Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Stylové účesy tohoto roku

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

11.02.2020 | Krása a móda

Přemýšlíte o změně účesu? A víte, že každý rok ovládá kadeřnické salony nejen specifický střih, ale i barva? Letošní trendy Vám nesmí uniknout!

Barvy i střihy pro rok 2020 stále zůstávají elegantní a ženské. Vlasoví stylisté doporučují přirozené barvy jako jsou odstíny hnědé a blond. Letos už se také začíná objevovat sametová červená, která se určitě promítne i v roce příštím, ale i pastelové odstíny. Nechte se tedy inspirovat!

Měděná červená

Pokud si přejete extrémnější změnu, vsaďte letos na měděnou červeň. Barva sluší především světlým typům a oblíbily si ji i hvězdy jako Emma Stone nebo Bella Thome.

Platinová blond

Vedle pastelových barev s třpytivými blonďatými akcenty patří platinová blond k nejoblíbenějším barevným trendům. Nápadná barva dokáže vykouzlit vzhled bájné elfky, a tak budete jistě nepřehlédnutelná. Nejlépe samozřejmě vyzní opět tato barva, zvaná také jako ledová blond, u světlé pleti. Pozor ale na péči! Zesvětlované vlasy jí potřebují opravdu hodně, proto nezapomínejte na ochranný sprej před fénováním nebo tepelným stylováním, a pravidelné vlasové kúry.

Lískový oříšek

Hnědá se v tomto roce objeví v ještě zajímavějším odstínu než dosud – lískový oříšek. A třeba pramínky v barvě karamelu váš vzhled jenom podtrhnou. Tento odstín hnědé je vhodný především pro podzim a zimu, a proto se hodí každému typu. Na léto doporučujeme spíše světlejší odstíny hnědé nebo světle hnědé pramínky kolem obličeje, tak aby vypadaly jako zesvětlené sluncem.

Pastelové tóny

Pastelové tóny patří už od loňského roku neodmyslitelně k současné fashion scéně. V letošním roce budou slavit svůj úspěch barvy růžová a světle modrá. Pastelové tóny jsou svojí neobyčejností nápadné, ale přesto  nebudou „křičet přes celou ulici“.

A víte, jak zní zlaté pravidlo pro barvené vlasy? Neumývejte je příliš často a už vůbec ne hned po návštěvě kadeřníka! Barevné pigmenty se musejí po barvení usadit ve vlasové struktuře a k tomu je potřeba čas, přesněji řečeno 48 hodin.

Nicméně jako v jiných oblastech života bývá stále častěji upřednostňována přirozenost, tak i ve vlasových trendech je tomu stejně. Pokud jste tedy se svojí vlastní přirozenou barvou spokojeni, určitě ji neměňte!

Rizika používání starých líčidel

Bramborová buchta

Bramborová buchta

12 hlasů
1h a 50min 526 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Celerová polévka

16 hlasů
40min 408kJ 55 Kč

Výborná kombinace celeru a hrušek.

Telecí závitky

10 hlasů
1h a 10min 542kJ 160 Kč

Závitky plněné bazalkou.

Poradny

Mám trvalý pobyt jinde než bydlím, dostanu příspěvek?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více