých obsažených látek nemají vlasy právě radost. Mimo jiné k nim patří parabeny, silikony nebo formaldehyd, dibutyl ftalát a toluen. Jak uvidíte na šamponu a spol. tyhle látky, raději se porozhlédněte po jiném.

Šetrná péče z přírody

Hledáte na trhu šampon, který by vyhovoval vašim kadeřím a měl přírodní složení? Pak sáhněte po značce Twin Lotus, jejíž šampony jsou vyrobeny ze speciální kombinace těch nejvhodnějších 100% přírodních složek, které vaše vlasy dokonale vyživují, dodávají jim sílu a zabraňují jejich opětovnému poškození. Navíc nebyly testované na zvířatech, neobsahují GMO a jsou certifikované a schválené pro EU.

V nabídce Twin Lotus najdete šampony pro všechny typy vlasů, které vaše kadeře vyživí a navrátí jim vitalitu a krásu.

Pokud toužíte po pevných ňadrech, vsaďte na tyto jednoduc...

Ratatouille

Ratatouille

17 hlasů
50min 135 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kachní prsa s ananasem

4 hlasy
50min 611kJ 280 Kč

Kachní prsíčka doplněná ananasem.

Kohout na víně

3 hlasy
1h a 50min 329kJ 230 Kč

Aby jste si maximálně pochutnali na tomhle lahodném klasi...

Poradny

Jak je to s pojištěním během pracovní neschopnosti?

Dobrý den,pokud dočasná pracovní neschopnost trvá celý kalendářní měsíc, zaměstnavatel neodvádí z... Více

Může mi úřad práce započítávat výživné jako příjem?

Dobrý den,pokud byste se striktně drželi soudního rozhodnutí a neuzavírali se synovým otcem žádno... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více