Maska na podporu růstu vlasů z piva a banánů

Už máte dost toho, jak se vaše vlasy třepí, lámou, působí nezdravě a ještě pomalu rostou? Můžete to změnit. Kombinace čtyř dostupných surovin všechno napraví!

Existuje mnoho prostředků, které vlasy vyživují, posilují, zabraňují vypadávání a urychlují jejich růst. A dnes, dámy a pánové, vám představíme jeden z nich. Přece kdo by nechtěl mít na hlavě skutečnou korunu krásy? Zde je přírodní způsob, jak toho dosáhnout. Rychle, snadno a v pohodlí domova!

Maska, která zafunguje na jedničku

Potřebné ingredience na pětihvězdičkovou péči o hřívu naleznete ve své kuchyni i spižírně. O jaké konkrétní se jedná v tomto receptu? První byste si měli nachystat jeden středně velký banán. Obsažené vitaminy a minerály pomohou při hydrataci a zabrání lámavosti, zatímco dodají lesk a příjemnou hebkost. Další surovinou je vaječný žloutek. K čemu ten je dobrý?

Možná se budete divit, ale je účinným čistidlem, které pokožku hlavy zbaví nečistot a obnoví její pH. Rovněž reguluje tvorbu mazu, zvýší objem a urychlí i ten sebepomalejší růst. Jeho složky také zapůsobí na cirkulaci krve. A teď se poohlédněte po něčem sladkém. Na obyčejný cukr ale zapomeňte, je totiž něco mnohem, mnohem lepšího…

Med jako nepřítel lupů a infekcí

Lepkavý produkt z úlu dokáže ve vlasech uzamknout vlhkost a vykazuje silné antioxidační schopnosti. Zároveň posiluje folikuly, zmírňuje vypadávání a zabraňuje tvorbě lupů. Představuje také prevenci infekcí. Nelze nezmínit, že hodí záchranné lano i při ekzémech a dalších svědivých lapáliích. Pomalu se chýlíme ke konci, protože zbývá poslední mocná přísada.

Blahodárná kosmetika pivo

Slad i chmel v pivu jsou bohaté na bílkoviny, jež povzbuzují a urychlují regeneraci. Tím napravují poškození, jemuž nahrává časté barvení a používání horkých stylingových přístrojů. A řekněme si upřímně, něco takového se hodí, no ne?

Smíchat a hurá na aplikaci

Propojením všech jmenovaných potravin, ideálně v mixéru, vznikne maska krémovité konzistence. Tu si nanášejte ke kořínkům jednou týdně, doporučená doba působení je přibližně 60 minut. Po pár opakováních nebudete před zrcadlem věřit vlastním očím!


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

26 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat