Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zkrášlující masky na vlasy za pár kaček. Tyhle vás nadchnou

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

6. 12. 2018 | Krása a móda

Zase máte při pohledu do zrcadla tak trochu depresi? Nespílejte genům ani osudu. Raději se doma porozhlédněte po cibuli, vaječném bílku a špetce kari koření. To byste nevěřili, co tohle svaté trio svede s vaší hřívou!

Vaše vlasy se ani při nejlepší vůli nedají nazývat korunou krásy? Možná nadměrně vypadávají, tvoří se na nich lupy, lámou se, postrádají lesk nebo připomínají vysušené vrabčí hnízdo. Ať už vás ale deprimuje kterýkoli z vyjmenovaných problémů, nepropadejte panice. Záchranné prostředky přímo z vaší kuchyně nezatíží váš rozpočet ani peněženku, ale co se týče efektivity, s klidem strčí do kapsy drahé produkty z drogerie. Jaké zbraně máte doslova po ruce, aniž byste o nich věděli?

Cibule zabraňuje řídnutí hřívy

Ani ve snu by vás nenapadlo používat cibuli ke kosmetickým účelům? No vidíte, přitom se jedná o jednu z nejspolehlivějších metod proti nechtěnému úbytku kštice. Tradiční ochucovadlo typické vůně i chuti totiž obsahuje poměrně vysoký podíl síry, což je minerál podporující tvorbu kolagenu. Právě nedostatek této bílkoviny je podle odborníků častým viníkem alarmujících ztrát, které při každém česání uvíznou v hřebenu. Masírujte si tedy pokožku hlavy cibulovou šťávou, poté nechte zlepšovák působit alespoň půl hodiny. Uvidíte sami, že tahle kúra přináší ty nejlepší výsledky!

Famózní lesk zprostředkuje bílek

Povídá se, že tuto metodu používala už rakouská císařovna Sissi. Ta si na své chloubě zakládala natolik, že i když jí extrémně dlouhé a těžké vlasy způsobovaly těžké záchvaty migrény, o jejich zkrácení prý nechtěla ani slyšet. Na jaký fígl že to krásná panovnice přímo přísahala? Představte si, že na masku z rozšlehaných vaječných bílků! Pokud se rozhodnete jít v jejích „stopách“, pak byste měli vědět, že ideální doba působení dané kúry je 60 minut, poté je čas na oplach.

Kari si poradí nejen s lupy

Občas při vaření použijete špetku kari? No výborně, možná nemáte ani tušení, jak se vám tohle koření hodí. Jeho unikátní složení ve spolupráci s vysokým obsahem prospěšných látek nesmírně povzbuzuje vlasovou tkáň a zlepšuje kvalitu hřívy. Rovněž máte postaráno o spolehlivý prostředek proti lupům, hloubkovou výživu i poctivou dávku hydratace. Jakmile prášek promícháte s trochou vody do konzistence pasty, aplikaci už nic nebrání. Nutno podotknout, že bezprostředně po ní máte půl hodiny na kafíčko i odpočinek. Po uplynutí stanovené doby se vydejte do koupelny, kde smyjete všechny pozůstatky.

Mandlový olej pomáhá proti akné i ekzémům

Brambory zapečené s rajčaty

Brambory zapečené s rajčaty

14 hlasů
60min 491 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Platýz s citronovým přelivem

7 hlasů
45min 851kJ 137 Kč

Recept na filety jemného rybího masa opečeného na olej...

Kuřecí plátek s mandarinkou

6 hlasů
45min 508kJ 130 Kč

Plátek kuřecího masa s mandarinkou a rýží.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více