Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Královna rodila doma, tak proč ne já, ptá se těhotná Meghan

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

17.04.2019 | Osobnosti

Bývalá herečka Meghan Markle do britské královské rodiny nezapadla tak, jak si mnozí její členové představovali. A odmítá se podřídit také při porodu svého prvorozeného potomka, jehož čeká s princem Harrym. Po čtyřiceti letech bude první členkou královské rodiny, která nebude rodit na klinice Lindo londýnské Nemocnice svaté Marie. Vévodkyně ze Sussexu chce rodit doma. Argument pro to má silný. Všechny čtyři potomky totiž doma porodila i současná královna Alžběta II.

Meghan a Harry se minulý týden přestěhovali z Londýna do Windsoru, kde přijali za své sídlo dům Frogmore stojící na rozsáhlých pozemcích Windsorského zámku. Vévodkyně připravuje tým porodních asistentek a dul na to, že bude rodit doma.

Největší přání

Vévodkyně by ráda rodila doma, kdyby porod probíhal v pořádku. Pokud ale bude předčasný nebo vyžadovat císařský řez, budou na ni připraveni lékaři v nemocnici.

„Porod doma je její největší přání. Ale zřejmě vše záleží na tom, jak se to bude vyvíjet kolem jejího termínu,“ uvedla Meghanina kamarádka v rozhovoru pro deník The Mail.

Žádní muži v obleku!

Meghan také vyvolala rozruch v rodině i mezi předními londýnskými porodníky, když odmítla u svého porodu královské gynekology Alana Farthinga a Guye Thorpeho-Beestona. Ti rodili prince George, princeznu Charlotte i prince Louise. Vévodkyně ze Sussexu ale chce mít u porodu lékařku, nikoli „muže v oblecích“, jak měla prohlásit.

Ale podle královského protokolu budou oba muži v pohotovosti, protože jsou pověřeni samotnou královnou. Kdyby tak došlo na komplikace, musejí je k Meghan pustit.

Nejproblémovější celebrity: Kdo má z ostudy kabát

Zelné karbanátky

Zelné karbanátky

12 hlasů
1h a 25min 981 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát se zelenými fazolkami

9 hlasů
25min 268kJ 79 Kč

Recept na zdravý salát z lusků a sýra Feta.

Tvarohové knedlíky s brusinkovou omáčkou

15 hlasů
1h a 30min 936kJ 165 Kč

Jemné tvarohové knedlíčky s brusinkami.

Poradny

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Může se milenec matky dítěte domáhat popření otcovství?

Dobrý den,předpokládám, že otcovství vůči dítěti je již určeno a jako otec dítěte je v rodném lis... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více