Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Maska na podporu růstu vlasů z piva a banánů

12. 5. 2020 | Krása a móda

Už máte dost toho, jak se vaše vlasy třepí, lámou, působí nezdravě a ještě pomalu rostou? Můžete to změnit. Kombinace čtyř dostupných surovin všechno napraví!

Existuje mnoho prostředků, které vlasy vyživují, posilují, zabraňují vypadávání a urychlují jejich růst. A dnes, dámy a pánové, vám představíme jeden z nich. Přece kdo by nechtěl mít na hlavě skutečnou korunu krásy? Zde je přírodní způsob, jak toho dosáhnout. Rychle, snadno a v pohodlí domova!

Maska, která zafunguje na jedničku

Potřebné ingredience na pětihvězdičkovou péči o hřívu naleznete ve své kuchyni i spižírně. O jaké konkrétní se jedná v tomto receptu? První byste si měli nachystat jeden středně velký banán. Obsažené vitaminy a minerály pomohou při hydrataci a zabrání lámavosti, zatímco dodají lesk a příjemnou hebkost. Další surovinou je vaječný žloutek. K čemu ten je dobrý?

Možná se budete divit, ale je účinným čistidlem, které pokožku hlavy zbaví nečistot a obnoví její pH. Rovněž reguluje tvorbu mazu, zvýší objem a urychlí i ten sebepomalejší růst. Jeho složky také zapůsobí na cirkulaci krve. A teď se poohlédněte po něčem sladkém. Na obyčejný cukr ale zapomeňte, je totiž něco mnohem, mnohem lepšího…

Med jako nepřítel lupů a infekcí

Lepkavý produkt z úlu dokáže ve vlasech uzamknout vlhkost a vykazuje silné antioxidační schopnosti. Zároveň posiluje folikuly, zmírňuje vypadávání a zabraňuje tvorbě lupů. Představuje také prevenci infekcí. Nelze nezmínit, že hodí záchranné lano i při ekzémech a dalších svědivých lapáliích. Pomalu se chýlíme ke konci, protože zbývá poslední mocná přísada.

Blahodárná kosmetika pivo

Slad i chmel v pivu jsou bohaté na bílkoviny, jež povzbuzují a urychlují regeneraci. Tím napravují poškození, jemuž nahrává časté barvení a používání horkých stylingových přístrojů. A řekněme si upřímně, něco takového se hodí, no ne?

Smíchat a hurá na aplikaci

Propojením všech jmenovaných potravin, ideálně v mixéru, vznikne maska krémovité konzistence. Tu si nanášejte ke kořínkům jednou týdně, doporučená doba působení je přibližně 60 minut. Po pár opakováních nebudete před zrcadlem věřit vlastním očím!

Koupě bot má svá jednoduchá pravidla

Gnocchi s houbami

Gnocchi s houbami

11 hlasů
45min 458 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí plátek na zázvoru s pomerančem

9 hlasů
40min 596kJ 99 Kč

Dietní kuřecí plátek s pomerančem.

Zapečená cuketa

20 hlasů
50min 373kJ 85 Kč

Zapečená strouhaná cuketa se sýrem.

Poradny

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více