Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Doplňky stravy s rybím olejem zpomalují stárnutí pokožky

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

01.07.2020 | Krása a móda

Na rybí tuk kdekdo nemá hezké vzpomínky, neboť si v souvislosti s ním představí naléhající babičku i znechucení, které jeho polévková lžíce způsobila. Přesto se kapsle s jeho obsahem dostávají zase do „módy“. Chcete mít mladistvou pleť, silné nehty a lesklé vlasy? Dejte jim šanci!

Doplňky stravy s rybím olejem mají mnoho slibných funkcí i účinků. Podporují například srdeční činnost, snižují riziko depresí, prospívají mozkovým funkcím a ovlivňují stav kloubů. Nikdo se tedy nemůže divit, že patří mezi doporučované farmaceutické produkty, pro které si do lékáren chodí stále více lidí. Postavíte se také do fronty? No výborně, zřejmě pak budete nejen zdravější, ale i krásnější. Tobolky tolik prospěšného rybího tuku jsou totiž i skvělou kosmetikou. Jaký vliv bude mít jejich konzumace na váš vzhled?

Sbohem akné. Je čas se rozloučit

Olej získávaný zejména z lososů, sleďů, makrel, sardinek a ančoviček patří mezi nejbohatší zdroje omega-3 mastných kyselin. A budiž sláva těmto vychvalovaným sloučeninám! Mohou se pochlubit silným protizánětlivým působením, díky čemuž jsou účinné proti celé řadě kožních obtíží, a to včetně akné a vyrážek.

Stárnutí, které odporuje kalendáři

Rybí kapsle fungují také jako zpomalovač přirozeného procesu stárnutí. Zachovávají jemnější a pružnější strukturu pokožky, oddalují tvorbu vrásek a poskytují nepostradatelnou výživu i hydrataci. Dle závěrů hned několika výzkumů s průkaznými daty zároveň představují ochranu před škodlivými UV paprsky, přičemž snižují riziko rakoviny kůže.

Vlasy, co svým leskem vzbudí rozruch

Nejen pleť z užívání zmíněných doplňků stravy hodně vytěží, i vlasy si přijdou na své. Jejich složení totiž urychluje růst, zabraňuje nadměrnému vypadávání a zaceluje rozdvojené konečky. Rázně vyřeší také problém s nedostatkem lesku, lupy nebo svědivou pokožkou hlavy.

Silné nehty, které jen tak něco nezlomí

Kvůli pandemii koronaviru musela řada žen oželet služby profesionálních manikérů. Co také zbývalo, než si akrylovou či gelovou parádu nechat jednoduše odrůst? Zatímco některé se hned po rozvolnění opatření běžely znovu objednat, spousta příslušnic něžného pohlaví usoudila, že své nehty nechá trochu odpočinout. Po několika letech modeláže ovšem bývají slabé, lámavé a poškozené. Víte o tom svoje? Pak je ideální čas na zahájení rybí léčby, která dá vaše ruce zase dohromady. Nejenže nehty celkově posílí, zabojuje také proti plísním i zánětům.

Aby jizvičky po akné v obličeji byly vzpomínkou

Kořeněné kuřecí paličky

Kořeněné kuřecí paličky

15 hlasů
55min 691 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Candát s kdoulovou omáčkou

13 hlasů
45min 555kJ 145 Kč

Candát má skvělé maso. Jak ho připravit tak, aby bylo ...

Čočková polévka se sýrem

11 hlasů
40min 502kJ 125 Kč

Velmi sytá polévka, kterou podávejte jako hlavní chod.

Poradny

Musím být kvůli příspěvku na bydlení v evidenci ZP?

Dobrý den,evidence na úřadě práce není podmínkou výplaty příspěveku na bydlení, evidence na ÚP s ... Více

Nezapočítali mi dobu studia pro nárok na PPM, co dělat?

Dobrý den, Terezo,podle § 32 odst. 4 zákona o nemocenském pojištění se do doby účasti na pojištěn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více