Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zkrášlující masky na vlasy za pár kaček. Tyhle vás nadchnou

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

06.12.2018 | Krása a móda

Zase máte při pohledu do zrcadla tak trochu depresi? Nespílejte genům ani osudu. Raději se doma porozhlédněte po cibuli, vaječném bílku a špetce kari koření. To byste nevěřili, co tohle svaté trio svede s vaší hřívou!

Vaše vlasy se ani při nejlepší vůli nedají nazývat korunou krásy? Možná nadměrně vypadávají, tvoří se na nich lupy, lámou se, postrádají lesk nebo připomínají vysušené vrabčí hnízdo. Ať už vás ale deprimuje kterýkoli z vyjmenovaných problémů, nepropadejte panice. Záchranné prostředky přímo z vaší kuchyně nezatíží váš rozpočet ani peněženku, ale co se týče efektivity, s klidem strčí do kapsy drahé produkty z drogerie. Jaké zbraně máte doslova po ruce, aniž byste o nich věděli?

Cibule zabraňuje řídnutí hřívy

Ani ve snu by vás nenapadlo používat cibuli ke kosmetickým účelům? No vidíte, přitom se jedná o jednu z nejspolehlivějších metod proti nechtěnému úbytku kštice. Tradiční ochucovadlo typické vůně i chuti totiž obsahuje poměrně vysoký podíl síry, což je minerál podporující tvorbu kolagenu. Právě nedostatek této bílkoviny je podle odborníků častým viníkem alarmujících ztrát, které při každém česání uvíznou v hřebenu. Masírujte si tedy pokožku hlavy cibulovou šťávou, poté nechte zlepšovák působit alespoň půl hodiny. Uvidíte sami, že tahle kúra přináší ty nejlepší výsledky!

Famózní lesk zprostředkuje bílek

Povídá se, že tuto metodu používala už rakouská císařovna Sissi. Ta si na své chloubě zakládala natolik, že i když jí extrémně dlouhé a těžké vlasy způsobovaly těžké záchvaty migrény, o jejich zkrácení prý nechtěla ani slyšet. Na jaký fígl že to krásná panovnice přímo přísahala? Představte si, že na masku z rozšlehaných vaječných bílků! Pokud se rozhodnete jít v jejích „stopách“, pak byste měli vědět, že ideální doba působení dané kúry je 60 minut, poté je čas na oplach.

Kari si poradí nejen s lupy

Občas při vaření použijete špetku kari? No výborně, možná nemáte ani tušení, jak se vám tohle koření hodí. Jeho unikátní složení ve spolupráci s vysokým obsahem prospěšných látek nesmírně povzbuzuje vlasovou tkáň a zlepšuje kvalitu hřívy. Rovněž máte postaráno o spolehlivý prostředek proti lupům, hloubkovou výživu i poctivou dávku hydratace. Jakmile prášek promícháte s trochou vody do konzistence pasty, aplikaci už nic nebrání. Nutno podotknout, že bezprostředně po ní máte půl hodiny na kafíčko i odpočinek. Po uplynutí stanovené doby se vydejte do koupelny, kde smyjete všechny pozůstatky.

Trápí vás nevzhledný knírek? Takhle se ho jednoduše zbavíte

Rajčatová polévka

Rajčatová polévka

18 hlasů
30min 448 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kapustová polévka se slaninou

8 hlasů
45min 343kJ 85 Kč

Jednoduchá a vydatná polévka.

Platýs na másle

4 hlasy
30min 1039kJ 240 Kč

Pokrm připravíte během 30 minut.

Poradny

Můžu mít kvůli OČR krácenou dovolenou?

Pěkný den i Vám, Jano,ošetřování člena rodiny je podle § 191 zákoníku práce důležitou osobní přek... Více

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Právě začínající předvánoční týden konečně trochu uberete z tempa (a týká se to především vašeho pracovního nasazení), s nímž jste se vrhli do několika posledních dnů. A věřte, že bylo na čase – sami jste již nějakou dobu tu&scar...

Více