Co stojí za tajemstvím dokonalé pleti Meghan Markle. Inspirujte se

Ovesné vločky s teplou vodou, lžící kokosového oleje a lžící medu jsou výtečnou snídaní na začátku aktivního dne. A nejen to. Vévodkyně ze Sussexu alias Meghan Markle si tuto směs plácá na obličej. Maska ji zbavuje odumřelých buněk, dokonale vyživuje a zvláčňuje.

„Domácí masky na obličej jsou úžasné a já je plně podporuji. Snadno se připraví, jsou levné a naprosto můžete řídit to, jaké ingredience si na obličej nanášíte, což je důvod, proč je miluje většina mých klientů,“ tvrdí Nichola Joss, kosmetička, k jejímž klientkám patří právě vévodkyně ze Sussexu.

Ta si prý oblíbila také pleťovou masku z kokosového oleje a kurkumy, která pleť dokonale vyživí, zvlhčí, a navíc omladí antioxidanty ze žlutého indického koření, které má protirakovinné účinky.

Maskou to nekončí

Ovesné vločky můžete pro svou krásu využívat i jinak než jen jako masku. Počasí venku není žádná hitparáda, proč si tedy na zahřátí nenapustit vanu a nezapálit vonné relaxační svíčky?

Až svůj plán na příjemně strávený večer začnete realizovat, nezapomeňte rozemlít hrnek vloček a celý jeho obsah přesypat do plátěného sáčku. Ten zavěste buď přímo pod kohoutek, nebo ho jednoduše nechte „plavat“ ve vodě společně s vámi. Levný a šikovný přídavek poskytne úlevu od svědivých ekzémů a vyrážek, dodá hydrataci a přispěje k detoxikaci kůže.

Hrubá, ale ne příliš tvrdá struktura navíc dělá z ovesných vloček vynikající přírodní peeling. Ten uvolní shluky odumřelých buněk, vyčistí póry, předejte černým tečkám a celkově zlepší kvalitu pokožky. Stačí smíchat obilný poklad s trochou vody a získanou pastou si jemně masírovat obličej – nejlépe jednou týdně.


Celkem 0 komentářů


Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na oběd

Více tipů

Gnocchi s houbami

(5 hlasů)

Lilek pečený s rajčaty

(3 hlasů)

Dušená vepřová krkovice

(2 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

S novým protějškem si vyrazíte na večeři. Bude to příjemné a opět se dozvíte něco více o člověku, kterého začínáte ze srdce milovat. Nezapomeňte však také naslouchat, občas máte sklon vést řeč a nepustit partnera ke slovu. Nechte jej se projevit! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

940 Příspěvků
Poslední příspěvek 30.9.
63 Příspěvků
Poslední příspěvek 30.9.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat