Jennifer Aniston: Chci se znovu zamilovat

22.05.2019 | Osobnosti

Několik vztahů a dvě manželství má za sebou padesátiletá Jennifer Aniston. Hvězda seriálu Přátelé se rozešla s manželem Justinem Therouxem před rokem a půl. Od té doby tvrdí, že je nezadaná a zatím nemá v hledáčku žádného náhradního partnera. I když je teď se svým životem spokojená tak, jak nebyla nikdy v minulosti, přesto jí k dokonalosti něco schází. Ráda by se znova zamilovala.

„Když jde o pana Božského, rozhodně ho ráda přivítám. Neříkám, ne, už jsem s randěním skončila. To už se nikdy nestane… Řekla bych, že jsem nikdy kvůli žádné zkušenosti v minulosti neměla důvod zatvrdit se nebo okorat nebo se obrnit či si říct, už nikdy více, že mám dost,“ přiznala Jennifer magazínu Harper’s Bazaar.

Však ono to přijde...

Nicméně jedním dechem dodává, že nikoho na seznamkách neloví.

„Mám na to nula času, abych byla upřímná… randění teď není mou prioritou. Mám pocit, že ať bude vypadat jakkoli, přijde to samo, nejde o to, že bych to měla aktivně hledat, víte?“ dodala Aniston, která se pro časopis nechala nafotit nahoře bez.

Oslavy jejích padesátých narozenin se zúčastnil také její první manžel Brad Pitt.

„Mám na tu oslavu tolik krásných vzpomínek, nevím ani, kde začít. Mám pocit, že to byla místnost vyplněná láskou, všichni ze všech možných částí mého života od narození až do dneška,“ tvrdí herečka.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Kuřecí maso s fazolkami

(4 hlasů)

Rybí pánev s rajčaty

(3 hlasů)

Kedlubnová polévka

(4 hlasů)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Poslední dobou neustále přehlížíte svůj organismus a jeho varovné signály v podobě táhnoucích se, i když mírných, zdravotních obtíží. Jenže ty teď čím dál více pronikají do vašeho soukromého i pracovního živ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:54
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat