Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Koupě bot má svá jednoduchá pravidla

02.06.2020 | Krása a móda

Obchod s obuví navštěvujete spíše ráno? Neděláte dobře. A to ani v případě, že chcete botník doplnit o zboží nabízené na internetu. A jak se vám mohou vymstít sandály s tenkými pásky?

Ať už si potrpíte na lodičky s vysokým podpatkem, bohémsky vypadající žabky nebo pohodlné baleríny, při nákupu bot byste se měla držet několika důležitých zásad. Správný výběr i načasování vás totiž může ochránit před bolestí chodidel a kotníků. Od toho, co máte na nohou, se odvíjí také celkové držení těla, takže první rada zní?

Zapomeňte na ranní utrácení

Vzbudit se takhle o víkendu, dát si kávu a vyrazit do obchodu pro nové obutí? Technicky vzato je to to nejhorší, co můžete udělat. Lov dalšího přírůstku je totiž mnohem lepší naplánovat až na odpoledne, protože v tuto dobu bývá noha nejobjemnější. Vyhnete se tak zklamání a rozčarování z toho, že bota, která vám dopoledne padla jako ulitá, je navečer nepříjemně úzká a svíravá. O starostech s reklamací ani nemluvě!

Nepořizujte si zajíce v pytli

Dnešní uspěchaná doba přeje on-line nákupům. Tak je pravda, že mít veškerý dostupný sortiment na dosah jednoho kliknutí, a to pěkně v pohodlí domova, je vcelku příjemné. Jenže má to svá úskalí, samozřejmě…

„Řada lidí na internetu nakupuje zcela běžně a bez větších obtíží, ale z odborného hlediska to vůbec nedoporučuji. Botu je dobré si vyzkoušet, ujistit se o správné velikosti a projít se v ní, jinak riskujete přinejmenším puchýře a nevhodné rozložení váhy celého těla. I když nabízené zboží lze ve většině případů poslat prodejci zpět bez finančního postihu, kdekdo je v pokušení ponechat si i nevyhovující pár kvůli starostem s jeho vrácením,“ vysvětluje americká lékařka a specialistka podiatrie Jane Pontious.

Pásky? Tak s těmi je někdy kříž

Sexy sandálky s tenkými pásky? Ano, vypadají hezky a působí elegantně, ovšem delší chůze v takové nádheře by se mohla proměnit v peklo na zemi. Právě kvůli ozdobě v podobě pásků, které mají tendence se zařezávat do kůže, a to jakmile vám nožky lehce „natečou“. Chcete to riskovat jen proto, že jsou ve slevě?

Děti celebrit jdou ze školky přímo na přehlídkové molo

Restovaná kuřecí játra

Restovaná kuřecí játra

13 hlasů
30min 694 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Plněné kuře

11 hlasů
1h a 30min 726kJ 170 Kč

Pečené kuře plněné sýrovou nádivkou.

Pražma plněná tymiánem a citróny

2 hlasy
1h a 15min 688kJ 350 Kč

Netradičně připravená středomořská pražma s citróny, tymi...

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více