Chytré zimní oblečení s nespornými výhodami

Čepice, díky níž uvidíte jako ostříž, a to i za tmy? Antibakteriální nákrčník, co je odolný vůči špíně i opotřebení? To jsou parádní „vychytávky“! Možná vás nadchne také vyhřívané oblečení, na které si mrazy nepřijdou.

Ach, ta zima! Jistě se shodneme na tom, že toto roční období nepatří k těm nejoblíbenějším. Teploty bývají pod bodem mrazu a vlhko zalézá i do tlustých ponožek. Slunce se svými paprsky dost šetří a brzy se stmívá. Jako by toho už tak nebylo dost, venku navíc poletuje i riziko nákazy koronavirem, což k dobré náladě a psychické pohodě nepřidá. Je na takové drsné podmínky připraven i váš šatník? Třeba o tyhle kousky je teď nebývalý zájem…

Oblečení s vlastním topením. To prostě chcete!

Vyhřívané oblečení představuje skvělý způsob, jak se udržet v teple i v tom nejchladnějším počasí. Ať už se jedná o termoprádlo, trička, vesty, ponožky či rukavice, budete se cítit „jako v bavlnce“. Využít se dá při zimních sportech, rybaření, jízdě na motorce, turistice, práci na zahradě a samozřejmě i běžném nošení. Vyhřívání obstarávají karbonová vlákna i dobíjecí baterie s několikahodinovou výdrží. Ideální intenzitu ohřevu si dokonce můžete zvolit sami, a to podle aktuálních potřeb. Co dalšího by se vám mohlo hodit?

Čepice s baterkou vás rozsvítí

Chcete vidět na cestu i po setmění? Zároveň mít chráněné uši a volné ruce? Pořiďte si čepici s odnímatelnou baterkou, jejíž světlo lze měnit. Převážná většina těchto čepic je opatřena i reflexními nášivkami, které vám zajistí bezpečnost na chodníku i v silničním provozu. Univerzální velikost pak padne na „každou hlavu“, takže pánové i dámy mohou za šera zářit ostošest.

Nákrčník, co odpuzuje bakterie? 

Nákrčník, to je věc! Je nesmírně variabilní, proto se dá nosit jako šála, kukla, maska, rouška, čelenka, potítko nebo doplněk k účesu. A v dnešní době seženete i ten, který aktivně ničí i odolné bakterie, a to díky mikropolyesterovým vláknům obsahujícím nanočástice stříbra. Elastický pružný materiál se dokonale přizpůsobí dospělým i dětem. Tenhle chytrý „šátek“ navíc zabraňuje tvorbě zápachu, odvádí pot a je rezistentní proti opotřebení. Také bývá rychleschnoucí a odolný proti špíně. Vyberete si ten svůj?

 


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat