Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Královna rodila doma, tak proč ne já, ptá se těhotná Meghan

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

17.04.2019 | Osobnosti

Bývalá herečka Meghan Markle do britské královské rodiny nezapadla tak, jak si mnozí její členové představovali. A odmítá se podřídit také při porodu svého prvorozeného potomka, jehož čeká s princem Harrym. Po čtyřiceti letech bude první členkou královské rodiny, která nebude rodit na klinice Lindo londýnské Nemocnice svaté Marie. Vévodkyně ze Sussexu chce rodit doma. Argument pro to má silný. Všechny čtyři potomky totiž doma porodila i současná královna Alžběta II.

Meghan a Harry se minulý týden přestěhovali z Londýna do Windsoru, kde přijali za své sídlo dům Frogmore stojící na rozsáhlých pozemcích Windsorského zámku. Vévodkyně připravuje tým porodních asistentek a dul na to, že bude rodit doma.

Největší přání

Vévodkyně by ráda rodila doma, kdyby porod probíhal v pořádku. Pokud ale bude předčasný nebo vyžadovat císařský řez, budou na ni připraveni lékaři v nemocnici.

„Porod doma je její největší přání. Ale zřejmě vše záleží na tom, jak se to bude vyvíjet kolem jejího termínu,“ uvedla Meghanina kamarádka v rozhovoru pro deník The Mail.

Žádní muži v obleku!

Meghan také vyvolala rozruch v rodině i mezi předními londýnskými porodníky, když odmítla u svého porodu královské gynekology Alana Farthinga a Guye Thorpeho-Beestona. Ti rodili prince George, princeznu Charlotte i prince Louise. Vévodkyně ze Sussexu ale chce mít u porodu lékařku, nikoli „muže v oblecích“, jak měla prohlásit.

Ale podle královského protokolu budou oba muži v pohotovosti, protože jsou pověřeni samotnou královnou. Kdyby tak došlo na komplikace, musejí je k Meghan pustit.

Herečka Jane Fonda: Už nikdy si nekoupím oblečení

Zapečené kotlety

Zapečené kotlety

14 hlasů
2h a 0min 575 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Treska na slanině

8 hlasů
45min 690kJ 90 Kč

Chutný oběd nebo večeře pro milovníky ryb.

Okurkovo-bramborový salát

8 hlasů
40min 308kJ 60 Kč

Receptů na bramborový salát je nespočetné množství, vy...

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více