Stále vyhledávanější bizarní zkrášlující procedury

Nechali byste si zkrátit ušní lalůčky nebo odstranit žíly na rukou? Ne? Jsou tací, pro které jsou takové zákroky splněným snem! A proč si některé ženy nechávají vyplnit chodidla, čímž riskují, že už nikam nedojdou?

Četné vědecké studie potvrzují, že atraktivní lidé vydělávají více peněz, přičemž mívají menší sklony k depresím. Tedy alespoň ve srovnání s těmi, k nimž příroda při nadělování krásy nebyla příliš štědrá. Nelze se tedy divit, že ženy i muži neustále hledají nové způsoby, jak svoji vizáž vylepšit. Jenom ve Spojených státech se ročně provádí zhruba 13 milionů rekonstrukčních kosmetických procedur, což je podle tamního sdružení plastických chirurgů nejvíce za posledních 20 let. A že se zvětšují jen ňadra nebo upravuje nos? Dávno ne! Mnozí při úpravách zevnějšku neváhají zacházet do bizarních krajností! Není tohle už příliš? Co myslíte…

Pozvednutí uší. A to vážně

Vrásky a šedivění vlasů jsou asi dva nejzřetelnější příznaky toho, že mládí nenávratně odchází. Čas si však vybírá svou daň i jinde a jinak. „Jak člověk stárne, uši ztrácejí kolagen stejným způsobem jako pokožka, což vede k ochabnutí a poklesu lalůčků. Jejich pozvednutí, či dokonce zkrácení tvoří třetinu celkového počtu našich provedených operací,“ vysvětluje jeden z nejvyhlášenějších amerických plastických chirurgů Malcolm Z. Roth. A co vy, nechali byste si ustřihnout kus ucha? Jsou tu však i další libůstky, nad kterými citlivějším jedincům zůstává rozum stát.

Odstranění žil na rukou

I pohled na ruce může napovědět, že jejich majitel dávno nepatří mezi třicátníky. Právě proto se rozmáhá nový trend – odstraňování žil, které jsou s věkem stále výraznější. Zda se to obejde bez rizik? Docela logická otázka. „Je to samozřejmě trochu složitější, protože žíly mají svůj účel. Zájemce o tuto proceduru varujeme, že při ní může dojít k nežádoucím alergickým reakcím, krevním sraženinám nebo nekróze, což je odumření kožní tkáně,“ objasňuje jmenovaný specialista.

Chodidlový botox. I to je dnes možné

Botám s vysokými podpatky nelze upřít, že vypadají elegantně a atraktivně. Bohužel ale nebyly stvořeny pro chůzi. Své o tom ví asi každý, kdo v nich zkoušel ujít delší vzdálenost. Ovšem pozor, i na tenhle problém existuje řešení! „Ženy si nechávají vyplňovat chodidla stejnými injekčními přípravky, které se využívají k výplni vrásek. Je to jako mít opravdu měkkou gelovou vložku trvale připevněnou k noze, což zmírní nepohodlí způsobené nošením podpatků. I tady se ale mohou objevit komplikace, neboť chodidla mají velice jemný systém nervů, jež v případě poškození negativně ovlivní schopnost chůze,“ popisuje chirurg Malcolm Z. Roth. Co k tomu dodat – pro krásu se asi vážně musí trpět.

Zdroj: everydayhealth.com, https://www.everydayhealth.com/skin-and-beauty-pictures/bizarre-cosmetic-procedures.aspx, https://www.slice.ca/15-non-surgical-cosmetic-treatments-popular-in-2019-remake/Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít pocit, že po nějaké době váš život opět zaplavila motivace. A nezáleží na tom, zda je to motivace k práci, budování či posilování milostného vztahu nebo třeba k sebevzdělávání. Příval energie v&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

172 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
470 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat