Na podpatcích jako v bačkůrkách? Jásejte! Briketové podpatky hlásí comeback!

Podpatky, podpatky, podpatky! Většina z nás je miluje – prodlužují nohy, zženšťují, cítíme se v nich sebevědomější. Většina z nás se na nich ale učí chodit celý život. A není to lehký boj. Nezoufejme. Záchrana přichází ve formě trendu, který frčel v 70. letech, a tím jsou briketové podpatky.

Svůj návrat slaví briketové široké podpatky, které v 70. letech obouvala každá druhá žena, celebrita, a dokonce i muži. Zaručují lehkost díky materiálům, kterými je tvořen podpatek, jako je kaučuk, pěnové materiály, korek. Kromě toho jsou prostě ŠIK, takže nepochybíte, pokud se rozhodnete ke koupi právě těchto bot.

Obout je můžete k šatů, džínám, kraťáskům – jdou prostě ke všemu. Důležité je sladit outfit barevně a myslet také na materiály. Za redakci doporučujeme na tyto dny černé úzké kalhoty ohrnuté u kotníků, jednoduché bílé tričko či hedvábnou halenku, džínsku či koženou bundu a samozřejmě briketky. Budete si cítit pohodlně a vypadat trendy. Opět a znovu – v jednoduchosti je krása. 

1. Fashiondays.cz, Vagabond, 2 199 Kč // 2. Baťa, 1 399 Kč
3. CCC, Jenny Fairy, 699 Kč // 4. Fashiondays.cz, Vagabond, 1 499 Kč
5. CCC, Lasocki, 999 Kč // 6. New Yorker, 899 Kč


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

37 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:02
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
221 Příspěvků
Poslední příspěvek 18.10.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat