Účes nikdy nezměním, přiznává Jennifer Aniston

Herečka Jennifer Aniston nepatří mezi hollywoodské hvězdy, které by s každou sezonou měnily image. Jedinkrát si vlasy zkusila zkrátit a litovala toho natolik, že od té doby ji vídáme stále se stejným, dlouhým střihem. Osmačtyřicetiletá hvězda seriálu Přátelé přiznává, že je konzervativní a účes nikdy nezmění. A to jednoduše proto, že se v něm cítí pohodlně a bezpečně.

„Jsem člověk, lpějící na zvyku. Jsem v tom dost divná, neměním nic, dokud se to nerozbije, je mi taky jedno, co si lidé myslí, a nestarám se o to, jestli lidé chtějí, abych změnila účes. Mám ráda kalifornský blond melír. Je to pohodlné a cítím se v tom lépe. A pokaždé, když jsem třeba zkusila mikádo, jsem si říkala, proč jsem to udělala? Nevím, mám ráda, co mám ráda. Nějak mě to uklidňuje, ta stálost,“ přiznala Jennifer v rozhovoru pro magazín Vogue.com.


Ačkoli ji na veřejnosti vídáme hlavně s vlasy rovnými, vyžehlenými, přirozeně je má vlnité.

„Mám velmi vlnité vlasy, takže je pro mě výzva, když si je mám upravit. Ale když jsou dlouhé, tak je můžu mít vlnité nebo přirozené nebo rovné, tak nějak, jak se chovají,“ dodala Aniston.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Kuřecí maso s fazolkami

(4 hlasů)

Rybí pánev s rajčaty

(3 hlasů)

Kedlubnová polévka

(4 hlasů)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Poslední dobou neustále přehlížíte svůj organismus a jeho varovné signály v podobě táhnoucích se, i když mírných, zdravotních obtíží. Jenže ty teď čím dál více pronikají do vašeho soukromého i pracovního živ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:54
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat